Як вибрати мішки для упаковки комбікорму?

Комбіновані корми – основа раціону самих різних тварин, що вирощуються на фермерських господарствах і в домашніх умовах, тому виробники такої продукції намагаються використовувати максимально вигідні та ефективні варіанти упаковки. Мішки для комбікорму повинні відповідати ряду важливих вимог до якості виробів, а також до їх екологічності і не тільки, тому багато клієнтів незмінно вибирають фірмову продукцію виробництва «Ескалібур-Плюс» в місті Кропивницький.

Яка тара використовується для упаковки комбінованих кормів сьогодні?

Так як комбікорм відноситься до сипучих продуктів, то для його упаковки найзручніше використовувати саме мішки: вони відмінно тримають форму, рівномірно розподіляють навантаження і дуже зручні в експлуатації. Комбіновані корми сьогодні пакують в поліетиленові, тканинні, паперові або поліпропіленові мішки. Поліетилен не відрізняється високою міцністю, паперові багатошарові аналоги досить дорогі і теж дуже залежні від погодних умов, а тканинні аналоги не забезпечують належного захисту вмісту від вологи і механічних пошкоджень.

Поліпропіленові мішки для комбікорму – ідеальний варіант відразу за декількома пунктами, так як перевершує інші варіанти по міцності, відрізняється невисокою ціною і універсальністю застосування. Мішки для комбікорму виробництва «Ескалібур-Плюс» виготовлені за технологією ADSTAR, яка забезпечує їх додатковим запасом міцності, зносостійкості і можливістю безпосереднього нанесення друку на біле ткане полотно без використання поліетиленового вкладиша. Мішки для комбікорму з поліпропілену дійсно практичне і ефективне рішення, що володіє рядом переваг для виробників таких кормів і їх клієнтів.

Щоб підібрати правильні мішки для комбікорму, необхідно враховувати особливості їх використання на практиці. Це може бути порційна упаковка сипучих комбікормів, які буде зручно використовувати протягом певного звітного періоду. Якщо у вас немає чітких вимог до заданої упаковки, наші консультанти завжди допоможуть вам з підбором.

Чому саме поліпропіленові мішки?

На сьогоднішній день поліпропіленові мішки вважаються однією з найкращих варіантів тари для перевезення і зберігання самих різних сипучих продуктів: будівельні продукти і суміші, сільськогосподарські добрива, різних харчових продуктів – солі, цукру, борошна або зернових культур. Комбіновані корми не тільки не стали винятком, а й увійшли до списку найбільш популярних продуктів упакованих в поліпропіленові мішки.

Ключовою особливістю поліпропіленових мішків для комбікорму є їх невисока ціна при відмінній якості і чудових показниках зносостійкості. Компанія «Ескалібур-Плюс» дотримується сучасної технології виробництва якісної пакувальної продукції і використовує тільки якісну сировину. Ми пропонуємо своїм клієнтам великий вибір мішків з поліпропілену для комбікорму в самих різних типорозмірах, включаючи виготовлення упаковки по вашим індивідуальним параметрам. Наші майстри із задоволенням допоможуть вам з підбором упаковки для тих чи інших товарів в будь-якому ціновому діапазоні.

Переваги поліпропіленових мішків для комбікорму цим не закінчуються:

• Екологічність. Поліпропіленові мішки підлягають вторинній переробці, в такому випадку шкода навколишньому середовищу виключена.

• Універсальність. Мішки для комбікорму з поліпропілену підходять для упаковки самих різних сипучих продуктів, адже вони з однаковою ефективністю справляються зі зберіганням і перевезенням дрібних і великих товарів.

• Зносостійкість. Поліпропіленові мішки дійсно дуже міцні і не бояться критичних навантажень, вони не рвуться і не лопаються при завантаженні, а також відмінно справляються з різними кліматичними умовами.

Послуга флексодруку на мішках з поліпропілену

Навіщо витрачати гроші на додаткові поліетиленові вкладиші і окремо платити за друк потрібної інформації на них, якщо можна відразу замовити і отримати повністю готову до використання упаковку в необхідному графічному або текстовому оформленні? Друк від 1 до 4 кольорів дозволить будь-якому клієнту підібрати свій ідеальний варіант дизайну в доступному ціновому діапазоні. Хочете знати більше? Тоді ви прямо зараз можете зв’язатися з нашими менеджерами і отримати всі необхідні консультації.