Які вимоги висувають до упаковки фруктів і овочів при транспортуванні?

Перевезення фруктів і овочів тільки здається простим процесом, а насправді вимагає суворого дотримання норм, правил і вимог: від кліматичного режиму до особливостей упаковки. В іншому випадку неправильні умови зберігання або транспортування неминуче призводять до великих втрат – фермери позбавляються левової частки врожаю і доходу, але всіх цих проблем можна з легкістю уникнути.

Компанія «Ескалібур-Плюс» з Кіровограда пропонує вам великий асортимент якісної упаковки для фруктів і овочів зі спіненого поліетилену і поліпропілену за доступними цінами. Ми також запропонуємо вам пораду з усіх питань і допоможемо вибрати ідеальний варіант саме для вашої продукції.

Чому упаковка фруктів і овочів вимагає особливої ​​уваги?

Як і у багатьох інших харчових продуктів, термін придатності фруктів і овочів не такий вже і великий, він сильно залежить від вологості повітря, дотримання санітарних норм, температурного режиму та інших нюансів. Для транспортування такого вантажу використовують спеціалізований вантажний транспорт з регулюванням температури, а також після ретельної дезінфекції причепа. Не менш важливо дотримуватися наступних правил:

• Упаковки з плодами не повинні розташовуватися впритул один до одного. Потрібні зазори між рядами в 3-5 см, а відстань між верхнім рядом і дахом кузова – не менше 30 см. Необхідно також подбати про вільну циркуляцію повітря під нижнім рядом упаковок з фруктами і овочами. Тільки правильне дотримання цих правил допоможе домогтися рівномірного розподілу температури у вантажному відсіку.

• Так як пакувальні матеріали тісно контактують з харчовими продуктами, для таких цілей можна використовувати тільки повністю безпечну і екологічну упаковку без запахів і смаків. Для таких цілей майстри компанії «Ескалібур-Плюс» з Кіровограда пропонують вам міцні поліпропіленові мішки, овочеві сітки і пакувальну сітку-рукав зі спіненого поліетилену.

• Розташування плодів відповідно до їх ступеню зрілості теж має значення. Нижня частина тари призначена для самих твердих, ще не зрілих плодів, а зверху розташовуються м’які одиниці. Пакувальна сітка-рукав з відмінними амортизаційними властивостями бере на себе більшу частину навантаження і всілякі механічні пошкодження, тому з такою індивідуальної тарою можна не переживати про дотримання даного правила.

• Оптимальна швидкість транспортування фруктів і овочів складає 90 км / год по трасах і не більше 50 км / год в містах та інших населених пунктах. Дотримання швидкісного режиму дозволяє не піддавати овочі та фрукти додатковим ударам і іншим механічних пошкоджень.

Чому важливо дотримуватися правил транспортування харчових продуктів? Так вони надовго збережуть товарний вигляд і довше залишаться свіжими, це дозволить постачальнику і власнику торгової мережі добре заробити і мінімізувати втрати. З фірмовою упаковкою від «Ескалібур-Плюс» будь-які умови транспортування вашим товарам не страшні, а доступні ціни на якісні товари не стануть причиною великих витрат.

Пакувальна сітка-рукав для перевезення фруктів і овочів

Сітка-рукав зі спіненого поліетилену від «Ескалібур-Плюс» – ваш вірний помічник при транспортуванні екзотичних фруктів і плодів з м’якою текстурою. Така упаковка відмінно підходить для довгострокового зберігання і транспортування манго, соковитих груш, авокадо, гуави, ананасів, папайї, ківі та багатьох інших фруктових сортів, що вимагають до себе дбайливого ставлення.

Вона відрізняється чудовою амортизацією і хорошою вентиляцією, а також формує безпечний простір між фруктами. Без безпосереднього контакту один з одним вони довго залишаються свіжими і красивими, а ризик отримання відколів, подряпин і вм’ятин зводиться до нуля. Упакувати фрукти в таку тару можна без особливої ​​складності, додаткові пристосування у вигляді закрепок або зав’язок теж не потрібні. Стильно, практично і екологічно. Виготовляємо в будь-якому діаметрі для комфортної експлуатації і практичного використання.

Овочеві сітки

Хоча сітка-рукав зі спіненого поліетилену коштує недорого, найчастіше її використовують для індивідуальної упаковки дорогих тропічних фруктів, ексклюзивного алкоголю, різних елітних напоїв в склі. Така тара не підходить для зберігання і транспортування великих обсягів фруктів і овочів, але з цим завданням чудово справляється інше пакувальне рішення від «Ескалібур-Плюс» – мішки сітки для овочів.

Овочеві сітки давно стали ефективним рішенням для збору врожаю з його подальшим зберіганням і транспортуванням. Вони зручні у використанні з ручним завантаженням або на основі автоматизованої фасувальною лінії. Компанія «Ескалібур-Плюс» швидко і якісно виконає для вас замовлення по овочевим сіткам в декількох кольорах на ваш вибір. Гарантуємо доступні ціни та відмінну якість пакувальної продукції. Наші товари добре відомі за кордоном, і ми цінуємо свою бездоганну репутацію.

Не менш практичним рішенням для упаковки харчових продуктів також стануть наші мішки з поліпропілену. Якщо вам потрібна допомога в підборі упаковки, ви завжди можете отримати консультацію у наших фахівців. Зв’яжіться з нами онлайн або чекаємо вас в гості в нашому офісі в Кропивницькому!