Наша продукція

Пакувальна сітка для тари

Пакувальна сітка зі спіненого поліетилену ідеально підходить для транспортування і зберігання штучного товару, а саме з крихких матеріалів, ніжок стільців, інших елементів меблів.

Сітка для овочів та фруктів

Пакувальна сітка зі спіненого поліетилену ідеально підходить для транспортування і зберігання штучного товару, а саме овочів та фруктів.

Мішки для комбікорму

Поліпропіленові мішки для комбікорму від Ескалібур-Плюс стануть гідною альтернативою простим паперовим аналогам, завдяки інноваційній тканій ламінованій поверхні.

Мішки біг-бег

Мішки біг-бег: одно-, дво- і чотирьох стропні. За технічним стандартам кожна стропа витримує вантажопідйомність до 2 тонн, виготовляємо мішки за індивідуальним замовленням.

Мішки для цукру / борошна ДСТУ

Проліпропіленовие мішки виконані за ДСТУ, що відрізняються відмінними показниками міцності, морозостійкості, вологонепроникності, стійкості до гниття і вигинів.

Мішки для цементу

Пропонуємо великий вибір поліпропіленових мішків для цементу коробчатого типу, які активно використовують в будівельній та промисловій сфері для упаковки, і транспортування сипучих продуктів.

Мішки для овочів і фруктів

Овочева сітка виконана з гіпоалергенної поліпропіленової тканини, безпечної для зберігання і транспортування харчових продуктов. Сітка володіє відмінною міцністю і довговічністю.

Вакуумна упаковка для продуктів NEW!

Вакуумне середовище відмінно підходить для зберігання самих різних харчових продуктів: свіжих овочів і фруктів, заморожених напівфабрикатів і навіть повністю готової до вживання продукції.

Пакувальні плівки

Плівка захистить Ваш товар від вологи, бруду, пилу, і при цьому буде мати естетичний вигляд. А її прозорість полегшить, Вам і Вашим покупцям, ідентифікацію та комплектацію продукції.

Мішки для борошна, цементу, коробчатого типу

Наші вироби
«Ескалібур Плюс» - наш шлях

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ескалібур Плюс» було засновано в 2007 році. За 12 років активної діяльності ми досягли багато чого. Ми зуміли розробити свою власну програму діяльності на ринку пакувальних матеріалів, що дозволяє вже сьогодні пропонувати клієнтам демократичні ціни …

Власне виробництво
Пропонуємо Вашій увазі пакувальну сітку від єдиного в Україні виробника, компанії «Ескалібур Плюс». Ідеальне рішення для упаковки скляних пляшок, іграшок, овочів і фруктов. Сітка надає товарам більш репрезентабельний вигляд і захищає від пошкоджень.

Залишилися питання?

Ми з радістю відповімо на Ваші питання, пишіть або дзвоніть. Завжди Вам раді!