Ескалібур Плюс та Українська плодоовочева асоціація

Як досягти стовідсоткової якості та належного стану Українських фруктів та овочів при транспортуванні продукції за кордон? Сотні кілометрів дороги – добряче випробування для свіжої продукції.

Саме для обговорення цього питання відбулась офіційна зустріч представників Української плодоовочевої асоціації (УПОА) та керівництва компанії Ескалібур Плюс.

Обговорюючи ситуацію щодо транспортування фруктів та овочів за кордон, та умов що необхідно створити для продукції, щоб убезпечити її від пошкодження в дорозі, нашою компанією були запропоновані декілька варіантів для вирішення.

Технічні можливості та багаторічний досвід компанії Ескалібур Плюс в якості виробника пакувальної продукції дають змогу покращити якість продукції (фрукти та овочі) вітчизняних виробників, що українські компанії експортують за кордон до європейських країн та інших. Завдяки інноваційному підходу нашої компанії у пакуванні фруктів та овочів, термін придатності таких товарів збільшується, так як мінімізується вплив вібрації та деформації, а повітряна конверсія збільшується.

На зустрічі УПОА та Ескалібур Плюс були обговорені деталі щодо поліпшення пакування овочів та фруктів задля забезпечення безпеки транспортування продукції. В ході спілкування були знайдені шляхи для подальшої плідної співпраці, що призведе до покращення якості та свіжості товару українських виробників як для місцевого ринку, так і для експортних рішень.

Автор, Яковцев Олексій