Сітка-рукав зі спіненого поліетилену – вигідна і практична упаковка для вашого бізнесу

А ви ще не упаковуєте свої товари в сітку зі спіненого поліетилену виробництва «Ескалібур-Плюс»? Тоді саме час познайомитися з цим виробом ближче і вирішити це питання раз і назавжди! Пакувальна сітка міцно увійшла в повсякденність самих різних виробництв, торгових мереж і не тільки. Наші постійні клієнти регулярно залишають схвальні відгуки про упаковку, яку ми робимо, так як вона відмінно показує себе в справі, а купити її ви завжди можете за вигідною ціною. У чому ж полягає принадність цього пакувального рішення і як воно може зробити ведення вашого бізнесу прибутковим і комфортним? Про це детальніше.

Трохи про плюси

Сітка-рукав зі спіненого поліетилену виконана з повністю безпечного штучного матеріалу, який підлягає вторинній переробці і відмінно справляється з різними умовами використання. Хоча на виробництві такої упаковки ми не використовуємо натуральних матеріалів, сумніватися в екологічності виробу не доводиться: сітка-рукав не кришиться, не рветься і не розтягується, не залишає на поверхні продуктів ніяких дрібних частинок або неприємного запаху. Все це робить таке пакувальне рішення улюбленим для транспортування та продажу тропічних фруктів з ніжною текстурою, благородних напоїв в склі, а також кераміки, фарфору, дитячих іграшок і т. д.

Не можна забувати про те, що працювати з такою упаковкою теж одне задоволення:

• М’якість. Рукавний матеріал приємний на дотик, він не має гострих країв, які врізалися б в шкіру або стали причиною травм рук. Упаковувати товари в нього швидко і легко без особливих зусиль, але з не меншим успіхом це зробить автоматизоване устаткування. У нас ви можете замовити виготовлення сітки з спіненого поліетилену в будь-якому розмірі за доступною ціною, ми працюємо не тільки з типовими розмірами.

• Еластичність. Сітка-рукав відмінно розтягується, але легко приймає вихідну форму без найменшого порушення цілісності, як тільки пакувальник перестає докладати зусиль для розтягування. Матеріал упаковки щільно прилягає до виробу, стає його другою шкірою і відмінно захищає від пошкоджень.

• Амортизація. Наша сітка візьме на себе всі удари, вм’ятини і точки при перевезенні, тому навіть самі тендітні і делікатні гарантовано залишаться в повному порядку, не дивлячись на транспортування по проблемним дорогах.

• Практичність. У пакувальну сітку зі спіненого поліетилену можна упакувати, що завгодно. Так-так, це факт. Вироби «Ескалібур-Плюс» активно використовуються в самих різних куточках України і не тільки включаючи інші держави, а список наших партнерів постійно розширюється, адже для сітки-рукав немає ніяких обмежень. Вона відмінно підходить для роботи в будь-яких сферах професійної діяльності людини.

Чому це вигідно?

Про переваги пакувальної сітки зі спіненого поліетилену нашого виробництва можна говорити дуже довго, але найважливіше її невисока собівартість. Купити пакувальну сітку виробництва «Ескалібур-Плюс» за доступною ціною можуть усі наші клієнти, а для постійних замовників ми готові надати не менш вигідні унікальні торгові пропозиції. Тільки працюючи з виробником упаковки безпосередньо, ви зможете завжди отримувати якісний товар за доступною ціною в будь-якому обсязі в стислі терміни. Зв’яжіться з нами для консультації вже сьогодні, і ми відразу приступимо до реалізації вашого замовлення!