«Ескалібур Плюс» - наш шлях

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ескалібур Плюс» було засновано в 2007 році. За 12 років активної діяльності ми досягли багато чого. Ми зуміли розробити свою власну програму діяльності на ринку пакувальних матеріалів, що дозволяє вже сьогодні пропонувати клієнтам демократичні ціни, розвинену логістику і постачання сучасної пакувальної продукції бізнесу.

Співпраця з організаціями різних галузей українського ринку і індивідуальний підхід до кожного клієнта стали ключовими аспектами для позитивної динаміки розвитку нашої компанії – «Ескалібур Плюс».

 

Широкі можливості виробляти продукцію за завданнями замовників і гнучка цінова політика, дозволяє задовольнити потреби як невеликих торгових організацій і складів, так і великих виробничих підприємств.

У грудні 2012 року, «Ескалібур Плюс» була нагороджена медаллю і національним сертифікатом «Лідер галузі 2012», за значний внесок у розвиток галузі та економіки України в цілому. Постійні поставки продукції налагоджені більш ніж в 20 міст України.

 

Наша продукція

Широкий асортимент товару нашої компанії виконаний з найсучасніших і придатних до переробки матеріалів, що дозволяє скоротити збиток, який наноситься екології від полімерів.

Ми виробляємо

 • Захисна сітка для скляної тари і пляшок
 • Мішки біг-бег
 • Мішки для комбікорму
 • Мішки для цементу
 • Скотч пакувальний
 • Плівка пакувальна
 • Сітка овочева
 • Плівка гідро-паробар’єр
 • Нитка поліпропіленова
 • Тканина для пошиття біг-бегів
 • Мішки для цукру / борошна ДСТУ

Оформивши замовлення у нас, Ви отримаєте індивідуальний підхід до ціноутворення, який буде враховувати обсяги продажів і способи оплати.

Кваліфікований персонал допоможе Вам у виборі продукції, зробить точний розрахунок виробів і визначить найкращий спосіб доставки вашого замовлення в будь-який куточок України.

Будемо раді співпраці з Вами. Наша мета – створення надійних і довгострокових відносин з клієнтами.

З повагою «Ескалібур Плюс»

Лідер галузі 2012
Кожна дрібниця важлива.
Наші сильні сторони

Гнучка цінова політика

Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам, тому встановлюємо демократичні ціни на товари виробництва Ескалібур-Плюс. Постійні замовники можуть розраховувати на унікальні торгові пропозиції і інші вигідні умови співпраці.

Гуртом та у роздріб

Компанія Ескалібур-Плюс працює на українському ринку з 2007 року, за цей час серед наших клієнтів були як великі підприємства, так і невеликі торгові фірми: наші виробничі потужності дозволяють задовольняти будь-які вимоги замовників.

Асортимент і доставка

Серед фірмових товарів нашої компанії ви легко знайдете все необхідне для якісної упаковки та безпечного транспортування різних видів продукції. Доставка оригінальної пакувальної продукції від компанії Ескалібур-Плюс здійснюється по всій Україні. Також, ми працюємо і на експорт.

Зелена Енергія

Використовуємо поновлювані джерела енергії.

Універсальність

Рециркуляція води і безвідходне виробництво.

Екологічність

Продукція придатна для повторної переробки.