Сітка зі спіненого поліетилену – ідеальний варіант для новорічних іграшок

Коли на носі Новий Рік, найкраще святковий настрій створює ялинка з красивими іграшками і сяючими вогниками, тому потрібно обов’язково відправитися в магазин і купити хоча б парочку нових новорічних прикрас. Найкрасивіші іграшки зазвичай найкрихкіші: якщо не подбати про їх правильну упаковку, є ризик залишитися без обновки. З цієї причини виробники таких виробів особливу увагу звертають на якісні пакувальні матеріали від компанії Ескалібур-Плюс в Кропивницькому.

На сьогоднішній день досить затребуваною і популярною упаковкою новорічних прикрасб як і раніше, залишаються картонні коробки з роздільниками. Такий варіант дозволяє упакувати кожну іграшку в індивідуальну комірку, але не гарантує високу безпеку при транспортуванні. Відмінним рішенням на думку наших фахівців і за відгуками задоволених клієнтів стане пакувальна сітка зі спіненого поліетилену. Про це слід поговорити більш детально.

Чому саме сітка зі спіненого поліетилену?

Багато виробників новорічних іграшок і представники великих торгових мереж вибирають саме сітку зі спіненого поліетилену, залишаючи інші аналоги в минулому через численні переваги пакувального матеріалу:

  • Еластична структура. Сітка-рукав м’яко обтікає упаковуваний виріб, дуже щільно прилягаючи до його поверхні і чітко повторюючи контури. Товари зручно упаковувати вручну або напівавтоматичним способом, так як текстура спіненого поліетилену дозволяє йому легко розтягуватися до необхідних розмірів, а потім приймати вихідне положення без втрати якості. Пакувальна сітка добре тягнеться в будь-яких погодних умовах, її можна використовувати при будь-якій температурі.
  • Практичність і зносостійкість. Сітка зі спіненого поліетилену від компанії Ескалібур-Плюс не обмежує споживача в розмірах упаковки. Ми працюємо з різними типовими форматами і виготовляємо індивідуальні варіанти для своїх клієнтів в стислі терміни. Це відмінне рішення, коли необхідно поштучно упакувати велику кількість іграшок правильної або неправильної геометричної форми: сфери, трикутники, ялинки або інші декоративні елементи будуть в безпеці.
  • Надійний захист. Тендітні новорічні іграшки зі скла особливо потребують грамотної упаковки, адже навіть невелике падіння або зіткнення з іншими виробами може стати для них останнім. Сітка зі спіненого поліетилену володіє відмінними амортизаційними властивостями, тому в ній кришталевим іграшкам не страшні далекі дороги і серйозні купини. Кращого варіанту для зберігання, перевезення і транспортування новорічних іграшок просто не знайти.
  • Товарний вигляд. Картонні коробочки для таких виробів, хоча і як і раніше актуальні, не можуть похвалитися такою ж естетичністю і ховають від покупця найголовніше – деталі декоративних елементів. Вибираючи обновки для прикраси своєї зеленої красуні, клієнтам особливо важливо ретельно розглянути і потримати їх в руках, а діставати іграшки з картонної упаковки в магазині буде далеко не кожна людина. Сітка зі спіненого поліетилену дозволяє сміливо розглядати крихкий виріб, не переживаючи про порушення цілісності.
  • Мінімальна вага. Пакувальна сітка зі спіненого поліетилену відрізняється невеликою вагою і обсягом, не здорожує транспортування і не займає зайвого місця.
  • Ціна. У сітки зі спіненого поліетилену від компанії Ескалібур-Плюс немає аналогів за якістю і вартістю: при мінімальних витратах ви отримуєте ефективну упаковку і потужний інструмент для просування вашого бізнесу. Ми завжди йдемо на поступки своїм клієнтам, пропонуємо вигідні варіанти для довгострокового співробітництва і будь-які обсяги роботи виконуємо в строго визначені терміни.
  • Екологічність. Сітка зі спіненого поліетилену виконана з абсолютно нешкідливої сировини з нульовою токсичністю, що підлягає вторинній переробці, тому використання таких пакувальних матеріалів не шкодить людині і навколишньому середовищу. Ніяких токсичних випарів, неприємного запаху або дрібних частинок на поверхні упаковуваних виробів, тільки ефективна і багатофункціональна упаковка. Екологічні властивості дозволяють використовувати сітку з спіненого поліетилену для упаковки різних товарів, крім тендітних новорічних іграшок на ялинку: сітка для скляної тари, ювелірних та антикварних предметів, свіжих фруктів або овочів.

З нашою фірмовою пакувальною сіткою зі спіненого поліетилену ваші тендітні декоративні вироби будуть надійно захищені від випадкових механічних пошкоджень, тріщин і відколів, а чарункове білосніжне полотно піднесе всі достоїнства таких прикрас в найкращому вигляді.

Компанія Ескалібур-Плюс – ваш надійний партнер

Ми працюємо в сфері виробництва і дистрибуції високоякісних пакувальних матеріалів більше 12 років поспіль і вже встигли завоювати визнання і схвальні відгуки численних клієнтів. Компанія Ескалібур-Плюс базується в Кропивницькому, але ми працюємо по всій території України і співпрацюємо з іншими країнами на пострадянському просторі. Наші майстри володіють усіма необхідними вміннями, навичками і практикою для оперативного виконання індивідуальних замовлень, а не тільки в типових розмірах. Компанія Ескалібур-Плюс зацікавлена ​​в довгостроковому співробітництві, тому ви завжди можете розраховувати на унікальні пропозиції та приємні бонуси.

Наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на ваші питання, допоможуть визначитися з вибором і типовим розміром, а також проконсультують з приводу вподобаних товарів. Зв’яжіться з нами або замовте дзвінок, щоб ми передзвонили вам у зручний час!