Якими повинні бути ідеальні мішки для цукру і борошна?

Борошно, цукор та інші харчові сипучі продукти особливо зручно зберігати в поліпропіленових мішках виробництва «Ескалібур-Плюс». Десятки наших клієнтів, які вже встигли купити і на практиці випробувати наші фірмові мішки для цукру і борошна, по достоїнству оцінили їх якість, зносостійкість, практичність і інші не менш важливі переваги. Наші фахівці не просто знають, якими мають бути ідеальні мішки для цукру і борошна, вони щодня роблять їх на сучасній виробничій лінії з добірної екологічної сировини з урахуванням будь-яких вимог замовників.

Чим особливі мішки для цукру і борошна?

Тільки на перший погляд поліпропіленові мішки для цукру і борошна нічим не відрізняються від інших білих м’яких упаковок з даного матеріалу, насправді вони виготовлені за ГОСТом з урахуванням всіх технічних характеристик. Такий підхід дозволяє нашим майстрам виготовляти для ваших продуктів ідеальну м’яку тару для надійного тривалого зберігання в складських умовах, для безпечного транспортування та естетичного товарного вигляду.

Поліпропіленові мішки для круп відрізняються від упаковки для муки і цукру меншою вагою, помірної щільністю і невисокою ціною. Мішки для цукру і борошна (ДСТУ) завжди дорожче, так як вони оснащені ламінуванням, яка забезпечує відмінну вологоізоляцію, що особливо важливо для харчових продуктів. Вони також нерідко використовуються для зберігання кам’яної солі: якби поліпропіленові мішки для такого сипучого продукту пропускали вологу, в результаті тривалого зберігання розсипчаста продукція просто перетворилася б у величезний шматок каменю.

Мішки для цементу, добрив, будівельних матеріалів і сміття частіше роблять з вторинного поліпропілену, в складі якого можуть бути незначні домішки різних хімікатів або токсичних речовин. Саме тому для харчової промисловості така сировина не підходить, в компанії «Ескалібур-Плюс» в Кропивницькому ви завжди можете купити якісні мішки для цукру і борошна з безпечного первинного поліпропілену.

Компанія «Ескалібур-Плюс» пропонує вам великий вибір якісної м’якої тари з поліпропілену за доступною ціною. Співпрацюючи з нами безпосередньо, ви завжди зможете скористатися всіма перевагами роботи з виробником:

• Наші мішки для цукру і борошна успішно пройшли міжнародні перевірки якості, і вся продукція має відповідні сертифікати, не кажучи про численні позитивні відгуки дорогих клієнтів. Мішки для цукру і борошна від «Ескалібур-Плюс» повністю безпечні і екологічні.

• Висока зносостійкість і надійність такої поліпропіленової тари підтверджена лабораторними і практичними випробуваннями, ми працюємо в цій сфері більше десяти років, тому точно знаємо, як зробити якісну упаковку. Наші мішки не бояться літньої спеки і зимових морозів, не втрачають якісні характеристики навіть в умовах тривалого впливу вологи.

• Стандартних розмірів вам мало? Фахівці «Ескалібур-Плюс» в Кіровограді без проблем виготовлять для вас мішки з поліпропілену за індивідуальними параметрами в будь-яких обсягах. Ми цінуємо ваш час, тому не затримуємо терміни, працюємо відповідально і ефективно в будь-якій ситуації.

• Станьте нашим постійним клієнтом і отримаєте унікальну торгову пропозицію! Компанія «Ескалібур-Плюс» завжди націлена на тривалу і плідну співпрацю, тому готова створювати максимально вигідні умови для партнерів.

Що ще варто розповісти про наші мішки для цукру і борошна?

Така м’яка тара не боїться вигинів, механічних навантажень і перевантажень, мішки з поліпропілену зручно вантажити вручну або з використанням автоматизованої лінії. Їх практично неможливо випадково розірвати або серйозно пошкодити. Після завершення терміну експлуатації їх при необхідності можна використовувати ще кілька разів або відправити на переробку – ніякої шкоди для навколишнього середовища, тільки безпечна експлуатація та максимум задоволення.

Ціни на мішки з поліпропілену від компанії «Ескалібур-Плюс» з Кропивницького приємно здивують будь-якого клієнта, адже вони дійсно доступні і в цьому немає ніякого підступу. Для цукру і борошна ми використовуємо виключно первинний поліпропілен, який повністю екологічний і не містить токсичних домішок.

Якщо вам потрібна персональна консультація з питань підбору поліпропіленової тари для ваших продуктів, ми завжди до ваших послуг. Просто замовте зворотний дзвінок або зв’яжіться з нами через соціальні мережі. Не знаєте, яка саме тара за обсягом більше підійде для вашого товару? Не соромтеся, дзвоніть, і ми обов’язково підберемо для вас ідеальний варіант. Довіряючи компанії «Ескалібур-Плюс» упаковку своєї фірмової продукції, ви робите неоціненний внесок у розвиток бізнесу з мінімальними грошовими витратами.