Як використовують овочеві сітки?

Що об’єднує дрова, фрукти твердих сортів, овочі, горіхи і дитячі іграшки? Всі ці та багато інших товарів можна благополучно зберігати і транспортувати за допомогою овочевих сіток з поліпропіленової нитки виробництва «Ескалібур-Плюс» з міста Кропивницький. Наше виробництво суворо дотримується міжнародних стандартів якості і працює виключно з нешкідливою сировиною, яка підлягає вторинній переробці, що сприяє захисту екології і навколишнього середовища від забруднення.

Чому саме овочеві сітки?

Сітки для фруктів і овочів з поліпропіленової нитки досить популярні в різних сферах, але особливо затребувані вони саме в роботі з овочевими культурами, з фруктами. Справа в тому, що мішки-сітки не тільки доступні за ціною і зручні для транспортування овочів, але також забезпечують правильні умови їх зберігання, а це дозволяє їм довше зберігатися і, як наслідок, не втрачати в ціні. У сільськогосподарській галузі це дійсно важливо, адже фермери частенько втрачають більшу частину врожаю через проблеми зі зберіганням. Зберігання та транспортування овочів з овочевими сітками від «Ескалібур-Плюс» принесе вам тільки позитивні емоції і не стане серйозною тратою для сімейного бюджету.

Принадність такої поліпропіленової упаковки також в тому, що в ній можна зберігати навіть немиті овочі та фрукти, трохи забруднені грунтом. При перевезенні картоплі, моркви, буряка або ріпчастої цибулі овочі під впливом природного середовища сохнуть, а дрібні частинки бруду обсипаються.

Навіщо варто купити овочеві-сітки від «Ескалібур-Плюс» оптом? Переваги такої упаковки точно говорить на користь цих пакувальних виробів:

• Екологічність. Наші овочеві сітки виконані з поліпропіленової міцної нитки, яка славиться нульовою токсичністю і абсолютною безпекою для роботи з харчовими продуктами або дитячими товарами. Штучний матеріал виконаний без розтрати природних ресурсів, що сприяє збереженню природи. Можливість вторинної переробки упаковки після завершення експлуатації також сприятливо впливає на екологію.

• Дихаюча структура. Вам точно не доведеться переживати про те, що овочі будуть гнити або зопрівати в такій сітці, адже вона відмінно провітрюється і при необхідності швидко сохне. Більше того, через великі просвіти між плетінням нитки легко обсипається пісок і бруд, що залишилися після збору врожаю.

• Довговічність. Навіть при наявності декількох зіпсованих фруктів або овочів в упаковці можна не переживати, що усі товари зіпсуються, за рахунок відмінної вентиляції. Сама сітчаста тканина не боїться біологічних або хімічних речовин, а її міцність не змінюється під їх впливом.

• Багатофункціональність. Після завершення терміну експлуатації мішок-сітку можна використовувати для вивезення сміття, зберігання овочів і навіть для вирощування грибів в домашніх умовах.

• Великий вибір форм і розмірів. У компанії «Ескалібур-Плюс» ви можете купити овочеві сітки з поліпропілену оптом за доступною ціною. Виготовляємо мішки-сітки в типових розмірах, але ви також можете замовити виготовлення такої м’якої тари за індивідуальними параметрами. Для уточнення деталей зв’яжіться з нашими менеджерами в зручний для вас робочий час.

• Різноманіття колірних рішень. Ми випускаємо мішки-сітки для фруктів і овочів в декількох кольорах на ваш вибір, використовуємо тільки безпечні барвники, нешкідливі для харчових продуктів.

Хочете вигідно купити овочеві мішки-сітки? З нами це завжди легко і недорого, як виробник ми можемо пропонувати найдоступніші ціни на якісну продукцію. Працюємо оперативно, якісно і з чітким дотриманням технології, використовуємо високотехнологічне професійне обладнання, а наші працівники володіють необхідною кваліфікацією для виконання своїх завдань на найвищому рівні. Наше виробництво завжди до ваших послуг, коли необхідна якісна, недорога і надійна упаковка.

Чи готові зробити замовлення? Саме час зв’язатися з нами для детального обговорення цього питання!