Спінений поліетилен – ефективне рішення для якісної упаковки

Пакувальна сітка-рукав зі спіненого поліетилену від компанії Ескалібур-Плюс справжня знахідка для індивідуальної упаковки крихких виробів, свіжих фруктів, сувенірів, скла, кераміки або кришталю. Ми виготовляємо якісну пакувальну продукцію більше 12 років поспіль, що підтверджують практичні випробування і сотні задоволених клієнтів по Україні та в інших країнах СНД. Для виготовлення якісної і практичної упаковки ми використовуємо спінений поліетилен, що має низку беззаперечних переваг перед іншими пакувальними матеріалами. З цими нюансами слід розібратися більш детально.

Трохи історії. Спінений поліетилен з’явився на світовому ринку відносно недавно, всього 50 років тому, поряд з іншими видами полімерної продукції. Однак його поява кардинально змінила сферу виробництва пакувальних матеріалів, використовуваних в будівництві, в харчовій сфері, а також на виробництві та в інших сферах професійної діяльності людини. Невисока вартість виробничої сировини робить його економічно вигідним, що пояснює високу затребуваність в різних сферах.

Якими корисними властивостями володіє спінений поліетилен?

Сітка-рукав зі спіненого поліетилену надає відмінний зовнішній вигляд практично будь-якого виробу, але серед переваг матеріалу не тільки естетичність:

  • Незалежність від температури. Спінений поліетилен не втрачає своїх якісних характеристик при високих температурах, але починає плавитися при перевищенні 102 градусів. Що стосується низьких температур, здатних змінити фізичні властивості поліетилену, то вони перевищують 60 градусів морозу. Така особливість матеріалу дозволяє сміливо використовувати його цілий рік за будь-яких погодних умовах, не переживаючи про пошкодження упаковуваних товарів.
  • Несприйнятливість до вологи і агресивних середовищ. Навіть в умовах тривалого впливу води на сітку зі спіненого поліетилену вона збереже характеристики. Щоб матеріал поглинув воду, рівну 1% обсягу, повинно пройти не менше місяця. Вироби з пінополіетилену стійкі до впливу бензиномістких продуктів і масляних речовин.
  • Не руйнується біологічно активним середовищем. На поверхні спіненого поліетилену і при контакті з ним не розвиваються гнильні процеси, не формуються сприятливі умови для бактерій і грибкових інфекцій.
  • Нульова токсичність. При безпосередньому контакті з упаковувати продуктами на їх поверхні не залишається ніяких токсичних і небезпечних частинок, навіть при горінні зі спіненого поліетилену не виділяються токсини і агресивні речовини. Такі пакувальні сітки повністю виконані з екологічно безпечного матеріалу, тому підходять для зберігання, пакування та транспортування харчової продукції. Безпека підтверджена численними практичними випробуваннями.
  • Довговічність і зносостійкість. Термін придатності та безперебійної служби товарів зі спіненого поліетилену становить не менше 80 років.

Сітка зі спіненого поліетилену від Ескалібур-Плюс – оптимальне поєднання ціни та якості

Більше ніяких зіпсованих товарів при транспортуванні через випадков поштовхи, або недбалість поштових служб, тільки надійне і практичне зберігання. Фірмова пакувальна продукція від компанії Ескалібур-Плюс в Кропивницькому активно використовується в харчовій сфері для зберігання тропічних фруктів і овочів, в сувенірних лавках в сітку-рукав упаковують тендітні товари з кераміки, кришталю або інших матеріалів, в сфері продажу елітного алкоголю така упаковка давно стала ознакою високого статусу і відмінної якості.

Вибираючи пакувальну сітку зі спіненого поліетилену в Ескалібур-Плюс, ви отримуєте чудовий маркетинговий інструмент для просування і якісної упаковки своїх товарів:

  • Чарункове білосніжне полотно кардинально змінює подачу продукції і виділяє її на тлі конкурентів.
  • Пружне і еластичне полотно щільно прилягає до поверхні виробів, але натяг недостатньо сильний, щоб зім’яти або пошкодити їх. Помірна щільність і невелика вага матеріалу роблять такі товари ненав’язливим, але ефективним доповненням.
  • Сітка-рукав однаково ефективно виконує естетичну і захисну функцію, що дозволяє економити на упаковці: ніяких додаткових картонних або пластикових елементів для безпеки фірмової продукції не буде потрібно.
  • Гнучкий матеріал чітко облягає навіть найдрібніші деталі, не даючи їм пошкодитися або зіпсуватися в ході транспортування, що робить ці вироби зі спіненого поліетилену незамінними для антикварної, ювелірної та сувенірної продукції.
  • Мінімальна вага спіненого поліетилену не дозволяє упаковці завищити вагу вашої фірмової продукції, що особливо важливо під час перевезення.

Сітка-рукав зі спіненого поліетилену від Ескалібур-Плюс буде вигідним капіталовкладенням для вашої компанії, у нас ви завжди зможете замовити якісні та міцні вироби за доступною ціною. Наші фахівці із задоволенням виготовлять для вас пакувальну сітку для тари необхідного розміру, більш детальну інформацію вам нададуть кваліфіковані консультанти, достатньо зв’язатися з нами будь-яким зручним для вас способом. Ескалібур-Плюс в Кропивницькому спеціалізується на виготовленні та дистрибуції упаковки відмінної якості по всій території України і СНД. Число наших задоволених клієнтів постійно поповнюється, ми завжди раді новій плідній співпраці і пропонуємо найбільш вигідні цінові пропозиції, незалежно від обсягів замовлення. З нашою упаковкою ваші товари будуть в надійних руках!