Як упакувати фрукти для ефективного продажу та захисту від пошкоджень?

Всесвітній карантин істотно змінив роботу багатьох сфер професійної діяльності людини: люди стали більше замовляти онлайн, навіть ті продукти, які раніше купували просто в магазині. Терміни поставки деяких видів товарів, включаючи екзотичні фрукти нерідко затягуються, а це значить, що виробники і представники сфери торгівлі більше уваги приділяють якості упаковки. Вона повинна забезпечити збереження і товарний вигляд продукції надовго і при цьому коштувати недорого, щоб не збільшувати витрати на транспортування.

Компанія «Ескалібур-Плюс» з Кропивницького рекомендує використовувати для фруктів і скляної тари нашу сітку зі спіненого поліетилену, така м’яка пакувальна тара відмінно подбає про екзотичні і вітчизняні фрукти. Біле поліетиленове полотно з хорошими амортизаційними властивостями надійно подбало про численні постачання свіжих фруктів з далеких сонячних країн, вберегло елітний алкоголь від розбиття по неідеальним українськими дорогами і не тільки.

Сітка-рукав виробництва «Ескалібур-Плюс» – це два в одному, адже пориста упаковка не тільки ефективно захищає від різних ушкоджень, а й виступає відмінним рекламним інструментом. Індивідуальна упаковка в сітку зі спіненого поліетилену робить товари особливо привабливими на полицях магазинів.

Чому пакувальна сітка-рукав необхідна для упаковки ваших фруктів?

Далеко не всі види фруктових плодів здатні стійко переносити тривалу транспортування в ящиках або пластикових контейнерах, тому тривалий час лише деякі компанії бралися за продаж екзотичних фруктів в нашій країні. Ситуацію різко змінила сітка-рукав зі спіненого поліетилену, яка буквально увірвалася на ринок Азії, звідки швидко охопила всю планету. Чому пакувальна сітка стала впевненим лідером серед упаковки фруктів? Вона істотно продовжує термін придатності свіжих фруктів, щоб вони були доставлені в пункт призначення у всій красі і без втрати смакових якостей.

Така упаковка має відмінні експлуатаційні характеристики і декоративні властивості, великі осередки щільно прилягають до поверхні фруктів, але не роблять на них силового впливу. Така пакувальна сітка-рукав, яку ви за доступною ціною можете купити в Кіровограді, відмінно підходить навіть для м’яких плодів, дозволяє ефективно захистити їх від вм’ятин. Всі переваги пакувальної сітки для фруктів успішно протестовані на практиці нашими клієнтами, що підтверджують їх численні позитивні відгуки:

• пакувальна сітка зі спіненого поліетилену для фруктів від «Ескалібур-Плюс» не тільки добре захищає вміст, завдяки своїй пружності і зносостійкості, але і сама здатна виносити серйозні навантаження без найменших нарікань. Упаковка дуже міцна і красива, хоча і абсолютно не виглядає громіздкою.

• Сітка для пляшок відрізняється еластичною структурою, тому щільно прилягає до упаковуваної продукції, не обтяжуючи її і не захаращуючи етикетки. Пакувальна тара добре підходить для індивідуальної упаковки кожного фрукту, так як обходиться зовсім недорого і стає його відмінним амортизаційним захистом.

• Сітка зі спіненого поліетилену незалежна від несприятливих умов навколишнього середовища, тому таку пакувальну продукцію можна з однаковою ефективністю використовувати як в умовах спеки, так і при сильних морозах. Вона точно не втратить зовнішньої привабливості і прекрасно впорається з виконанням захисних функцій.

• Пористість пакувальної сітки-рукав для фруктів не дозволяє бактеріям і гнильним речовинам накопичуватися на поверхні продуктів, вони завжди провітрюються, тому не пріють, не псуються і не отримують подряпин, відколів або вм’ятин. Фрукти не торкаються один одного, що виключає випадкові удари з наступними ушкодженнями при транспортуванні.

• Універсальність пакувальної сітки проявляється в тому, що в неї можна упакувати абсолютно будь-які продукти, включаючи фрукти, і вони в будь-яких умовах будуть виглядати чудово.

Сітка для фруктів зі спіненого поліетилену від «Ескалібур-Плюс» – це завжди вигідне капіталовкладення в ваш бізнес, що не вимагає особливих витрат і зусиль. Ми працюємо тільки з екологічно чистою сировиною, яка підходить для тісного контакту з харчовими продуктами і підлягає вторинному використанню після переробки. Саме тому вибір на користь такої упаковки має пряме відношення до турботи про екологію і майбутні покоління. Хочете знати більше про наші ціни і асортименті? Для цього ви в зручний час можете зателефонувати нам і отримати відповіді на всі питання, завжди чекаємо на вас!