Завжди якісна і надійна упаковка для наших партнерів

Компанія «Ескалібур-Плюс» з Кропивницького працює на ринку пакувальної продукції по всій території СНД більше 12 років поспіль, за цей час ми знайшли чимало надійних партнерів, які з року в рік обирають саме наші якісні вироби для своїх товарів. Ми досить тісно співпрацюємо з нашими стратегічними партнерами, а також регулярно зустрічаємося з ними для вдосконалення умов партнерства для максимально вигідної взаємодії обох сторін.

Днями відбулася чергова зустріч з одним з таких цінних клієнтів, що випускають високоякісні комбіновані корми для тварин. Метою заходу було обговорити наше подальше співробітництво, а також можливі варіанти удосконалення наданих мішків для комбікорму. Наші представники успішно обговорили всі важливі нюанси, а також підсумували, що якість продукції, що випускається для упаковки незмінно залишається на висоті, на радість нашого стратегічного партнера.

Нам дуже приємно, що серйозні і відповідальні виробники комбікормів вибирають для своєї продукції саме вироби «Ескалібур-Плюс», тому завжди готові йти назустріч партнерам і виходити за рамки типових розмірів. Сучасна виробнича база з високотехнологічним обладнанням допомагає швидко виготовляти будь-які обсяги якісної упаковки на будь-який смак.

Фахівці «Ескалібур-Плюс» завжди серйозно підходять до виконуваної роботи, що дозволяє враховувати найменші вимоги замовника для оптимального задоволення потреб виробництва або торгової сфери. Такий підхід обумовлює відмінну якість, практичність, довговічність і естетичну привабливість нашої упаковки.

Мішки для комбікорму від «Ескалібур-Плюс» виконані з екологічної поліпропіленової тканини з ламінованим покриттям і відкритою горловиною, користуватися такою м’якою тарою зручно вручну і з використанням автоматизованої лінії. Ми пропонуємо широкий вибір розмірів і конфігурацій, що повністю задовольняє потреби наших клієнтів.

Чому саме ми?

У нас працюють професіонали своєї справи. Всі наші менеджери і консультанти чудово розбираються в характеристиках і особливостях експлуатації продукції, що випускається для упаковки, тому ви завжди отримаєте професійну допомогу в підборі упаковки і не тільки.

• У нас приємні ціни. З року в рік компанія «Ескалібур-Плюс» доводить, що якісна упаковка може коштувати недорого. Зв’яжіться з нами, і ми обов’язково підберемо для вас вигідне рішення.• У нас є все, що потрібно, і навіть більше. Якщо стандартні типові розміри мішків для комбікорму або інших видів упаковки вам не підходять, разом ми з легкістю підберемо для вас ідеальний варіант.