Як вибрати пакувальний скотч?

Якими б місткими і практичними не були мішки і коробки, подбати про надійність упаковки без якісного пакувального скотча дуже складно. Виріб забезпечує герметичність і міцність упаковки, що залежить від товщини клейового шару і інших якісних характеристик товару.

Компанія Ескалібур-Плюс пропонує вам великий вибір пакувального скотча на поліпропіленовій основі з щільністю 38 мікрон – оптимальний показник для невеликих коробок з тонких матеріалів, які найчастіше використовуються для зберігання і транспортування вантажів. Підбираючи такі вироби для побутових або промислових потреб, варто звернути увагу на наступні моменти:

 • Ширина . У нас ви можете замовити пакувальний скотч шириною від 48 до 72 мм для різної продукції: чим ширше продукт, тим надійніше склеювання.
 • Екологічність . Клейка стрічка на пропіленової основі від Ескалібур-Плюс вільна від токсичних і небезпечних домішок, тому підходить для роботи як з будівельними матеріалами, так і з харчовими продуктами.
 • Колір . У нашому асортименті представлений прозорий і коричневий пакувальний скотч на ваш вибір за доступною ціною.

Головна перевага нашого виробу в тому, що він підходить для коробок з будь-якими типами поверхні зі збереженням відмінної адгезії, волого і морозостійкості. Заходьте прямо зараз і вибирайте свій ідеальний продукт від Ескалібур-Плюс!

 • Три причини замовити брендування пакувального скотча від Ескалібур-Плюс?

Клейка стрічка на поліпропіленовій основі подбає про те, щоб ваші продукти були надійно упаковані і підготовлені до безпечному транспортуванні. Саме в цьому полягає головне призначення фірмової екологічної розробки, але майстри Ескалібур-Плюс пропонують вам використовувати можливості пакувального скотча не тільки для практичних і естетичних цілей. Продукт стає відмінним рішенням для ефективного рекламного просування вашого бренду:

 • Відомий логотип . Наші майстри із задоволенням виконають для вас якісний друк по ширині або по довжині пакувального скотча з зображенням вашого фірмового логотипу, рекламного слогана і навіть контактної інформації. Ви легко перетворите прозору і коричневу клейку стрічку в потужний інструмент для просування вашого бізнесу.
 • Мінімальні витрати . Замовляючи брендування пакувального скотча в компанії Ескалібур-Плюс, ви отримуєте два в одному: надійну упаковку і недороге ефективне просування.
 • Якісний друк . Ми виконаємо кольорову або чорно-білий друк на ваш вибір і гарантуємо довговічність і зносостійкість інформації, нанесеної на пакувальний скотч.

Поки ви ще роздумуєте, ваші конкуренти вже давно використовують брендування клейкої стрічки для розвитку і реклами своєї справи. Хочете спробувати? Ескалібур-Плюс до ваших послуг, телефонуйте і отримаєте детальну консультацію з питань прямо зараз!

 • Чому повітряно-пухирчаста плівка ідеальний варіант для упаковки ваших товарів?

Повітряно-пухирчаста плівка від Ескалібур-Плюс – один з найбільш затребуваних матеріалів для надійної і безпечної упаковки харчових, промислових і інших виробів. Поліпропіленове упакування ефективно вбереже продукцію від спеки, холоду, вологості і механічних пошкоджень. Наші клієнти особисто переконалися в його численних достоїнствах:

 • Амортизація . У повітряно-пухирчастий матеріал можна сміливо пакувати тендітні вироби, вона набагато міцніше звичайного поліетилену, чудово справляється з гасінням вібрації і пом’якшує удари. Така пакувальна плівка від Ескалібур-Плюс – надійний захист від механічних пошкоджень.
 • Теплоізоляція . З нашої фірмової плівкою ваша продукція не буде боятися критичних температур або перепадів. Не можна також забувати про ефективний захист від вологості.
 • Екологічна безпека . Ніякого неприємного запаху, токсичних випарів, шкоди людині або навколишньому середовищу. Повітряно-пухирчаста пакувальна плівка від Ескалібур-Плюс повністю безпечна для вас, ваших клієнтів і продуктів.

Хочете протестувати переваги повітряно-пухирчастої пакувальної плівки від Ескалібур-Плюс на практиці? Наші консультанти пропонують вам великий асортимент поліпропіленових пакувальних плівок в різних розмірах, включаючи виготовлення за індивідуальними параметрами. Врахуємо будь-які ваші побажання і гарантуємо демократичні ціни!

 • Що можна загорнути в пакувальну плівку від Ескалібур-Плюс?

Наша компанія пропонує великий вибір поліпропіленових упаковок в типових розмірах і виготовлення якісних плівкових матеріалів для пакування в побутових і промислових масштабах. Фахівці Ескалібур-Плюс виготовляють екологічні пакувальні плівки, які не шкодять людині і навколишньому середовищу, сфера застосування таких виробів практично безмежна:

 • Для упаковки і перевезення корпусних, кухонних, м’яких або офісних меблів, повітряно-пухирчастий тип подбає про цілісність антикваріату, тендітних ваз і сувенірів;
 • Для транспортування габаритної техніки, спеціалізованого обладнання та електроніки;
 • Для скляних, дзеркальних, порцелянових та інших матеріалів, що б’ються або виробів з них, високоточної оптики;
 • Для захисту столярних виробів від подряпин і відколів;
 • Для харчових продуктів і напоїв;
 • Для зберігання одягу, взуття і не тільки.

Наша пакувальна плівка активно використовується в сільському господарстві для парників, матеріал стане надійним захисним покривалом для басейну або особистого автомобіля. Шукаєте недорогий і ефективний спосіб подбати про зберігання і упаковку своїх фірмових продуктів? Пакувальна плівка з поліпропілену від Ескалібур-Плюс за доступними цінами до ваших послуг!