Як доставити тендітні вироби в цілості й з мінімальними витратами?

Транспортування різноманітних вантажів, і тендітних виробів в тому числі, по українським дорогам те ще задоволення, тому особливо важливо подбати про якісну і надійну упаковку. Практичність і надійність дійсно грає важливу роль, але для багатьох клієнтів виробника упаковки «Ескалібур-Плюс» в Кропивницькому не менш значущою є декоративна привабливість такої упаковки. Як же тоді правильно підібрати упаковку для своїх товарів, щоб вартість таких матеріалів була вигідною для ведення бізнесу?

Компанія «Ескалібур-Плюс» протягом багатьох років займається виробництвом і дистрибуцією пакувальних матеріалів з спіненого поліетилену і поліпропілену, тому ми точно знаємо, як правильно упакувати той чи інший продукт. Для транспортування крихких виробів і товарів, які потребують делікатного поводження ми рекомендуємо використовувати сітку-рукав зі спіненого поліетилену. Така тара підходить для угруповання виробів, але відмінно справляється з індивідуальною упаковкою, забезпечуючи захист і амортизацію вмісту практично в будь-яких умовах.

Чому саме сітка-рукав?

Пакувальна сітка нашого виробництва – це повністю безпечний продукт, який відрізняється універсальністю використання, так як підходить навіть для роботи з харчовими продуктами. Щільне пористе полотно білого кольору вигідно подає найрізноманітнішу продукцію, але при цьому не робить транспортування дуже дорогим. Працювати з такою тарою одне задоволення, так як вона гнучка, пластична і може прийняти практично будь-яку форму. Про переваги цієї упаковки для тендітних виробів варто поговорити більш детально:

• Еластичність. Сітка пакувальна з спіненого поліетилену чудово тягнеться, але після розтягування відразу приймає початкову форму без найменших ушкоджень або порушень цілісності. Фізична властивість тари залишається незмінною практично в будь-яких погодних і температурних умовах, полотно не боїться хімічного впливу і не залишає на поверхні упакованих виробів ніяких дрібних частинок.

• Надійний захист. Об’ємна пакувальна сітка тільки на перший погляд може служити лише цікавою прикрасою, вдосконаленням товарного виду продукції. Насправді щільна текстура виробу бере на себе всі поштовхи і удари, тому цілісність вмісту в безпеці навіть при поїздках по найбільш проблемним дорогах.

• Екологічність. Для виготовлення пакувальних сіток-рукавів зі спіненого поліетилену не використовуються природні ресурси, тільки безпечні полімери без токсичних запахів і з нейтральним смаком. Після завершення експлуатації така упаковка підлягає вторинній переробці, тому не завдає шкоди навколишньому середовищу.

• Індивідуальний розмір. У компанії «Ескалібур-Плюс» з Кропивницького ви завжди можете замовити пакувальну сітку-рукав в типових розмірах або ж замовити виготовлення упаковки по вашим індивідуальним параметрам. Ми маємо в своєму розпорядженні спеціалізованим виробничим обладнанням і швидко виконаємо для вас навіть саме об’ємне замовлення.

• Доступна ціна. Співпрацюючи з нами, ви завжди можете розраховувати на вигідні цінові пропозиції без посередницьких внесків. Потрібна спеціальне торгова пропозиція? Тоді зв’яжіться з нашими менеджерами для консультації. Хочете проконсультуватися з фахівцем з питань підбору упаковки для транспортування крихких виробів? З цим вам завжди допоможе «Ескалібур-Плюс»!