Як максимально ефективно використовувати сітку-рукав зі спіненого поліетилену?

Захистити тендітні і делікатні товари в ході транспортування – головне завдання кожного підприємця, тому упаковка вимагає до себе особливої ​​уваги. Довіривши вирішення цього питання компанії «Ескалібур-Плюс» з міста Кіровограда, вам більше не доведеться переживати на цю тему, адже ми точно знаємо, як в цілості й схоронності довезти навіть самий крихкий товар з однієї точки в іншу. Ефективним пакувальним рішенням для скляної тари, елітного алкоголю або мінеральної води, тропічних фруктів і інших делікатних товарів є пакувальна сітка-рукав зі спіненого поліетилену виробництва «Ескалібур-Плюс».

Об’ємна пакувальна сітка – дійсно практичне і ефективне рішення, так як відмінно протистоїть всіляким ударам і поштовхам. Крім того, за рахунок низької теплопровідності така сітка забезпечує захист від спеки і холоду в ході перевезення. Упаковка відрізняється мінімальним поглинанням вологи і пари, навіть в умовах тривалого впливу вологи не руйнується і не втрачає своїх якісних характеристик. Сітка-рукав зі спіненого поліетилену буде відмінно працювати при температурі від 10° морозу до 100 градусів зі знаком плюс.

Така сітка також не боїться роботи з хімічними речовинами, володіє відмінною пружністю і невеликою вагою.

Які переваги роботи з такою упаковкою?

Працюючи з нашою пакувальної сіткою зі спіненого поліетилену, ви в будь-якій ситуації отримаєте максимум задоволення. Вона не вимагає ніяких особливих умов зберігання, в порожньому вигляді займає мінімум місця, а також можлива покупка сітки-рукав у вигляді рулону, якщо ви працюєте з товарами різної конфігурації. Ми також виконаємо для вас різку пакувальної сітки будь-якої довжини.

Для використання сітки-рукав зі спіненого поліетилену вам не потрібно мати у своєму розпорядженні ніякі спеціалізовані інструменти. З нею можна працювати в ручному і в автоматизованому режимі з однаковою швидкістю і ефективністю. Білий колір робить таку сітку універсальною і естетичною, вона добре справляється з додатковим залученням клієнтів, так як виглядає стильно і дуже красиво.

Найефективніше така пакувальна сітка використовується для фасування сільськогосподарської продукції, зокрема для тропічних фруктів та овочів. У них також перевозять кришталь і кераміку, квіткові бутони в такому обрамленні довше зберігають свіжий вигляд і цілісність.

Компанія «Ескалібур-Плюс» з Кіровограда пропонує вам великий вибір пакувальних матеріалів за доступною ціною, від пакувальних сіток зі спіненого поліетилену до мішків біг-бег з поліпропіленового полотна. Отримати більш детальну консультацію про особливості використання такої упаковки ви завжди можете у наших менеджерів через наші сторінки в соціальних мережах або в телефонному режимі.

Для замовлення просто зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом, із задоволенням підберемо для вас оптимальну пропозицію за якістю і за ціною. Чекаємо Вас!