Як поліпропіленові мішки захищають сипучі вантажі?

Цукор і борошно, крупи, зернові культури, будівельні матеріали і комбіновані корми лише мала частина сипучих вантажів, які можна з комфортом і безпечно транспортувати в поліпропіленових мішках. А якщо це ще й мішки виробництва «Ескалібур-Плюс» з міста Кропивницький, тоді ваші товари в будь-яку погоду і при будь-яких умовах перевезення будуть в безпеці. Хочете знати, як м’якій тарі вдається чудово справлятися з цим завданням? Поговоримо про це детальніше.

Чому вони ідеальні саме для сипучих вантажів?

Якщо ви ще не знайомі з перевагами наших мішків з поліпропілену особисто, саме час змінити цю ситуацію. М’яка тара виробництва «Ескалібур-Плюс» відрізняється чудовою репутацією далеко за межами України, адже ми працюємо по всій території СНД. Ця поліпропіленова упаковка має низку беззаперечних переваг:

• Простота завантаження. Ми випускаємо ламіновані поліпропіленові мішки коробчатого типу, які зручно заповнювати вручну або з використанням автоматизованої лінії. Вони дуже практичні і зручні в роботі, за рахунок грамотно оброблених кромок. Ніяких звисаючих ниток, випадкових проривів або розтягнутих зон. Протягом усього періоду експлуатації наші фірмові поліпропіленові мішки чудово впораються з поставленим завданням.

• Оптимальне використання простору. На відміну від пластикових ящиків і картонних коробок, мішки з поліпропілену завжди займають рівно стільки обсягу, скільки і упакований вантаж. Така особливість дозволяє раціонально використовувати вільне місце в вантажних відділеннях, не переплачуючи за транспортування.

• Захист від вологи. Ламіновані мішки з поліпропілену можна зберігати на складських приміщеннях або під відкритим небом, не переживаючи про збереження вмісту. При цьому переплетення ниток не заважає вільному доступу повітря всередину мішка, що особливо важливо для збереження харчових продуктів.

• Багаторазове використання. Друге життя поліпропіленових мішків дуже різноманітне, так як їх активно використовують в побуті для збору та вивезення сміття, для сортування харчових продуктів або для зберігання овочів. Головна особливість такої фірмової м’якої тари полягає в тому, що вона може дуже довго і зовсім без нарікань виконувати свою пряму задачу.

• Екологічність. На виробництві поліпропіленових мішків абсолютно не використовуються природні ресурси, звідси невисока ціна на такі товари і можливість берегти природу. Купити поліпропіленові мішки від «Ескалібур-Плюс» – значить обзавестися якісною і недорогою упаковкою, яка абсолютно не шкодить навколишньому середовищу (мішки з поліпропілену досить відправити на вторинну переробку.

• Продумана форма і текстура. Дрібні сипучі вантажі з легкістю знаходять найменші вади упаковки, забиваються в щілини, пори і невеликі отвори, тому при транспортуванні і зберіганні таких продуктів не обійтися без наших поліпропіленових мішків. Ідеально гладка текстура і в міру щільне плетіння ниток виключає втрату продукту, працювати з тарою зручно і безпечно: це можуть бути зовсім дрібні фракції або невеликі деталі.

• Невелика вага. Самі по собі мішки з поліпропілену практично невагомі, вони не обтяжують вантажі і не доставляють клопоту при роботі з ними.

Компанія «Ескалібур-Плюс» із задоволенням виконає ваше замовлення на поліпропіленові мішки в стислі терміни, адже для цього у нас працюють професіонали своєї справи і високотехнологічне обладнання. Хочете поставити кілька питань щодо майбутнього замовлення? Наші менеджери із задоволенням на них дадуть відповідь!