М’яка тара з поліпропілену: основні переваги упаковки

Коли мова йде про м’яку поліпропіленову тару виробництва «Ескалібур-Плюс» з Кіровограда, наша фірмова продукція каже сама за себе. Потужні мішки біг-бег від виробника активно використовуються в будівництві, для задоволення сільськогосподарських потреб, в промислових галузях і не тільки. Така м’яка тара незамінна для комфортного завантаження / розвантаження, транспортування і зберігання різних сипучих або рідких вантажів. Серед наших покупців мішків біг-бег фермерські господарства, харчова і хімічна промисловість, фармацевтика. Ми суворо дотримуємося сучасної технології виробництва, тому ручаємося за якість кожного виробу.

Як роблять якісні мішки біг-бег?

Виробництво м’яких контейнерів з поліпропілену включає кілька послідовних етапів:

• Формування суміші з гранул ПП і відповідних технологічних домішок, ми використовуємо тільки екологічно чисті добавки і барвники без токсичних випарів і з нейтральними смаками.

• Підготовчий етап розплавлення сировинних матеріалів в екструдері з подальшим продавлюванням пластичного матеріалу через спеціальну головку для формування плівки. Далі плівкове полотно розрізається на окремі нитки.

• Намотування ниток на бобіни з наступною доставкою на ткацькі верстати.

• Розрізання готового рукава на окремі типи упаковки.

• Безпосередньо пошиття поліпропіленових мішків або біг-бегів.

Сучасна технологія виготовлення м’яких контейнерів з поліпропілену з’явилася кілька десятиліть тому, але з часом вона стає тільки більш досконалою і практичною. За роки практичних і лабораторних випробувань було складено кілька загальних рекомендацій, що дозволяють виготовити дійсно якісний надійний продукт:

• Гранули поліпропілену і барвники варто змішувати в змішувачах флюїдного або лопатевого типу не менше 30-40 хвилин.

• Оптимальним рішенням для ефективного виробництва є використання різних типів прямоточних головок.

На виробництві «Ескалібур-Плюс» ми працюємо з сучасними високотехнологічними екструзивними лініями, а також з ткацькими верстатами для виготовлення рукавної поліпропіленової тканини. Параметри щільності і ширини розраховуються в індивідуальному порядку, наші майстри допоможуть вам вигідно купити мішки біг-бег, виконані за нестандартними або типовими розмірами.

Ми пропонуємо великий вибір м’якої тари і поліпропілену, яку ви прямо зараз можете замовити і купити за максимально вигідною ціною від виробника. Така упаковка обходиться зовсім недорого, а за якістю в рази перевершує аналоги з джуту і паперу. Найбільш затребуваними такі мішки є для упаковки сипучих сумішей та інших харчових продуктів з дрібною фракцією.

На виробництві «Ескалібур-Плюс» в місті Кропивницький ми виготовляємо поліпропіленову тару з ламінуванням за технологією ADSTAR, тому працювати з такими типами упаковки можна без використання додаткових поліетиленових вкладишів. Вони відмінно справляються зі зберіганням і транспортуванням цукру, солі, комбінованого корму, а також цементу, добрив, будівельних сумішей. Матеріали відмінно справляються з поставленим завданням протягом тривалого терміну експлуатації, а після його завершення підлягають вторинній переробці.

Так чому ж біг-беги варті вашої уваги?

Всі м’які контейнери виробництва «Ескалібур-Плюс» регулярно отримують схвальні відгуки наших постійних клієнтів. Суворе дотримання технології виготовлення і робота з добірною сировиною гарантує відмінну якість продукції і пояснює її беззаперечні переваги:

• Універсальність, поліпропіленові мішки біг-бег можна використовувати для упаковки великого асортименту сипучих або дрібногабаритних продуктів.

• Різноманіття конструктивних рішень дозволяє кожному клієнту підібрати ідеальний мішок біг-бег для роботи з наявним обладнанням для навантаження і розвантаження.

• Мінімальна маса і об’єм в порожньому вигляді при вражаючій вантажопідйомності.

• Невелика собівартість, а при об’ємному оптовому замовленні ви завжди можете розраховувати на унікальні торгові пропозиції від нашої компанії.

• Можливість повторного використання.

• Можливість складування продукції в такій упаковці під відкритим небом.

• Робота з будь-яким видом транспорту.

• Екологічна безпека за рахунок утилізації за допомогою вторинної переробки.

У всіх інших перевагах наших мішків біг-бег ви можете переконатися на практиці. Залишилися питання? Із задоволенням відповімо на них у зручний для вас час!