Сітка зі спіненого поліетилену – відмінне рішення для упаковки фруктів і скляної тари

Упаковка зі спіненого поліетилену користується великим попитом по всьому світу, Україна не стала винятком. Широкий вибір товарів відмінної якості для надійної фірмової упаковки та інших цілей пропонує компанія Ескалібур-Плюс в Кропивницькому. Наша сітка зі спіненого поліетилену підходить для найрізноманітніших продуктів, але особливо актуальна для скляної тари і свіжих фруктів. Нашими постійними клієнтами протягом багатьох років є представники аграрного бізнесу і продавці елітного алкоголю, які піклуються про якість та безпеку транспортування своїх товарів.

Чому ж досвідчені підприємці віддають перевагу цьому виду упаковки, коли існують і інші популярні аналоги у вигляді картону і пластику. Вся справа в екологічності, практичності і відмінній зносостійкості, якою володіє сітка-рукав зі спіненого поліетилену. У неї є кілька важливих переваг перед аналогами в сфері упаковки і не тільки:

  • Сітка зі спіненого поліетилену vs картон. Картонні коробки як і раніше актуальні для упаковки і транспортування тендітних товарів, фруктів і овочів, скла, алкогольних напоїв і не тільки через невисоку вартість. Однак переваг у таких виробів практично немає, якщо порівнювати їх з сіткою зі спіненого поліетилену, які ви завжди можете за низькою ціною купити в компанії Ескалібур-Плюс в Кропивницькому. Картон не витримує великих навантажень і не справляється з механічними пошкодженнями, розмокає при попаданні води, в той же час сітка-рукав відмінно тримає форму, надійно захищаючи вміст, не руйнується під впливом вологи і не втрачає своїх якісних характеристик при різких температурних перепадах.
  • Сітка зі спіненого поліетилену vs пластик. Пластикові упаковки – далеко не універсальний і дорогий варіант упаковки, тому тільки деякі виробники ще використовують його для зберігання і транспортування своєї продукції. Незважаючи на хороші характеристики міцності, пластик не витримує тривалі й інтенсивні механічні навантаження, а також не може забезпечити скляну тару або фрукти достатньою амортизацією для виключення зовнішніх пошкоджень. Сітка-рукав зі спіненого поліетилену не тільки відмінно справляється з поставленим завданням, але і займає мінімум ваги, не кажучи про компактності такого пакувального матеріалу.
  • Сітка зі спіненого поліетилену vs тканина. Елітний алкоголь в тканинних чохлах виглядає дорого і елегантно, але така упаковка носить виключно декоративну функцію, навіть найщільніше полотно не захистить скло і тендітні елементи від пошкоджень при транспортуванні. Що ж стосується сітки-рукава зі спіненого поліетилену, то вона не тільки відмінно виглядає, але і чудово захищає скляну тару від різних видів ушкоджень. Крім того, текстильні упаковки відрізняються високою вартістю при мінімальній практичності.

Як використовувати спінений поліетилен для захисту скляної тари?

Сітку з спіненого поліетилену від Ескалібур-Плюс виробляють методом екструзії, який дозволяє отримати еластичні рукави, змотані в рулони довжиною до 500 метрів. У такий матеріал особливо зручно пакувати скляні тендітні вироби, а не тільки пляшки з дорогим алкоголем. Упаковуючи поштучний товар необхідну кількість сітки можна легко обрізати і закріпити його полімерним джгутом. У нашій компанії ви завжди можете замовити пакувальну сітку необхідних розмірів для своїх товарів, скляної тари зокрема. Ми оперативно виготовимо для вас якісну упаковку в будь-якому обсязі. Помірна щільність чарункового полотна дозволяє йому володіти відмінними амортизаційними властивостями, що особливо важливо при транспортуванні вантажу по проблемних дорогах.

Пакувальна сітка для упаковки фруктів

Як показує практика, тропічні і вітчизняні фрукти набагато краще зберігаються, якщо поштучно упакувати їх в сітку-рукав зі спіненого поліетилену. Чарункова структура забезпечує вільний доступ кисню до харчових продуктів, що виключає появу цвілі і розвиток хвороботворних бактерій, а також довше залишає фрукти свіжими і привабливими зовні, що особливо важливо для сфери продажів. Екологічна безпека таких виробів підтверджена практичними випробуваннями, тому сітка-рукав відмінно підходить для безпосереднього контакту з продуктами харчування: в складі нашої фірмової упаковки зі спіненого поліетилену немає токсичних і небезпечних для здоров’я речовин.

Чому сітка-рукав від компанії Ескалібур-Плюс ваш вибір №1?

Пакувальна сітка зі спіненого поліетилену, виготовлена за спеціальною технологією, забезпечує ефективний захист тендітних виробів, скла, антикваріату і фруктів, завдяки своїм численним перевагам:

  • Універсальність. Гнучкий і еластичний матеріал щільно прилягає до виробу, чітко повторює контури упаковуваних товарів, незалежно від габаритів і інших особливостей ваших товарів.
  • Зносостійкість. Повітряна легка текстура спіненого поліетилену робить пакувальну сітку практично невагомою, але неймовірно міцною і довговічною.
  • Несприйнятливість до вологи і температури. Упаковка зі спіненого поліетилену не змінює своєї щільності і пружності в мороз або літню спеку, волога не руйнує структуру полотна навіть в умовах тривалого використання.
  • Естетичність. Пакувальна-сітка з спіненого поліетилену стане оригінальною упаковкою найрізноманітніших товарів, вона зробить будь-який товар більш привабливим для потенційних клієнтів на тлі конкурентів.

Компанія Ескалібур-Плюс займається продажем високоякісної упаковки з пінополіетилену більше 12 років, ми цінуємо кожного клієнта, тому завжди ручаємося за якість продукції, що випускається і пропонуємо доступні ціни на надійний захист вашої продукції. Наші консультанти із задоволенням дадуть відповідь на ваші питання, зв’яжіться з нами зручним способом!