Пакувальна сітка для пляшок

Пакувальна сітка зі спіненого поліетилену – відмінне рішення для упаковки швидкопсувних продуктів, скляних пляшок і тендітних виробів різної форми, ідеальний варіант для безпечного зберігання та транспортування. Поряд із захисною функцією поліпропіленова сітка відрізняється відмінними декоративними властивостями: таке оформлення товарів надає їм оригінальний презентабельний вигляд. Продукція виготовлена ​​на основі гіпоалергенного пластика і текстильних ниток в формі рукава, тому підходить для надійної упаковки предметів різних форм і розмірів.

Сфера застосування поліпропіленової сітки дуже велика:

  • Для упаковки пляшок. Благородні алкогольні напої виглядають особливо дорого і привабливо в сітчастих обгортках з щільного поліпропілену, але крім естетичного аспекту рельєфна структура виключає випадкове випадіння з рук і береже скло від тріщин або відколів. Більше ніякого насторожуючого дзвону або пошкоджень при зіткненні пляшок під час перевезення. В нашій пакувальній сітці будь-яка пляшка відразу перетворюється в стильний подарунок, який не потребує додаткової упаковці.
  • Для кришталевих ваз і сувенірів. Пружна і в міру щільна сітка-рукав пакувальна стане справжньою знахідкою для безпечного перевезення крихких предметів нестандартних форм і розмірів. Пористий матеріал чітко повторює контури упаковуваного товару, щільно прилягає і формує навколо нього надійний захисний бар’єр. Вашим улюбленим порцеляновим фігуркам, керамічному посуду, новорічним іграшкам на ялинку, вазам і оригінальній сувенірній продукції не загрожують випадкові пошкодження.
  • Для свіжих фруктів. Великочарункова структура сітки для упаковки фруктів забезпечує хорошу вентиляцію, щоб екзотичні продукти з заморських країн довго залишалися свіжими і соковитими. М’які індивідуальні вироби з об’ємною красивою фактурою захищають від механічних пошкоджень при транспортуванні без додаткових витрат.

 

Сітка зі спіненого поліетилену

Переваги сітки пакувальної зі спіненого поліетилену

 

  • Еластичність і пружність. Пакувальна сітка щільно обтягує поштучні вироби, не втрачаючи амортизувальних і захисних властивостей при стисненні або розтягуванні.
  • Зносостійкість. Поліпропіленова сітка підходить для багаторазового використання, оскільки володіє відмінними експлуатаційними властивостями, не боїться вологи, температурних перепадів, не стирається і не сиплеться від часу.
  • Довговічність. Ви можете не переживати про те, що поліпропіленова сітка вийде з ладу в самий невідповідний момент: екологічний матеріал не схильний до гниття і руйнування під впливом навколишнього середовища.
  • Універсальність. Таку сітку можна сміливо використовувати для упаковки харчових і швидкопсувних продуктів, але їй також знайдеться застосування в промислових цілях і в роботі з сувенірною продукцією.
  • Невелика вага. Поліпропіленові сітки важать зовсім небагато, але це не заважає їм стійко витримувати великі навантаження.

Якщо ви шукаєте якісну пакувальну сітку-рукав для ваших продуктів за доступними цінами, наш магазин до ваших послуг. Підберемо вигідний варіант з урахуванням діаметра або довжини продуктів. Наші менеджери із задоволенням проконсультують вас з будь-якого питання в зручний для вас час.

Фото продукції