Вакуумна упаковка продуктів NEW!

Вакуумне середовище відмінно підходить для зберігання самих різних харчових продуктів: свіжих овочів і фруктів, заморожених напівфабрикатів і навіть повністю готової до вживання продукції. Найбільшу цінність вакуумна упаковка має для м’ясної продукції, для сирів, молочних продуктів і фруктів, адже вона істотно продовжує їх термін придатності. Безповітряне середовище під вакуумною плівкою не дає бактеріям і мікроорганізмам розвиватися, а процеси гниття і окислення дуже сильно уповільнюються.

Правильно запаковані в плівку фрукти і овочі дуже довго залишаються свіжими і не втрачають свої смакові якості, так як волога не випаровується, а залишається усередині. Під впливом вакууму клітинна структура м’ясних і рибних продуктів теж зберігається цілою і неушкодженою, зберігаючи приємні смакові якості. Однак переваг у вакуумного пакування у поліетиленову плівку набагато більше:

  • Компактність. Спеціальне обладнання викачує з вакуумної упаковки все повітря, тому підсумкові обсяги продукту помітно зменшуються. Складати такі упаковані вироби дуже зручно, і вони займають мінімум місця. Якщо з іншими типами упаковки багато місця вимушено відводиться для зберігання повітря, то вакуум повністю вирішує цю проблему.
  • Надійний захист. Поліетиленова плівка максимально щільно прилягає до продукту і стає його ефективним захисним шаром, який при цьому абсолютно не заважає розглянути виріб з усіх боків. Падіння, удари зіткнення і навіть випадкові подряпини зовсім не страшні. Поліетиленова плівка не пропускає вологу, повітря, пил або бруд, навіть після падіння на землю якість упакованого продукту залишається на висоті.
  • Тривалі терміни зберігання. Вакуумна упаковка активно використовується в промислових масштабах для м’ясної та сирної продукції, а також для багатьох інших видів харчових продуктів, так як дозволяє надовго зберегти якість і свіжість їжі. Це особливо актуально для сфери продажів і не тільки.
  • Універсальність. Поліетиленова плівка підходить для упаковки будь-яких виробів і продуктів, вона дуже зручна у використанні і абсолютно безпечна, оскільки володіє нейтральним запахом і смаком.
Поліетиленова плівка для вакуумної упаковки в Кропивницькому

Компанія «Ескалібур-Плюс» з Кіровограда з 2012 року займається виготовленням високоякісної упаковки з поліетилену та поліпропілену, вакуумна плівка один із затребуваних виробів серед наших численних клієнтів. Для надійної і практичної упаковки харчової продукції ми рекомендуємо використовувати багатошаровий прозорий поліетилен. Наші співробітники уважно стежать за суворим дотриманням технології на кожному етапі виробництва, тому ручаємося за якість підсумкових виробів.

Продаж вакуумної упаковки в Кропивницькому не єдиний профіль нашої компанії, у нас ви завжди можете відійти від стандартних розмірів і замовити виготовлення поліетиленової плівки за доступною ціною в будь-якому типорозмірі. Ми допоможемо вам не просто купити вакуумну упаковку для своїх продуктів, а зробити правильний вибір для якісного і безпечного зберігання без шкоди для бюджету. Звертайтеся за консультацією в зручний час і довіряйте виготовлення упаковки тільки професіоналам!

Фото продукції