Які мішки біг-бег виготовляє «Ескалібур-Плюс»?

М’які контейнери виробництва «Ескалібур-Плюс» – справжня знахідка для підприємств і логістичних компаній, так як наше виробництво виготовляє великий вибір мішків біг-бег з поліпропілену в доступному ціновому діапазоні. Така м’яка тара стане ефективним способом зберігання і транспортування найрізноманітніших вантажів: від дрібних сипучих будівельних матеріалів до зернових культур і хімічних рідин. Чому варто купити мішки біг-бег саме в компанії «Ескалібур-Плюс»? Розберемося з цим питанням більш детально.

Переваги м’яких контейнерів від «Ескалібур-Плюс»

Наші мішки біг-бег виготовлені відповідно до високих міжнародних стандартів якості, з добірногої хімічно інертної сировини. Вони відмінно справляються із забезпеченням збереження вантажів при будь-яких умовах. Купити наші м’які контейнери ви завжди можете за максимально вигідною ціною не тільки в типових розмірах, так як ми працюємо з високотехнологічним обладнанням, здатним максимально врахувати переваги всіх наших клієнтів:

•        Індивідуальний підхід. Зовсім не важливо, є у вас чіткий список вимог до мішків біг-бег або вам потрібна детальна консультація по підбору такої тари для ваших вантажів. Справжні майстри своєї справи, які працюють в компанії «Ескалібур-Плюс», всього за кілька хвилин підберуть для вас ідеальний товар за вигідною ціною. Ми цінуємо кожного клієнта, тому ви неодмінно будете в захваті від нашої співпраці.

• Практичність і зносостійкість. Поліпропілен не просто так був обраний для перевезення важких сипучих вантажів. Ми робимо мішки біг-бег з посиленого поліпропіленового полотна, тому що впевнені в його якості та практичності. Кожний такий виріб розроблено з урахуванням передбачуваних навантажень, але навіть в умовах перевантаження він відмінно впорається з поставленим завданням. Підтвердженням тому стають численні позитивні відгуки наших клієнтів. У «Ескалібур-Плюс» цінують бездоганну репутацію, тому ручаються за якість своїх виробів.

• Вологостійкість. За таку відмінну властивість поліпропілену можна віддати чимало грошей, але в цьому немає необхідності, адже матеріал відрізняється невисокою собівартістю за рахунок використання нешкідливих штучних полімерів. В мішках біг-бег можна зберігати найрізноманітніші сипучі і рідкі речовини, не переживаючи про зберігання, навіть на свіжому повітрі.

• Екологічність. Сам по собі поліпропіленовий мішок дуже довго буде розкладатися при попаданні в навколишнє середовище, але при правильній утилізації можна не тільки звести шкоду планеті до нуля, а й подбати про збереження природи. Для цього після завершення експлуатації потрібно віддати мішки біг-бег на вторинну переробку, щоб з отриманих гранул можна було виготовити ще одну партію якісної м’якої тари для ваших вантажів. Використання в упаковці нешкідливих штучних матеріалів дозволяє не витрачати цінні ресурси.

• Різноманітність конфігурації. У «Ескалібур-Плюс» в Кропивницькому ви завжди можете вигідно замовити м’які контейнери за доступною ціною з клапаном або без нього, з додатковою вентиляцією або вкладишем, кількість строп і їх технологічні особливості також залежать від потреб вашого підприємства. Ми подбаємо про те, щоб така упаковка перевершила ваші очікування і забезпечила максимальним комфортом в експлуатації.

• Безпека. Працювати з нашими мішками біг-бег завжди надійно і безпечно, вони точно не порвуться і не призведуть до фінансових втрат з вини пошкодженої упаковки. Крім того, при контакті з харчовими продуктами або зерновими культурами м’які контейнери не «діляться» з вантажем ніякими токсичними випарами або дрібними частинками.

Хочете обговорити мішки біг-бег більш детально з нашими консультантами? Ви завжди можете зробити це у зручний для вас час. При об’ємних замовленнях або співпраці на постійній основі ваша компанія може розраховувати на унікальні торгові пропозиції, але і без них наші ціни припадуть вам до душі. Ми вже готові реалізувати всі ваші задуми по упаковці по максимуму, саме час зробити замовлення!