Мішки для цементу

Виробник Ескалібур-Плюс пропонує великий вибір поліпропіленових мішків для цементу коробчатого типу в наявності і під замовлення. Фірмові продукти, виготовлені за технологією AD * STAR®, активно використовуються в будівельній та промисловій сфері для упаковки і транспортування сипучих продуктів. Якщо ви хочете купити мішки для цементу з відмінними показниками міцності і довговічності, переваги поліпропіленових виробів перед паперовими аналогами очевидні:

    1. Конструкція, форма, зовнішній вигляд – прямокутна форма робить його придатним і зручним як для автоматичних, так і для ручних методів поводження.
    2. Вологостійкість і повітропроникність – водостійкий поліпропілен виключає потрапляння вологи, при цьому забезпечує необхідну повітропроникність (перфорацію).
    3. Транспортування і використання – придатні для всіх видів розфасовки і укладання, практично не рвуться при перевантаженні, заповненні, транспортуванні.
    4. Економічність і екологічность – конкурентна ціна в поєднанні з міцністю тканини, що забезпечує невелику вагу мішка, особливий – безклеєвий  спосіб кріплення клапа і дна. Мішки можна використовувати повторно для різних цілей, так як поліпропілен не токсичний!

Поліпропіленові мішки для цементу не потребують додаткових поліетиленових вкладишів, майстри Ескалібур-Плюс проведуть для вас якісний флексодрук до 4-х кольорів.

 

Мішки для цементу поліпропіленові

Даний вид мішка використовують для фасування цементу, сухих будівельних сумішей, гіпсу, піску тощо.

Об’єм Габаритні розміри
(25 кг) 35х48х9
(25 кг) 40х50х12
(25 кг) 50х35х10
(25 кг) 50х60х13
(25 кг) 56х64х14
(25 кг) 50х75х14
(50 кг) 50х57х10

На нашому сайті ви можете купити мішки під цемент оптом і в роздріб для фасування сухих будівельних сумішей, гіпсу, піску тощо. Ескалібур-Плюс виготовляє товари за типовими розмірами і під замовлення.

Фото продукції