Як використовувати повітряно-бульбашкову плівку для упаковки?

Повітряно-бульбашкова плівка або ПБП, як її називають в скороченому варіанті, вельми активно використовується для упаковки різних продуктів і товарів, тому серед широкого асортименту фірмової продукції компанії Ескалібур-Плюс в Кропивницькому вона займає особливе місце. Міцна амортизуюча повітряно-бульбашкова плівка давно стала невід’ємним атрибутом переїздів, вантажоперевезень і роботи транспортних компаній. Повітряні капсули, зафіксовані поліетиленовою плівкою, забезпечують надійний захист вантажів, що транспортуються від поштовхів на дорогах, подряпин, відколів і навіть температурних перепадів.

Компанія Ескалібур-Плюс пропонує вам широкий вибір повітряно-бульбашкової плівки за доступною ціною в різних типових форматах, ми також із задоволенням виготовимо для вас якісний і зносостійкий пакувальний матеріал за індивідуальним замовленням. З усіх питань ви завжди можете звернутися до наших консультантів. Розберемося більш детально з варіантами використання повітряно-бульбашкової упаковки і її перевагами.

Трохи історії

Протягом декількох десятиліть повітряно-пухирчастої плівці немає альтернативи серед виробників побутової та цифрової техніки, вона використовується для захисту тендітних елементів і покриттів від мінімальних пошкоджень і чудово справляється з поставленим завданням. Примітно, що така плівкова упаковка довгий час використовувалася і продовжує використовуватися як додатковий елемент разом з картонними або пластиковими варіантами. Це робиться переважно для створення більш практичної і статусної упаковки електроніки, хоча практичні дослідження підтверджують, що в більшості випадків для надійної і зносостійкої упаковки достатньо однієї плівки.

Цікаво, що в країнах пострадянського простору повітряно-бульбашкова упаковка з’явилася лише кілька десятиліть тому. Закордонні виробництва цифрової техніки використовують не звичайну ПБП, а вдосконалений варіант зі спеціальними антистатичними добавками, але для безпеки в ході транспортування досить і класичного варіанту.

Як використовувати правильно?

Існують невеликі тонкощі використання повітряно- бульбашкової плівки для забезпечення максимальної ефективності такого виробу при транспортуванні та розвантаженні/завантаженні. Найчастіше для роботи з габаритними вантажами і для упаковки поштучних товарів працюють з двошаровою або тришаровою ПБП.

Двошаровий варіант включає гладкий полімерний шар, доповнений шаром з бульбашок повітря, його можна використовувати в ролі підкладки або додаткової упаковки, але виріб з не меншим успіхом підійде і для набивання в ході транспортування скляних або керамічних виробів. Така повітряно-бульбашкова плівка також підходить для захисту рідкокристалічних екранів і надчутливих зон техніки або електроніки.

Тришарова повітряно-бульбашкова плівка для упаковки має підвищену міцність за рахунок додаткового полімерного шару, два шари полімеру обтягують пухирчастий фрагмент з двох сторін. Саме цей варіант пакувального матеріалу підходить для самостійної упаковки, на сучасному ринку можна нерідко зустріти чохли, пакети, мішки та інші індивідуальні вироби з тришарової ПБП.

Якщо говорити про зв’язок між вибором повітряно-пухирчастої плівки і умовами транспортування вантажів, то двошаровий стане відмінним рішенням для перевезення в закритому кузові з мінімальним ризиком негативного впливу вологи і температурних перепадів. Що ж стосується тришарової ВПП, то вона дозволить без проблем перевозити будь-які габаритні вантажі навіть у відкритому кузові, в будь-яких погодних умовах без небезпечних наслідків. Це істотно знижує транспортні витрати, так як в компанії Ескалібур-Плюс ви завжди можете купити необхідну кількість повітряно-пухирчастої плівки з різними параметрами за доступними цінами.

Переваги повітряно-пухирчастої плівки

Працювати з ВПП виробництва Ескалібур-Плюс одне задоволення, адже наші майстри добре знаються на виготовленні якісної і довговічною упаковки, працюючи в цій сфері більше 12 років поспіль:

  1. Невелика вага і об’єм. Повітряно-бульбашкова плівка практично невагома, але це не применшує її якісні характеристики та характеристики міцності, вона трохи додає об’єму упаковуваній продукції, але дана характеристика в більшості випадків використовується для заповнення зайвого простору в коробці. Надійна фіксація виробів зводить ризик механічних пошкоджень до нуля.
  2. Прозора структура. Просвічувайний матеріал дозволяє приблизно оцінити зміст і цілісність упаковки без необхідності її порушення. Це особливо актуально для міжнародних перевезень різних товарів, при проходженні митного контролю і не тільки.
  3. Рулонний форма випуску. В такому форматі використовувати повітряно-бульбашкову плівку дуже легко і зручно: як вручну, так і за допомогою спеціального обладнання. Вироби стикаються з упаковкою по всій площині, тому витрата матеріалу дуже економний.
  4. Довговічність. З фірмовою упаковкою від Ескалібур-Плюс ви можете не переживати про те, що ваші товари отримають пошкодження при транспортуванні. При правильному використанні ПБП найменші пошкодження виключені.
  5. Невисока ціна. Компанія Ескалібур-Плюс в Кропивницькому завжди пропонувала вигідні ціни на товари відмінної якості своїм клієнтам, незалежно від обсягів замовлення. Інноваційні технології і екологічний матеріал дозволяє нам оперативно виготовляти навіть наймасштабніші замовлення для улюблених замовників. Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам, працюємо з будь-якими обсягами і намагаємося максимально задовольнити вподобання.

Залишилися питання? Тоді зв’яжіться з нашими консультантами і отримаєте на них відповіді у зручний для вас час!