Складнощі транспортування скляної тари і їх рішення

Чому багато виробників зупиняють свій вибір саме на скляних пляшках, коли мова йде про солодкі напої, молочну продукцію або про шляхетний алкоголь? Справа в тому, що по екологічності та безпеці скляна тара в рази перевершує інші аналоги, а також за зовнішнім виглядом скло явно виділяється на тлі пластика. Особливих проблем з транспортуванням і зберіганням скляної тари немає, але є кілька важливих моментів, які слід враховувати:

Високий ризик розбиття тари. Якщо порівнювати за зовнішніми ознаками, скляні тари виглядають набагато міцніше пластику, але вони крихкі, тому погано витримують точкові удари і грандіозні зіткнення. Пляшки, складені стопкою або стоячі в звичайному пластиковому ящику або коробці з картону, не зрозуміло чи в цілості прибудуть до одержувача, якщо не ізолювати їх одне від одного.

Особливий підхід до групової упаковки. Напої в скляній тарі практично ніколи не перевозять по одній пляшці – це економічно не вигідно і недоцільно, куди частіше використовують групове перевезення із застосуванням коробок або плівки. Зі склом краще відразу подбати про всі нюанси транспортування, ніж потім пожинати плоди бездіяльності у вигляді серйозних втрат товару.

Надійна фіксація при транспортуванні. Самі по собі вже запаковані скляні пляшки або банки перевозити відносно безпечно, але, якщо коробка з таким вмістом буде літати по всьому вантажному відділенню, нічим хорошим це точно не закінчиться. Знову зіпсований товар, втрата грошей при вже витрачених коштах на транспортування.

Насправді всіх цих проблем і складнощів, пов’язаних зі зберіганням і перевезенням скляної тари можна легко уникнути, якщо серйозно підійти до питання упаковки продукту. З цією справою вам завжди допоможе компанія «Ескалібур-Плюс» з міста Кропивницький. Для скляної тари і не тільки ми рекомендуємо використовувати пакувальну сітку зі спіненого поліетилену. Чому?

Сітка-рукав незамінна упаковка для скла

Пакувальна сітка нашого виробництва виготовлена ​​на основі гранул поліетилену високого тиску, що забезпечує їй високу міцність, надійність, зносостійкість і ефективне розтягнення на всі боки, після чого біле полотно легко повертається у вихідну форму без найменшого порушення цілісності і форми. Наші сітки-рукав активно використовуються в алкогольних торгових мережах, де їм довіряють елітні алкогольні напої і дорогу мінеральну воду. Оригінальна упаковка подає напої тільки дорожче на вигляд, що робить їх більш привабливими для споживача, хоча собівартість цієї м’якої тари від виробника дійсно дуже низька.

Сітка-рукав зі спіненого поліетилену не закриває від покупця важливу інформацію про склад, про дату виготовлення та інші корисні моменти залишає у вільному доступі, але вміст упаковки при цьому залишається під надійним захистом:

Амортизація. Індивідуальна упаковка з використанням сітки-рукав зі спіненого поліетилену дозволяє скляній тарі легко переносити без негативних наслідків практично будь-які удари і зіткнення. Полотно бере на себе всі негативні механічні дії і береже вміст.

Розтягування. Пакувальна сітка-рукав одягається на скляну тару як панчоха, робити це можна в автоматизованому або ручному режимі з однаковою ефективністю, що дійсно дуже зручно на практиці. Упаковка відмінно тягнеться, але не розтягується і не втрачає форму.

Доступна вартість. Пакувальна сітка-рукав зі спіненого поліетилену виробництва «Ескалібур-Плюс» – це завжди вигідно, адже ви не тільки мінімізуєте втрати при транспортуванні, а й купуєте пакувальні рішення від виробника – дешевше просто не буває, коли мова йде про якісний товар.

Саме час зробити замовлення, якщо ви ще не працюєте з нами, щоб особисто переконатися в численних перевагах такої упаковки для скляної тари.