ТОП-3 продуктів для якісної упаковки фруктів і овочів від Ескалібур-Плюс

Компанія Ескалібур-Плюс в Кропивницькому працює в сфері виготовлення упаковки зі спіненого поліетилену і поліпропілену протягом 12 років, наші фахівці мають у своєму розпорядженні усі необхідні навички і професійніе високотехнологічне обладнання для виробництва дійсно якісних і практичних товарів. Серед наших клієнтів чимало представників агробізнесу та сфери торгівлі свіжими фруктами і овочами, для яких особливо важливо підібрати недорогу і ефективну упаковку.

Такі харчові продукти швидко втрачають естетичну привабливість, вагу і якість, якщо не подбати про якісну подачу і упаковку. Картонні, пластикові і дерев’яні ящики, хоча як і раніше активно використовуються в Україні та в інших країнах пострадянського простору, не можуть забезпечити продавців і виробників необхідними оптимальними умовами для безпечного і ефективного зберігання фруктів, ягід і овочів. Однак на сучасному ринку є кілька відмінних і дійсно вигідних рішень для упаковки свіжих продуктів. Компанія Ескалібур-Плюс випускає відразу кілька товарів, які ідеально підходять для вирішення цієї проблеми:

Сітка рукав зі спіненого поліетилену

Пакувальна сітка зі спіненого поліетилену від компанії Ескалібур-Плюс – вигідний і зносостійкий виріб з широкою сферою застосування: в роботі з крихкими, скляними, антикварними продуктами і не тільки. Чарункова структура дозволяє щільному в міру об’ємному полотну відмінно розтягуватися, але при цьому не втрачати форму в процесі експлуатації. Невелика вага виробу особливо важлива для безпечного транспортування і розвантаження товарів:

 • Така упаковка не додає зайвої маси або обсягу вашій фірмовій продукції.
 • Оптимальне рішення для поштучної упаковки, що особливо актуально для м’яких тропічних фруктів та інших товарів, які швидко псуються при мінімальних механічних пошкодженнях.
 • Екологічність пакувальної сітки зі спіненого поліетилену від Ескалібур-Плюс підтверджена практичними випробуваннями і відгуками задоволених клієнтів нашої компанії. Такі вироби підлягають вторинній переробці, не шкодять навколишньому середовищу і не мають негативного впливу на продукцію при безпосередньому контакті.
 • Бактеріологічна безпека сітки-рукава пояснюється відкритою чарунковою структурою, що дозволяє не перекривати доступ кисню до поверхні фруктів і овочів. Як результат, немає умов для утворення небезпечної цвілі, гниття і інших негативних біологічних процесів.
 • Гнучкість, пружність і еластичність сітки-рукава залишається незмінною при будь-якій температурі, в умовах високої вологості або навпаки при підвищеній сухості навколишнього серед, матеріал не боїться різких температурних перепадів і тривалого впливу вологи.
 • Відмінна амортизація сітки зі спіненого поліетилену надійно захищає фрукти і овочі від фізичних ушкоджень, що особливо важливо при транспортуванні і завантаженні/розвантаженні.

Пакувальна сітка зі спіненого поліетилену також володіє відмінними декоративними властивостями, тому легко зробить ваші фрукти особливо привабливими для покупців – на прилавку вони точно не залишаться без уваги клієнтів.

Сітка-мішок

Поліпропіленові мішки для фруктів і овочів також особливо актуальні для сфери продажів і агросектору. У них зручно зберігати свіжозібраний врожай у спеціальних складських приміщеннях на піддонах, невеликі сітки-мішки також використовують для фасування овочів і фруктів з кліпсатором по 3-5 кг. Великі місткі сітки-мішки підходять для зберігання картоплі, моркви, буряка, цибулі, солодкого перцю, яблук або груш твердих сортів: дрібна чарункова структура таких мішків забезпечує повноцінну вентиляцію, тому овочі і фрукти не пріють, не пліснявіють і в них не накопичується бруд – найменші забруднення швидко висихають і просто осипаються.

 • Гіпоалергенне поліпропіленове полотно виключає потрапляння алергенних або токсичних компонентів на поверхню харчових продуктів, тому працювати з такою упаковкою можна і потрібно на довгостроковій основі.
 • Зносостійкість сітки-мішка з поліпропіленового волокна підтверджена на практиці, незважаючи на досить витончений зовнішній вигляд і невелику товщину ниток, сумніватися в їх міцності не доводиться. Сітки-мішки для фруктів і овочів від Ескалібур-Плюс виготовлені в червоному, зеленому і фіолетовому кольорі на замовлення клієнта, працюємо з типовими розмірами і пропонуємо послугу виготовлення фірмової упаковки на замовлення.
 • Багатофункціональність сіток-мішків проявляється в можливості повторного використання таких виробів, як для зберігання одних і тих же продуктів, так і для збирання побутових відходів або будівельного сміття.

Стретч-плівка

Пакувальна стретч-плівка від компанії Ескалібур-Плюс практичне рішення для зберігання ягід, листя салату, латуку, брокколі, шпинату і різних видів зелені. Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки високоякісну екологічну харчову стретч-плівку за доступною ціною, тому вашим товарам гарантований природний газообмін і надійний захист від небезпечних бактерій, пилу, несприятливих умов навколишнього середовища. Переваг у такої упаковки для фруктів і овочів дуже багато:

 • Прозора текстура не приховує зовнішній вигляд товару, а приємний глянсовий блиск робить його більш привабливим для клієнтів.
 • Харчова стретч-плівка ПВХ тонка і легка, тому вона практично невагома на товарах: не ускладнює, але ефективно захищає від негативних факторів.
 • Не містить неприємного запаху або смаку, стретч-плівку можна не знімати при розморожуванні або підігріві харчових продуктів.

Чому саме Ескалібур-Плюс?

Давно шукаєте якісну упаковку для фруктів і овочів за доступними цінами? Компанія Ескалібур-Плюс із задоволенням допоможе вам в цій справі! Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам, тому пропонуємо вигідні ціни і ручаємося за якість продукції, що випускається. Працюємо з типовими розмірами і над виготовленням упаковки за індивідуальним замовленням, створюємо ефективний брендування продукції. З усіх питань звертайтеся до наших консультантів у зручний для вас час!