Що потрібно знати про мішки з поліпропілену?

Компанія Ескалібур-Плюс випускає широкий вибір мішків з поліпропілену за доступною ціною, які можна використовувати для фасування та транспортування різних сипучих продуктів. Така поліпропіленова тара ідеально підходить для будівельних матеріалів і сміття, цементу, зернових культур, цукру, борошна і не тільки. Хоча сьогодні без цих виробів важко уявити харчову промисловість, будівництво і багато інших сфер людської діяльності, активно використовуватися вони стали відносно недавно.

Історія створення

За винахід поліпропіленових мішків варто подякувати талановитому інженеру Гаррі Василюку, з родини канадських емігрантів з України. В основі розробки лежало активне використання звичайних поліетиленових мішків для сміття. У 50-ті роки двадцятого століття в одному з міст Канади особливо загострилася проблема з сміттєзбиральні машинами: поліетилен в силу невеликої міцності постійно рвався, а його вміст випадало і розсипалося при завантаженні. Муніципалітет звернувся за допомогою до інженера Гаррі, який повинен був придумати винахід для усунення неприємної проблеми.

Василюк довго вивчав питання, тому спочатку хотів сконструювати досить потужний вбудований пилосос для збору розсипаного сміття, але в самий останній момент в голову талановитого інженера прийшло геніальне і просте рішення – досить зробити тару для сміття більш міцною і зносостійкого. Мішки з поліетилену дуже швидко замінили поліпропіленові аналоги, завдяки своїм відмінним міцності.

Переваги мішків з поліпропілену від Ескалібур-Плюс

Поліпропіленова тара в кілька разів перевершує за якістю аналоги з поліетилену, тканини, паперу або джуту за багатьма пунктами:

 • Стійкість до зношування. Міцне переплетення поліпропіленових ниток виключає різні механічні пошкодження: їх неможливо випадково розірвати або розтягнути, полотно відмінно тримає форму при будь-якій температурі, незалежно від ваги вантажу.
 • Довговічність. Мішки з поліпропілену від компанії Ескалібур-Плюс роками відмінно справляються з поставленим завданням, а при необхідності їх можна використовувати повторно.
 • Водостійкість. Поліпропіленові мішки мають водонепроникну властивість, але це не заважає повітрю вільно циркулювати і уникати появи цвілі або грибкових інфекцій, якщо мова йде про упаковку харчової продукції.
 • Універсальність. Поліпропіленові мішки від підприємства Ескалібур-Плюс підходять для використання в харчовій промисловості, в будівельній галузі і не тільки. Вони однаково ефективні, надійні і безпечні, де б не застосовувалися.
 • Невисока ціна. Демократичні ціни на високоякісні мішки з поліпропілену роблять їх відмінним рішенням для зберігання, фасування та транспортування найрізноманітніших сипучих вантажів.

Які бувають мішки з поліпропілену?

Умовно таку практичну м’яку тару ділять на два типи:

 1. Для харчової продукції

Такі мішки з поліпропілену виготовлені з первинного матеріалу з нульовою токсичністю, вони повністю екологічні, не містять токсичних і синтетичних добавок, з робочого полотна навіть при підвищенні температури і горінні не виділяються токсичні речовини. Білі мішки для цукру і борошна, виконані за ДСТУ, тому ідеально підходять для тривалого зберігання і перевезення харчових сипучих продуктів:

 • Поліпропіленові мішки для круп мають меншу щільність і більш низьку вартість.
 • Вироби для борошна мають відмінні показники щільності, щоб виключити навіть мінімальні втрати продукції і її випадкове висипання.
 • Для ізоляції від вологи мішки для цукру і борошна ДСТУ доповнюють ламінуванням або спеціальним поліетиленовим вкладишем.

Стандартні розміри такої м’якої тари відрізняються різної місткістю (від 5 до 50 кг), в компанії Ескалібур-Плюс ви завжди можете замовити такі мішки за доступною ціною. Ми також виготовляємо м’яку тару за індивідуальними замовленнями клієнтів.

 • Для нехарчової продукції

М’яка тара для побутових потреб, будівельного сміття, мішки для цементу або мінеральних добрив виготовляють з первинного чи вторинного поліпропілену. Вони володіють не менш високою якістю, але не можуть використовуватися для харчових продуктів. Такі вироби відмінно підходять для вивезення сміття: великий обсяг відходів можна без праці вивезти, нічого не розсипавши.

Чи є альтернатива?

Найпоширенішими аналогами мішків з поліпропілену на сьогоднішній день є продукти з паперу або джуту, які використовуються досить часто. Головними недоліками таких виробів є невисока міцність і дорожнеча, в порівнянні з екологічними, економічними і зносостійкими виробами з поліпропілену.

Компанія Ескалібур-Плюс більше 12 років поспіль займається виготовленням високоякісної продукції для упаковки ваших продуктів за низькою ціною. Наші клієнти не просто так з року в рік довіряють саме нам, адже ми відповідаємо за якість кожного виготовленого мішка з поліпропілену. Замовляючи у нас мішки з поліпропілену, ви отримуєте:

 • Практичну, надійну і зносостійку тару для будь-яких видів сипучої продукції.
 • Вироби, які не втрачають форму і відмінні якості навіть при тривалій і інтенсивній експлуатації.
 • Виконання великого обсягу мішків з поліпропілену в стислі терміни.
 • Вироби в стандартних розмірах і за індивідуальними параметрами.
 • Вигідні цінові пропозиції на продукцію відмінної якості.
 • Брендування мішків з поліпропілену за допомогою якісного флексодруку до 4-х кольорів.

Майстри з компанії Ескалібур-Плюс в Кропивницькому із задоволенням виготовлять для вас мішки з поліпропілену для цукру / борошна за ДСТУ, мішки для цементу, а також інші види екологічної та надійної упаковки. З усіх питань ви в зручний час можете зв’язатися з нашими менеджерами або замовте дзвінок, і ми передзвонимо вам!