Як вибрати якісний і надійний пакувальний скотч?

Пакувальний скотч – незамінний атрибут сучасних офісів, підприємств, поштових відділень і не тільки, адже саме ця, на диво міцна і непримітна, клейка стрічка забезпечує надійну фіксацію упакованих виробів при транспортуванні або під час зберігання. Компанія «Ескалібур-Плюс» в Кропивницькому пропонує широкий вибір пакувального скотчу для самих різних сфер професійної діяльності: між собою вони відрізняються по товщині плівки, а також по довжині і ширині. Кожен виріб відмінно справляється з поставленим завданням, якщо використовувати його за призначенням. Про це і поговоримо докладніше.

Як купити якісний пакувальний скотч за доступною ціною?

Наші клієнти не один рік користуються фірмовими виробами «Ескалібур-Плюс» для упаковки різних товарів і залишають про них тільки позитивні відгуки. Ми завжди пропонуємо оптимальні ціни на товари високої якості, а також допомагаємо замовникам зробити правильний вибір з урахуванням індивідуальних переваг і потреб клієнта.

Пакувальний скотч виготовлений з поліпропіленової плівки, яка покривається спеціальним клейовим складом з однієї або з двох сторін, якщо мова йде про двосторонній скотч. Сумлінні виробники завжди приділяють особливу увагу якості і товщині використовуваного поліпропілену на виробництві, адже саме від нього залежать якісні експлуатаційні характеристики скотчу пакувального. Мінімально допустима товщина плівки складає 25 мкм, але всі види пакувального скотчу від компанії «Ескалібур-Плюс» виконані на плівці з товщиною 38 мкм для максимально ефективного використання.

Не менш важливою характеристикою є клейовий шар з відмінною адгезією: його товщина становить від 15 до 30 мкм – чим він менший, тим краще клеїться плівкове покриття. Максимальна товщина клейового шару не завжди є бажаною для клієнта, тому ми робимо відразу кілька варіантів для задоволення різних потреб.

Як правило, оптимальним рішенням для упаковки і використання в побутових цілях вважається скотч з товщиною плівки 25 мкм і 15 мкм клейового шару. Однак такий варіант буде малоефективним в складських умовах і при перевезенні, оскільки просто не впорається з підвищеною вологістю, запиленістю, температурними перепадами або банально з нерівними поверхнями упаковки. Для таких випадків загальна товщина скотчу повинна становити вже 45-50 мкм.

Функціональність скотчу також залежить від типу використовуваного клейового шару:

• Стандартний акриловий клейовий шар виконаний на водній основі, тому його можна застосовувати тільки в приміщенні при температурах навколишнього середовища вище 0 градусів. Температурний максимум такого пакувального матеріалу – +25 градусів.

• Оптимальним варіантом для професійної упаковки стане продукція з клейовою основою з синтетичного каучуку. Вона підвищує клейку здатність упаковки і розширює діапазон робочих температур: від 10 градусів морозу до +40. Ціна на такий скотч вище, ніж на акрилові аналоги, але це повністю виправдано високими експлуатаційними характеристиками.

• Натуральний каучук – найдорожче рішення для виготовлення пакувального скотчу, але дозволяє забезпечувати високу адгезію і при цьому не залишає ніяких липких слідів на упаковці після зняття.

Підібрати підходящий варіант за ціною і якістю вам завжди допоможуть консультанти компанії «Ескалібур-Плюс». Для цього достатньо зв’язатися з нами будь-яким зручним для вас способом і відповісти на кілька запитань від фахівців.

Унікальна пропозиція від «Ескалібур-Плюс»

Наші фахівці із задоволенням виготовлять для вас якісний пакувальний скотч за доступною ціною в будь-якому обсязі. Великі виробничі потужності дозволяють нам одночасно виконувати відразу кілька об’ємних замовлень, не зриваючи терміни. Ми гарантуємо своєчасне виконання вашого замовлення, працюємо навіть в стислі терміни.

У нас ви також можете замовити нанесення свого фірмового логотипу на пакувальний скотч. Це стане не тільки креативним підходом до упаковки вашої продукції, але і потужним інструментом просування з мінімальними витратами грошових коштів. Ваш фірмовий знак швидко стане пізнаваним, так як його будуть бачити не тільки замовники, але також співробітники транспортних компаній і не тільки. Замовляючи пакувальний скотч в компанії «Ескалібур-Плюс», ви отримуєте якісний і естетично привабливий товар за доступною ціною. Ви точно будете задоволені нашою співпрацею, залишилося тільки зв’язатися з нашими менеджерами і обговорити деталі.