Як правильно зберігати і упаковувати овочі?

Ріпчаста цибуля, картопля, морква і буряк, солодкий перець і баклажани є особливо популярними овочами, які купують, продають і готують в їжу наші співвітчизники. Представники сільськогосподарського бізнесу щорічно збирають урожай і поставляють його на оптові бази, звідки сезонна продукція відправляється до пунктів продажу. Досвідчені аграрії знають, що найкращим варіантом для упаковки і транспортування овочів є мішки-сітки з поліпропілену. Компанія «Ескалібур-Плюс» з Кіровограда створює міцні і екологічні овочеві мішки-сітки для своїх клієнтів більше 10 років поспіль.

Fresh young Bulgarian peppers and cabbage and onions and potatoes in bags, on the counter

На нашому ринку у овочевих сіток немає актуальних і рівноцінних аналогів для фруктів і овочів, адже цей пакувальний матеріал володіє чудовою комірчастою структурою, тому повітря вільно циркулює всередині і зовні, зберігаючи якість і свіжість продуктів. Купити овочеві сітки можна за доступними цінами, адже для їх виготовлення використовується недорога сировина. Легкі і практичні мішки з поліпропіленової сітки від компанії «Ескалібур-Плюс» можуть бути виготовлені для різного вагового навантаження: від кількох до 45 кілограм. Це дозволяє варіювати сферу їх застосування: в невеликі сітки фасують по 2-3 кг овочів в супермаркетах, що особливо зручно для покупців.

Якщо ви хочете знайти оптимальне рішення для зручного фасування, зберігання і транспортування овочів, наші консультанти із задоволенням підберуть для вас відповідний розмір готового виробу, ми також пропонуємо кілька колірних рішень для зручної сортування упакованого продукту.

Якість овочевих сіток має значення

Майстри компанії «Ескалібур-Плюс» мають у своєму розпорядженні не тільки багатий досвід роботи в сфері виробництва якісних матеріалів для упаковки, а й потужне сучасне обладнання для виробництва пакувальних виробів. Наші овочеві сітки виготовлені з якісної та екологічно безпечної сировини, гранул поліпропілену без токсичних домішок і агресивних компонентів, які підходять для використання з харчовими продуктами.

Гранули направляються в змішувач, де до них додають барвник для рівномірного забарвлення готової нитки. Відповідні нитки отримують, завдяки екструдеру: пристрій формує широке полімерне полотно, яке необхідно розтягнути до заданої товщини, а потім перетворити у великий обсяг плоских ниток. Саме вони і стають основою плетіння сітчастого полотна. Готові нитки намотуються на бобіни з використанням спеціального намоточного верстата, що встановлюється поруч з екструдером.

Далі ткацький верстат в’яже сітчасте полотно і вплітає зав’язки, де це необхідно. Готові рулони з сіткою пов’язані між собою, для формування окремих виробів використовується верстат для різання. Компанія «Ескалібур-Плюс» гарантує високу міцність, якість і надійність готових овочевих сіток для своїх клієнтів.

Чому овочеві сітки ще довго будуть актуальними?

Сітки для овочів з поліпропілену давно стали незамінною м’якою тарою для оптових продажів, адже серед переваг такої упаковки не тільки невисока ціна:

• Овочеві сітки залишають упаковані продукти на виду. Покупцеві зручно оцінювати якість і свіжість продуктів в сітках на ринку, тому він точно не купить «кота в мішку».

• Ефект самовентиляції за рахунок сітчатого поліпропіленового полотна виключає скупчення бруду, пилу і болота на поверхні овочів. Навіть якщо перед упаковкою овочі були трохи в землі, в такій тарі вони швидко підсохнуть і забруднення зникнуть самі собою.

• Овочеві сітки можна зберігати в стоячому, лежачому і навіть в підвішеному стані, в погребі, під навісом, на вулиці або в будинку. Вони не бояться лужного середовища, не ушкоджуються під впливом вологи або високих температур, а також при необхідності підлягають повторному використанню.

• На сітки з поліпропілену зручно наносити необхідне маркування, компанія «Ескалібур-Плюс» пропонує своїм клієнтам виконання овочевих сіток в червоному, зеленому і фіолетовому кольорі. Таке рішення можна використовувати для зручного зберігання і сортування різних сортів однакових культур або різних видів продуктів.

• Навіть якщо всередині сітки для овочів частина продуктів була зіпсована або пошкоджена, це не стане причиною пошкодження м’якої тари. Вона і далі буде відмінно справлятися з поставленим завданням.

• Фахівці компанії «Ескалібур-Плюс» обов’язково врахують всі ваші побажання і потреби при створенні овочевої сітки, щоб наші товари довго служили вам без найменших нарікань.

• Невисока ціна на овочеві сітки з поліпропілену обумовлена ​​використанням недорогої сировини, але якість такої продукції залишається на висоті.

• Екологічність овочевих сіток полягає в можливості вторинної переробки виробів, які підлягають утилізації. Їх знову перетворять на гранули, які можна повторно використовувати для виготовлення нової партії товару.

Компанія «Ескалібур-Плюс» в Кіровограді пропонує своїм клієнтам ефективне і недороге рішення для зберігання і пакування овочів або фруктів за вигідною ціною. Ми працюємо з типовими розмірами, але ви також можете скористатися послугою замовлення товарів за індивідуальними параметрами або з додатковою комплектацією при необхідності. Наші фахівці максимально враховують вимоги замовників і ручаються за якість товарів, тому наші постійні партнери співпрацюють з нами довгі роки і задоволені результатом. Приєднуйтесь до нас, і ми подбаємо про якісну упаковку вашої продукції!