Компанія «Ескалібур-Плюс» уклала договір про співпрацю з компанією яка обслуговує авіалінії України.

З радістю ділимося з вами новиною про те, що в Новий Рік 2020 компанія «Ескалібур-Плюс» вступає з новими партнерами. Ще в 2019 році ми вели тривалі переговори і різні практичні випробування нашої фірмової пакувальної продукції, а саме сітки зі спіненого поліетилену. Упаковка успішно пройшла випробування на міцність, зносостійкість та інші якісні характеристики, а наші партнери залишилися в захваті від результатів спільної роботи в тестовому режимі.
 У 2019 офіційно стартувало наше плідне співробітництво з компанією, яка обслуговує міжнародні та внутрішні авіалінії України.
 Чому саме сітка зі спіненого поліетилену?
 Сфера застосування сітки-рукава від «Ескалібур-Плюс» досить велика, але наші партнери зупинили на ній свій вибір для вирішення ряду проблем з упаковкою та транспортуванням скляної тари на борту авіалайнерів.

Наші розробки чудово впоралися з поставленим завданням:

  • Відмінна амортизація надійно захищає скляні пляшки від розбиття і випадкових поштовхів при перевезенні, що дозволяє уникнути додаткових витрат і травм.
  • Тонка і елегантна сітчаста упаковка береже фірмові етикетки від пошкодження, відколів і подряпин, але при цьому займає зовсім небагато місця і практично не додає ваги вантажів, що особливо важливо для авіаційної сфери.
  • Білосніжна сітка-рукав зі спіненого поліетилену виглядає дуже естетично, надаючи продукції товарного вигляду, тому об’єднує в собі надійність і естетику з мінімальними грошовими витратами.

Все почалося з кількох пробних замовлень, але на сьогоднішній день обсяги поставок сітки зі спіненого поліетилену від компанії «Ескалібур-Плюс» стрімко зростають. Це говорить про високу затребуваність наших товарів і про ефективність їх використання. Українська авіація потребує якісної і надійної упаковки, і наші майстри із задоволенням подбають про це!