Мішки для комбікорму

Поліпропіленові мішки для комбікорму від Ескалібур-Плюс стануть гідною альтернативою простим паперовим аналогам, завдяки інноваційній тканій ламінованій поверхні. Коробчаті мішки виготовлені за технологією AD * STAR® та мають високу міцність, в порівнянні з неламінованими продуктами. Досить купити такі мішки для комбікорму, щоб назавжди відмовитися від поліетиленових вкладишів: наші майстри виконають для вас якісний флексодрук до 4-х кольорів або повнокольоровий друк фірмового логотипу, корисної інформації для споживача.

 

Ще одна перевага, якою володіють поліпропіленові ламіновані мішки від Ескалібур-Плюс – відкрита горловина. Така конструктивна особливість виробів дозволяє з однаковою ефективністю використовувати їх вручну або за допомогою фасувальною лінії.

 

Ткані поліпропіленові ламіновані мішки

Мішок для комбікорму даного типу використовують для фасування будь-якої сипучої продукції, включаючи мінеральні добрива та корми.

 

Ціни на мішки і широкий вибір конфігурацій продукції від виробника Ескалібур-Плюс задовольнять вподобанням будь-якого замовника:

 

 

Об’єм Габаритні розміри
5 кг 40х54х9
10 кг 40х60х9
40х65х9
20 кг 50х75х9
25 кг 50х82х10
56х80х13
50х90х13

 

Наші майстри виготовлять для вас мішки з поліпропілену за типовим розміром або під замовлення.

Фото продукції