Що можна упакувати в стретч-плівку від Ескалібур-Плюс?

У сімдесяті роки минулого століття служби доставки і логістичні компанії постійно стикалися з проблемою неякісної упаковки вантажів. Навіть не дуже тендітні товари отримували серйозні пошкодження або втрачали презентабельний вигляд в ході експлуатації: клієнти були незадоволені, компанії зазнавали величезних втрат.

Якби не унікальна розробка фірми Polymers Enterprises, сучасна сфера продажів через інтернет наврядчи була б настільки популярною. Майстри по роботі з полімерними матеріалами виготовили тонку прозору стретч-плівку, яка при необхідності розтягувалася, щільно прилягала до упаковують предмету і потім знову поверталася в початкове положення. Один керівник логістичної контори заради експерименту почав упаковувати в стретч-плівку свої товари і вантажі, після чого скарги клієнтів практично відразу стали мінімальними. Сьогодні популярність і актуальність цього винаходу важко переоцінити, що підтверджують відгуки клієнтів компанії Ескалібур-Плюс в Кропивницькому.

Що являє собою стретч-плівка?

Така пакувальна плівка входить до списку найбільш затребуваних матеріалів, використовуваних в сфері торгівлі, транспортування і зберігання вантажів. Її виробляють на основі поліетилена з низькими показниками щільності, а також з полівінілхлориду. Щільність і інші параметри виробу можуть варіюватися в межах 5-23 мкм, такий діапазон дозволяє задовольнити широкий діапазон сфер і призначень. Стретч-плівка від Ескалібур-Плюс активно використовується в найрізноманітніших сферах промисловості і не тільки. Вся справа в численних перевагах таких продуктів для упаковки:

  • Еластичність. Така плівка відмінно тягнеться, але при цьому не рветься і дозволяє прозорому полотну максимально щільно прилягати до товарів. Ця фізична властивість робить стретч-матеріал відмінним варіантом для безпечного зберігання та транспортування, вона надійно фіксує тендітні вироби і зберігає в одному місці дрібні деталі. Після зняття швидко набуває початкову форму без втрати якості. При необхідності її можна кілька разів використовувати повторно.
  • Міцність. Полотно не рветься навіть при екстремальних навантаженнях, не боїться температурних перепадів, морозів, вологості і не схильне до процесів гниття, не дивлячись на мінімальну товщину і невелику вагу. Випадково розірвати стретч-плівку не вийде, звільнити товар від прозорого захисту можна тільки ножицями або спеціальним ножем.
  • Мінімальна вага. Зберігати стретч-плівку зручно в рулонах, які займають зовсім небагато місця і відрізняються невеликою масою. Підходить для ручного та автоматизованого використання, як на спеціальних верстатах з пакування багажу в аеропорту.
  • Невисока ціна. Упаковка вантажів і продукції в стретч-плівку не вимагає від компанії великих грошових витрат, але чудово справляється з поставленим завданням. У сучасних умовах важко уявити промислове підприємство, яке б обходилося без такого матеріалу. Наші клієнти багато років поспіль активно закуповують стретч-плівку від Ескалібур-Плюс за доступною ціною.
  • Простота застосування. Для роботи з пакувальним матеріалом не потрібно ніяких складних технічних інструментів, при необхідності можна купити обладнання, але з не меншим успіхом плівкова упаковка може бути використана вручну.
  • Прозора текстура. Стретч-плівка від Ескалібур-Плюс надійно захистить запаковані товари від механічних пошкоджень і випадкової втрати вмісту, але при цьому не закриє важливе маркування та інформацію для споживача. Використовувати поліетиленовий матеріал зручно для ведення обліку в складських приміщеннях і не тільки.

Яка буває стретч-плівка?

  1. Технічна стретч-плівка. Пакувальний матеріал технічного призначення, який активно використовується при складуванні та перевезенні вантажів, особливо поширена така плівка для обтягування вантажу на палетах. Обмотувати продукцію з її допомогою можна просто вручну або ж з використанням палетообмотувача. Ефективність в обох випадках буде високою, але з промисловим обладнанням компанія економить кошти, так як витрачається набагато менше плівкового матеріалу. Розтягування може доходити до 330%, тому власник матеріалу отримує більшу свободу дій для логістичної творчості. З ідентифікацією вантажу точно не виникне проблем, за рахунок прозорості текстури.
  2. Харчова стретч-плівка. Поліетиленовий матеріал від Ескалібур-Плюс для харчових продуктів відрізняється абсолютною екологічністю, газо і водонепроникністю, низькою вартістю і відмінними показниками міцності. Така плівкова продукція відмінно захищає продукти від пилу, бруду і вогкості, а ще береже від механічних пошкоджень – порвати її дуже складно. Також розрізняють ПВХ стретч-плівку володіє унікальною «дихаючою» структурою, яка пропускає повітря, пар і вуглекислий газ, така особливість перешкоджає розвитку цвілі і хвороботворних бактерій, забезпечує більш тривалий термін зберігання харчової продукції. Харчові стретч-плівки від Ескалібур-Плюс не бояться критичних температур, допустимі до використання в СВЧ-печах.

У Ескалібур-Плюс представлений широкий вибір стретч-плівок на будь-який смак, які можна використовувати в найрізноманітніших сферах людської діяльності. Зв’язавшись з нашими консультантами, ви отримаєте більш детальну інформацію про цікаві вам товари. Ми беремося за замовлення будь-якої складності і в будь-яких обсягах, гарантуємо суворе дотримання термінів і високу якість готової продукції. Ми працюємо не тільки в Кропивницькому, а й по всій території СНД. Станьте ще одним нашим задоволеним клієнтом прямо зараз! Ми завжди йдемо назустріч замовникам і пропонуємо доступні ціни на добірні вироби з міцних екологічних матеріалів.