З чого роблять стропи для мішків біг-бег?

Серед багатого асортименту товарів для упаковки від виробника «Ескалібур-Плюс» в Кропивницькому особливе місце займають наші мішки біг-бег. Ця новомодна назва насправді означає просто великий мішок, а точніше його поліпшену версію, свого роду гібрид мішка і контейнера. Наша компанія пропонує вам величезний вибір мішків біг-бег різної конфігурації з будь-якою кількістю строп на ваш вибір: така тара розрахована на великі вантажі від 300 до 3000 кг. Висота мішків біг-бег може бути дуже різною, такі упаковки ідеальні для сипучих вантажів.

Секрет надійності, ефективності та практичності мішків біг-бег криється в стропах, саме ці тонкі на вигляд елементи загальної конструкції з поліпропілену беруть на себе основне навантаження при роботі з вантажопідйомною технікою.

Які бувають стропи?

Про різновиди строп мішків біг-бег можна говорити дуже довго, їх кількість варіюється від 1 до 4 і чинить серйозний вплив на всю конструкцію. Бувають вбудовані стропи, які за зовнішнім виглядом можна порівняти з класичними пакетами-майками. Також не менш затребуваним варіантом є стропи вшитого типу: їх в буквальному сенсі пришивають до м’якого контейнера зсередини з декількох сторін, що надає готовому виробу циліндричну або прямокутну форму. Як правило, дно мішків біг-бег цільне, але в деяких конфігураціях виріб доповнюють спеціальним розвантажувальним клапаном.

Біг-беги універсальні: вони підходять для хімічних сипучих сумішей, добрив, всіляких мінеральних речовин, а також харчових продуктів, включаючи цукор, сіль, борошно і зернові культури. Базові поліпропіленові мішки біг-бег можна легко доповнити кольоровими елементами, ламінуванням, спеціальними елементами для вентиляції, вкладишами і не тільки. Пройдемося по стропам детальніше:

• Одностропні моделі мішків біг-бег особливі тим, що стропа є продовженням м’якого контейнера, виконана з рукавного поліпропіленового полотна. Просочення ультрафіолетовими стабілізаторами істотно продовжує термін служби таких виробів. Такі мішки – відмінне рішення для перевезення та зберігання продуктів хімічної промисловості.

• Двостропні мішки біг-бег від «Ескалібур-Плюс» – топ продажів і один з найбільш затребуваних типів такої м’якої тари. Модифікація контейнера передбачає перев’язування строп ламінованої стрічкою для посилення і підвищення міцності виробу, а ще спеціальні розвантажувальні люки для комфортної роботи. Найчастіше такі моделі використовують у сільськогосподарській галузі.

• Мішки біг-бег з чотирма стропами мають дійсно універсальні властивості, так як з легкістю адаптуються під різні потреби клієнтів. У них найвища міцність, в порівнянні з іншими різновидами м’яких контейнерів.

Переваги поліпропіленових строп для біг-бегів

Стропи для м’яких контейнерів з поліпропілену – це ефективне рішення і оптимальне співвідношення між ціною і якістю. Чим ширше стропа, тим більше вантажопідйомність мішка біг-бег. Для підвищення якості і надійності таких комплектуючих м’яких контейнерів виробники можуть використовувати спеціальні зміцнючі добавки. Поліпропіленові стропи мають численні переваги:

• Вони дуже надійні в експлуатації і відрізняються зносостійкістю.

• Довговічність матеріалу і його екологічна безпека виключає проблеми в ході експлуатації.

• Поліпропіленова нитка не боїться тривалого впливу високих або низьких температур, не руйнується під впливом вологи або при різних хімічних взаємодіях.

• Доступна ціна не здорожує виробництво мішків біг-бег, тому вони завжди доступні для клієнтів «Ескалібур-Плюс» за вигідною вартістю

Чому саме мішки біг-бег?

Якщо ваша професійна діяльність пов’язана з перевезенням і зберіганням великих обсягів сипучих речовин, кращого варіанту, ніж поліпропіленові мішки біг-бег годі й шукати. Невелика модифікація базової моделі мішків біг-бег дозволяє з однаковою ефективністю використовувати їх для перевезення практично будь-яких продуктів, включаючи гарячі рідини, якщо доповнити контейнер спеціальним вкладишем. Купити мішки біг-бег виробництва «Ескалібур-Плюс» варто з багатьох причин:

• Можливість багаторазового використання.

• Демократична цінова політика компанії «Ескалібур-Плюс» в Кропивницького.

• Відсутність обмежень на перевезення за вагою і типом вантажу.

• Простота роботи з м’якими контейнерами з використанням автоматизованої техніки.

• Мінімальна вага упаковки, яка здатна стійко справлятися з колосальними навантаженнями.

• Екологічна безпека тари і можливість її вторинної переробки.

Залишилися питання? Зв’яжіться з нами, і ми з задоволенням відповімо на них!