Історія індустрії пакувальної продукції: від давнини до наших днів

Сучасна упаковка від компанії Ескалібур-Плюс в Кропивницькому – це не тільки відмінне рішення для зберігання різних категорій товарів, але і працюючий інструмент просування вашої торгової марки. Красива і практична упаковка вигідна не тільки підприємцю: клієнти завжди охочіше купують продукти в естетичному і зручному вбиранні, після чого знову і знову повертаються до вподобаного виробника. Про це знали ще наші предки, що підтверджують цікаві факти з історії пакувальної продукції.

Трохи історії

Про необхідність в пакувальних матеріалах люди задумалися ще за часів бартеру, коли замість грошей за кілька заходів пшениці фермер отримував спійману дичину або кілька рибин. Спочатку продукти упаковували в найрізноманітніші підручні матеріали: пальмові і очеретяні листя, шкури, глиняні судини і не тільки. Чи варто говорити про те, що така пакувальна продукція сама по собі коштувала досить дорого і суттєво обмежувала можливості зберігання або транспортування. Ще до нашої ери умільці знали, як виготовляти повністю герметичну тару з глини для ефірних масел, вина та інших рідин. Такі амфори і донині знаходять в старовинних саркофагах і древніх похованнях.

У Вавилоні людям став доступний метод виготовлення скла з кварцового піску, що незабаром зробило професію склодува особливо популярною вже по всій території Європи. Скляна упаковка зробила можливим і більш комфортним транспортування парфумерії, масел, вина та інших текучих продуктів між віддаленими куточками планети кораблями і кінними возами.

Наступним етапом в історії пакувальної індустрії стало столярне ремесло: з часом бондарі розібралися з тим, які сорти деревини більше підходять для зберігання тих чи інших видів продукції. Соснове і березове дерево відмінно справлявся зі зберіганням сипучих харчових продуктів, але для довгострокового зберігання м’ясних делікатесів і благородних алкогольних напоїв набагато більше підходили дубові бочки. Приблизно в той же час затребуваними стали бавовняні і джутові мішки, деякі варіанти упаковки використовуються і сьогодні.

Після піку промислової революції ситуація з упаковками кардинально змінилася: з 1820 року в ходу з’явилися бляшані консервні банки, в 1821 почали використовувати друковані етикетки, вже в 1911 багато видів харчових продуктів упаковували в целофан. Справжній прорив в цій індустрії припав на сімдесяті роки минулого століття: були винайдені полімери, вакуумні типи упаковок і навіть термозбіжна плівка. Хімічна промисловість дозволила вирішити відразу кілька питань:

 • Пакувальні матеріали стали доступнішими за ціною.
 • Упаковка придбала високі характеристики, надійність і зносостійкість.
 • Удосконалення технологічного процесу і використання сировини, що підлягає вторинній переробці, зробило недорогі варіанти упаковки нешкідливими для людини і природи.

Великий вибір якісних виробів від компанії Ескалібур-Плюс

Компанія Ескалібур-Плюс в Кропивницькому займається виробництвом якісної упаковки зі спіненого поліетилену і поліпропілену з 2012 року, список задоволених клієнтів регулярно поповнюється замовниками з різних куточків України та інших країн СНД. Що ми пропонуємо?

 • Пакувальна сітка. Білосніжна сітчаста структура спіненого поліетиленового полотна володіє відмінними амортизаційними властивостями і надійно захищає від механічних пошкоджень тендітні вироби або фрукти. Сітка-рукав від компанії Ескалібур-Плюс стане оптимальним доповненням і запорукою безпечного перевезення елітного алкоголю, як і інших напоїв в скляній тарі, а також не менше вигідним рішенням для перевезення і зберігання екзотичних фруктів. Така пакувальна сітка підійде для антикварних виробів, дерев’яних ніжок предметів меблів, новорічних іграшок і не тільки.
 • Овочеві та фруктові сітки. У таких пакувальних виробах зручно зберігати зібраний урожай сільськогосподарської продукції, вони відмінно підходять для оптового продажу овочів і фруктів. Прозора структура виключає розвиток бактерій і гнилі, а найменші забруднення обсипаються природним чином.
 • Мішки для комбікорму. Поліпропіленові мішки від компанії Ескалібур-Плюс доступні за вигідними цінами і відрізняються високими показниками міцності, вони стануть прекрасною альтернативою дорогим і непрактичним аналогам з картону або паперу: не пропускають вологу, не рвуться, виключають випадкове висипання продукту.
 • Мішки біг-бег. Наші майстри із задоволенням виготовлять для вас місткі поліпропіленові мішки біг-бег з необхідною кількістю строп і заданої вантажопідйомністю.
 • Мішки для цукру і борошна. Виготовляємо поліпропіленові мішки відповідно до державних і міжнародних стандартів для безпеки і збереження ваших продуктів в будь-яких погодніх умовах.
 • Мішки для цементу. Будівельні суміші, сипучі матеріали і речовини будуть в надійності в поліпропіленової тарі від компанії Ескалібур-Плюс. Наша упаковка успішно пройшла тестування на практиці, що підтверджують схвальні відгуки сотень клієнтів.
 • Пакувальні плівки. Пропонуємо багатий асортимент плівок для найрізноманітніших товарів і виробів за доступною ціною: від харчових продуктів до габаритних промислових вантажів.
 • Пакувальний скотч. З таким товаром для упаковки всі ваші вироби будуть надійно упаковані, а багатобарвний друк стане відмінним варіантом брендування продукції і потужним рекламним інструментом.

Компанія Ескалібур-Плюс із задоволенням вирішить всі ваші проблеми з упаковкою фірмової продукції в стислі терміни: завжди йдемо назустріч замовнику, пропонуємо оптимальні цінові рішення, широкий асортимент додаткових послуг і гарантовану якість кожного виробу. Довірившись нам, ви будете точно знати, що ваша упаковка в надійних руках!