Що потрібно знати про термозбіжну плівку?

Компанія «Ескалібур-Плюс» в Кропивницькому пропонує своїм клієнтам широкий вибір пакувальних матеріалів відмінної якості за доступною ціною. Ми працюємо з екологічно безпечною сировиною, тому використовувати таку упаковку можна для роботи з будь-якими товарами і вантажами. Термозбіжна пакувальна плівка – один із затребуваних товарів в нашій колекції з багатьох причин. Як і в світовій практиці, серед українських виробників і власників торгових мереж цей товар дозволяє легко і з мінімальними грошовими витратами вирішити відразу кілька проблем за рахунок особливостей такої продукції:

  • Компактність. Термозбіжна плівка чітко повторює контури упаковуваної продукції, тому з її допомогою можна уникнути громіздкості упаковки. Це оптимальне рішення для раціонального використання вільного простору в вантажному автомобілі, в складському приміщенні і не тільки. Невеликий обсяг не заважає пакувальної продукції відмінно справлятися з поставленим завданням.
  • Економічність. Невисока вартість термозбіжної плівки від компанії «Ескалібур-Плюс» в Кропивницькому дозволяє якісно і надійно упакувати найрізноманітніші обсяги вантажів. Наші консультанти із задоволенням проконсультують вас про терміни виконання та інших тонкощах вашого замовлення, ми завжди пропонуємо своїм клієнтам найбільш вигідні умови для співпраці.
  • Невелика вага. Чим менше важить пакувальна продукція, тим дешевше власникам обходиться її транспортування, тому наша термозбіжна плівка завжди буде оптимальним рішенням. Вона майже невагома, але при цьому, дуже міцна і надійна.
  • Зовнішня привабливість. Прозора текстура такого плівкового матеріалу виглядає красиво і естетично, створює чудовий товарний вигляд і сприяє створенню позитивної репутації вашого бренду.

Розберемося з термозбіжною плівкою від «Ескалібур-Плюс» більш докладно.

Що являє собою термозбіжна плівка?

В основі термозбіжної плівки лежить прозорий матеріал з полімеру, здатного стискатися під впливом температури, що дозволяє упаковці приймати практично будь-яку форму, обтягуючи вироби по контурах. Розрізняють декілька видів таких матеріалів для упаковки в залежності від використовуваного полімеру. Для харчових продуктів відмінно підійде термозбіжна плівка ПВХ. Однак такі пакувальні плівки з не меншим успіхом використовуються також в кондитерській, парфумерної, поліграфічної галузі, на виробництві. За вартістю і якісним характеристикам термоусадочної плівці немає рівноцінних аналогів на сьогоднішній день.

Розрізняють три види:

  • Первинна. Йдеться про перший шар пакувального матеріалу у вигляді плівки.
  • Вторинна. Не передбачає безпосереднього зіткнення з товаром або виробом, що запаковується.
  • Транспортна. Таку термозбіжну плівку ще часто називають груповою, її головне призначення полягає в економії грошових витрат на перевезення і зберігання великих обсягів продукції.

Купити термозбіжну варто не тільки заради її відмінних зовнішніх характеристик, вона відрізняється високою ефективністю, практичністю, дешевизною, а також екологічністю. У ній товар напевно відмінно збереже якісні і декоративні характеристики, що особливо важливо для сфери продажів.

Як працювати з термозбіжною плівкою?

Для надійної і ефективної упаковки в термозбіжну плівку використовується спеціальне високотехнологічне обладнання: від компактних установок до потужної промислової техніки. Найбільш затребуваним варіантом вважаються мініатюрні технологічні рішення: вони займають мало місця, прості в експлуатації, відрізняються практичністю і багатофункціональністю, а також вживають невелику кількість електроенергії. Оптимальним рішенням для роботи з термоусадкой є плівка на основі полівінілхлориду.

Упаковка в термозбіжну плівку добре підходить для роботи з харчовими продуктами: сирими, напівфабрикатами або готовими стравами. У неї можна упакувати заморожену продукцію, сири, фрукти, ягоди, хлібобулочні вироби, кондитерські продукти, горіхи, м’ясо, птицю, ковбасні вироби і не тільки. Як правило, для цього використовують термопакувальну машину під назвою «гарячий стіл», вона забезпечує підтримання оптимальної постійної температури. Спочатку товари упаковуються в стретч-плівку на спеціальній платформі, після чого відбувається обрізка тепловим ножем. Потім в процесі укладання на гарячу поверхню відбувається фіксація плівки, тому випадкове порушення цілісності упаковки стає практично неможливим. Іноді для роботи з термозбіжною плівкою використовують також і технологію «холодного столу».

Чому саме «Ескалібур-Плюс»?

Хочете купити якісну термозбіжну плівку для своєї продукції з економією для бюджету? У цій справі вам із задоволенням допоможе компанія «Ескалібур-Плюс». Ми працюємо в цій сфері з 2007 року і уважно стежимо за змінами в сфері виробництва якісної і нешкідливою пакувальної продукції, щоб завжди крокувати в ногу з часом і надавати улюбленим клієнтам тільки найкраще:

  • Працюємо з будь-якими обсягами. Наша виробнича база дозволяє компанії «Ескалібур-Плюс» одночасно виконувати відразу кілька об’ємних замовлень для наших клієнтів, тому ми завжди готові до співпраці, а також гарантуємо високу якість продукції, що виготовляється.
  • Строго дотримуємося термінів. Ми хочемо, щоб вам захотілося повернутися до нас знову і завжди розраховуємо на плідну співпрацю, тому максимально враховуємо уподобання замовника і не порушуємо заздалегідь встановлені терміни виконання.

А як же ціни? З нами упаковка буде якісною, але не дуже дорогою, ви по достоїнству оціните таке капіталовкладення. Зв’яжіться з нами зручним для вас способом і отримаєте детальну професійну консультацію прямо зараз!