Компанія Ескалібур-Плюс представила свої товари на World Food Ukraine 2019

Компанія Ескалібур-Плюс залишилася під незабутнім враженням після відвідування грандіозного міжнародного заходу World Food Ukraine 2019, що відбувся в МВЦ Києва з 23 по 25 жовтня. Одна з найбільш очікуваних в Україні подій для підприємств харчової промисловості в черговий раз надала чудову можливість для імпортерів і виробників заявити про себе, укласти вигідні контракти і познайомити клієнтів з якісною продукцією ближче.

Поряд з вітчизняними компаніями серед гостей і учасників Міжнародної виставки продуктів харчування та напоїв було чимало іноземних представників, зацікавлених у співпраці з українськими підприємствами: Aromaproduct LTD з Грузії, Ace Synergy International PTE LTD із Сінгапуру, Pastificio Minardo SRLS з Італії та багато інших.

Паралельно з World Food Ukraine 2019 проходила виставка Wine & Spirits Ukraine 2019, яка зібрала в одному місці численних виробників вина та іншої елітної алкогольної продукції, дистриб’юторів, сомельє, а також представників ресторанного бізнесу та роздрібної торгівлі з усього світу і різних міст України. В рамках заходу усі охочі могли взяти участь у Міжнародному конкурсі дегустації вин і алкогольної продукції з усього світу. Атмосфера заходу дозволила насолодитися робочим процесом і залишила тільки позитивні емоції

Фірмова продукція компанії Ескалібур-Плюс не залишилася без уваги гостей виставки World Food Ukraine 2019 і багатьох підприємств. Наша сітка зі спіненого поліетилену стала справжньою знахідкою і цікавим рішенням для просування товарів деяких партнерів, що стало поштовхом для старту нашого плідного співробітництва і укладення нових контрактів. Наші фахівці максимально доступно і цікаво розповіли клієнтам про особливості нашої продукції, вони отримали можливість особисто переконатися в відмінній якості пакувальної сітки для фруктів і тари, а також протестувати вироби на практиці.

Сітка зі спіненого поліетилену для екзотичних фруктів від компанії Ескалібур-Плюс була фаворитом у гостей World Food Ukraine 2019, завдяки своєму привабливому зовнішньому вигляду, вигідній вартості і відмінним фізичним характеристикам.

Участь у виставці, що проходила в Міжнародному Виставковому Центрі, стало незабутнім для всіх членів нашої команди, тому ми плануємо підготувати не менш цікаву програму на наступний рік.