Як правильно утилізувати сітку-рукав зі спіненого поліетилену?

Пакувальна сітка-рукав зі спіненого поліетилену виробництва «Ескалібур-Плюс» з міста Кропивницький протягом багатьох років затребувана на світовому ринку для зберігання і транспортування фруктів, пляшок, тендітних виробів і не тільки. Така упаковка в рази перевершує аналоги за якісними характеристиками, добре справляється з високими ваговими навантаженнями, відмінно тримає форму, займає мало місця і не доставляє власникові ніяких складнощів в експлуатації. Працювати з такою упаковкою одне задоволення, в чому ви можете особисто переконатися на практиці, оформивши своє перше замовлення.

Сьогодні особлива увага приділяється екологічності пакувальних матеріалів, тому виробники часто звертаються до паперових і джутових варіантів. Однак сітка-рукав зі спіненого поліетилену нічим не поступається таким видам пакувальних рішень по екологічним характеристикам:

• Сітка-рукав зі спіненого поліетилену відмінно підходить для роботи з харчовими продуктами, так як не володіє неприємним запахом або смаком, не залишає на поверхні продукції ніяких дрібних частинок.

• Пакувальна сітка не шкодить навколишньому середовищу, так як підлягає вторинній переробці і береже природні ресурси. Наші фірмові вироби виготовлені на основі гранул поліетилену високого тиску, які після завершення терміну використання знову набувають гранульовану форму після вторинної переробки і знову готові до виробництва.

З якими завданнями справляється така упаковка?

Пакувальна сітка зі спіненого поліетилену незамінна для зберігання і транспортування крихких виробів і різних товарів, що вимагають до себе дбайливого ставлення:

• Прозоре полотно надійно захищає вміст від всіляких механічних впливів: падінь, поштовхів і струсів. Сама по собі упаковка дуже легка і займає мінімальний обсяг, вона не захаращує простір в вантажному відсіку, що дозволяє використовувати його раціонально.

• Сітка-рукав зі спіненого поліетилену береже товари від відколів, тріщин, вм’ятин і бруду. Дуже добре справляється з кришталевими, скляними або керамічними виробами. Нашої фірмовій упаковці знайшлося місце і в авіаційній сфері для скляної тари з мінеральною водою і елітним алкоголем: пакувальна сітка ефективно зберігає вміст скляних пляшок і їх естетичний вигляд.

• Сітка зі спіненого поліетилену – відмінне рішення для тропічних фруктів, навіть з м’якою текстурою. У такому вбранні навіть найделікатніші продукти в цілості й схоронності прибувають на полиці наших магазинів з найдальших країн.

• Екзотичні квіти, голландські тюльпани і ніжні півонії посеред зими дуже важко доставити без найменших ушкоджень, але пакувальна сітка зі спіненого поліетилену чудово справляється з поставленим завданням.

Чому правильна утилізація має значення?

Після використання пакувальну сітку зі спіненого поліетилену можна просто викинути, так як в природному середовищі вона може розкладатися протягом декількох століть. Саме тому в даній ситуації особливо важлива вторинна переробка. Як результат, використані сітки ретельно очищаються і розплавляються, щоб знову перетворитися в гранули поліетилену високого тиску.

Компанія «Ескалібур-Плюс» з Кіровограда на протязі багатьох років займається виготовленням якісної упаковки для вашої фірмової продукції. Ми з задоволенням виконаємо для вас об’ємне замовлення в чітко встановлені терміни. Ручаємося за якість кожного виробу, а також пропонуємо оптимальні ціни. Співпраця з виробником безпосередньо звільняє вас від зайвих витрат. Телефонуйте прямо зараз, і отримаєте детальну консультацію з будь-якого питання!