Мішки біг-бег: в яких сферах без них не обійтися?

М’які контейнери для сипучих вантажів особливо ефективні для транспортування і зберігання зернових культур, будівельних матеріалів і не тільки. Вони давно стали дуже затребуваними і популярними в багатьох сферах, а купити такі вироби для упаковки можна за вигідною ціною, якщо співпрацювати безпосередньо з виробником, як компанія «Ескалібур-Плюс» з міста Кропивницький. Ми виготовляємо мішки біг-бег з різними показниками вантажопідйомності для максимально ефективної експлуатації. М’які контейнери зі стропами або без підходять для роботи з харчовими або промисловими вантажами.

На нашому виробництві мішки біг-бег роблять з ламінованого поліетилену, таке покриття робить упаковку більш зносостійкого, захищеної від ультрафіолету і стійкою до дії вологи. Перевага виробу в тому, що він повністю повторює форму, контури і габарити упаковуваних продуктів. Не займає надто багато місця, не ускладнює, а навпаки спрощує процес транспортування вантажів. Для завантаження і навантаження м’які контейнери оснащені однією, двома, трьома або чотирма стропами, наші майстри виготовлять для вас мішки біг-бег будь-яких розмірів і конфігурації, щоб пакувальна продукція по максимуму задовольняла конкретно ваші потреби.

З чим зручно використовувати біг-беги?

За рахунок високої герметичності мішків з поліпропілену вони підходять для перевезення самих різних порошкоподібних і гранульованих речовин: пісок, борошно і цукор, крупи і посівний матеріал для сільськогосподарської галузі. Про достоїнства таких пакувальних рішень можна говорити дуже довго:

Широкий модельний ряд. Ви можете не підлаштовуватися під типові розміри, ми із задоволенням створимо для вас якісні, надійні і функціональні мішки біг-бег з нуля.

• Доступна ціна. Купити мішки біг-бег максимально вигідно можна тільки у виробника, тому співпраця з компанією «Ескалібур-Плюс» завжди буде економічно доцільною для великих підприємств, торгових мереж і не тільки. Цінуємо кожного клієнта і завжди пропонуємо оптимальні умови для співпраці.

Всі види транспорту. Робота з м’якими контейнерами з поліпропілену не впирається в конкретний тип транспорту, коли мова йде про перевезення вантажів. Вони однаково ефективні з вантажними машинами, літаками, кораблями і залізничним транспортом, тому використовуються повсюдно.

Комфорт в роботі. Розвантажувати і завантажувати товари в транспорт з стропами дуже зручно, таку упаковку можна адаптувати під ручну або автоматизовану роботу.

• Екологічна безпека. Хоча м’які контейнери виготовлені зі штучного сировини, ми працюємо з нешкідливими матеріалами, які підлягають вторинній переробці. Безпосередній контакт з харчовими продуктами повністю нешкідливий, тому що мішки біг-бег володіють нейтральним запахом і смаком.

Вантажопідйомність. Сам мішок біг-бег важить мало, але при цьому здатний піднімати дуже великі вантажі, переважно до 2-3 тонн. Конфігурація такої упаковки може змінюватися на вимогу замовника: додаткові стропи, клапани для розвантаження, перфорація або інші функціональні елементи.

Звичайно ж, у фірмових м’яких контейнерів «Ескалібур-Плюс» дуже багато інших переваг і функціональних особливостей. Ми працюємо виключно відповідно до міжнародних стандартів якості. Сфери застосування мішків біг-бег нашого виробництва завжди поповнюються новими пунктами, але без них не обходиться ні вона транспортно-логістична компанія, фермерства і робота з будівельними матеріалами. З нашими мішками біг-бег завжди зручно, вигідно і надійно, адже вони виконані з добірної сировини на високотехнологічному обладнанні.

Хочете стати нашим постійним клієнтом і ближче познайомитися з широким асортиментом практичної якісної пакувальної продукції? Тоді ми з задоволенням до ваших послуг. Майстри «Ескалібур-Плюс» завжди готові до роботи і раді новим цікавим проектам!