Як підібрати правильну упаковку для фруктів і овочів?

Ідеальна упаковка для харчових продуктів, яка вона? Екологічна і красива, безпечна і з нейтральним ароматом, без дрібних частинок і продумана до дрібниць. Саме такі пакувальні вироби протягом багатьох років розробляє і виготовляє команда професіоналів з компанії «Ескалібур-Плюс» в місті Кропивницький.

Ми пропонуємо великий вибір якісної упаковки з поліпропілену і спіненого поліетилену, які можна купити за доступною ціною, незалежно від обсягів замовлення. Ідеальна упаковка для овочів і фруктів повинна відмінно справлятися відразу з декількома завданнями і коштувати зовсім недорого, а також володіти незмінними якісними характеристиками в будь-яких умовах. Поговоримо про актуальні пропозиції від «Ескалібур-Плюс» більш докладно.

Овочеві мішки сітки для збору врожаю і транспортування

Досвідчені фермери і садівники вже давно оцінили наші фірмові мішки-сітки, адже сітчасте полотно з поліпропілену відмінно справляється навіть з серйозними перевантажити і не тільки. Овочеві сітки давно затребувані для збору врожаю картоплі, капусти, цибулі, солодкого болгарського перцю і багатьох інших садових або городних культур.

У таких пористих м’яких контейнерах знижується ризик появи гнилі та розвитку хвороботворних бактерій на поверхні врожаю. Овочі і фрукти в мішках-сітках дихають і легко звільняються від природних забруднень у вигляді піску, ґрунту або пилу. Працювати з овочевими сітками виробництва «Ескалібур-Плюс» одне задоволення:

• Висока міцність. Всі наші пакувальні вироби виготовлені зі строгим дотриманням сучасних технологій виробництва, починаючи з відбірної сировини і закінчуючи спеціалізованим високотехнологічним обладнанням. Вони витримують серйозні вагові навантаження при невеликій вазі. Матеріал не рветься, не розтягується і не деформується під вантажем фруктів і овочів.

• Зручне сортування. Компанія «Ескалібур-Плюс» випускає овочеві сітки в декількох кольорах, щоб в них було зручно зберігати різні культури, але для комфортабельної роботи легко можна обійтися і одним кольором. Прозора структура мішків дозволяє відмінно розглянути вміст упаковки без необхідності відкривати її.

• Прямокутна форма. У наповненому вигляді мішки-сітки для фруктів і овочів приймають форму об’ємного прямокутника, які дуже зручно складати один на одного. Така тара відмінно зберігається на свіжому повітрі прямо на землі або стопкою на дерев’яних піддонах. Мішки зручно переносити з місця на місце або розвантажувати, як вручну, так і за допомогою автоматизованих пристроїв.

• Економічна доцільність. Багатофункціональності та універсальності цієї упаковки з поліпропіленових ниток може позаздрити практично будь-який інший аналог, що підтверджує практика і позитивні відгуки наших клієнтів. Ми пропонуємо вам купити якісну тару по доступній ціні, так як ви співпрацюєте з виробником безпосередньо, без посередницьких внесків.

Овочеві мішки-сітки з поліпропілену нашого виробництва повністю екологічні і безпечні для харчової продукції. Вони не залишають на поверхні продуктів ніяких дрібних частинок, неприємного запаху або смаку, тільки відмінно справляються зі своїм прямим завданням. Тара підходить для ручної і автоматизованої загрузки, але працювати з мішками-сітками можна тільки з твердими продуктами. М’які тропічні фрукти, помідори, ягоди, занадто соковиті сорти фруктів не можна зберігати і транспортувати в сітках, адже вони практично відразу втратять презентабельний зовнішній вигляд. Тоді на допомогу приходить інше інноваційне рішення від «Ескалібур-Плюс» – сітка-рукав зі спіненого поліетилену.

Пакувальна сітка для упаковки фруктів

Сітка-рукав зі спіненого поліетилену – це не просто красива білосніжна обгортка, яку ви за доступною ціною можете купити в «Ескалібур-Плюс». Така пакувальна сітка, на відміну від мішків-сіток, розроблена спеціально для м’яких продуктів, її пружна захисна структура розроблена для індивідуальної упаковки і тривалого зберігання крихких виробів, екзотичних фруктів або скляної тари. Хоча виріб виконано з штучних полімерів, пакувальна сітка повністю нешкідлива і екологічна. Весь секрет у використанні гранул поліетилену високого тиску в якості вихідної сировини.

Чому варто вибрати саме таку упаковку для фруктів?

• Амортизація і захист від ударів. Щоб тропічні манго, фейхоа, ківі, папайї та інші екзотичні ласощі потрапили на ваш стіл цілими, неушкодженими, смачними і стиглими, а також красивими, продавцю необхідно подбати про безпечне транспортування. При перевезенні фрукти неминуче піддаються температурним перепадам, фізичних навантаженням, вм’ятинам і зіткненням. Пакувальна сітка зі спіненого поліетилену приймає всі удари на себе, залишаючи вміст неушкодженим.

• Товарний вигляд і естетичність. Індивідуальна упаковка надає товарам на полицях магазинів додаткову цінність, за рахунок особливої ​​привабливості. Такі фрукти охоче розкуповують, адже вони красиво виглядають і пакувальну сітку можна після використання цікаво застосувати в домашньому господарстві.

•        Екологічна безпека. Ніякі небезпечні синтетичні сполуки або агресивні компоненти не входять до складу нашої сітки-рукава зі спіненого поліетилену. Тільки безпечна сировина, підлягає вторинній переробці, що сприяє захисту природи від додаткового забруднення пластиком. Працювати з такими сітчастими упаковками можна вручну, але і з використанням обладнання все виходить на «відмінно».

У фахівців «Ескалібур-Плюс» ви завжди можете отримати кваліфіковану консультацію по підбору упаковки для самих різних товарів. Чекаємо ваших звернень і завжди готові зробити максимум для улюблених клієнтів!