Сітка-рукав зі спіненого поліетилену – проста і універсальна упаковка

Пакувальна сітка зі спіненого поліетилену протягом багатьох років набирає особливої ​​популярності в сфері упаковки фруктів і екзотичних продуктів, адже вона об’єднує в собі простоту, якість і надійність, а також доступну ціну. Сотні компаній серед численних варіантів обирають для своїх товарів саме сітку-рукав виробництва «Ескалібур-Плюс» з міста Кропивницький. У чому ж причина популярності такої упаковки? З цим питанням слід розібратися більш детально.

З чого вона зроблена?

Для виробництва сітки-рукав для фруктів і тендітних товарів ми використовуємо гранули поліетилену високого тиску. За текстурою матеріал відрізняється наявністю великих осередків і відмінною пластичністю, пружністю. Використання якісного сировини не здорожує виробництво упаковки, так як воно саме по собі досить доступне. На заводі «Ескалібур-Плюс» ми працюємо з професійним сучасним обладнанням, тому з легкістю виконуємо великі обсяги в стислі терміни і з дотриманням всіх необхідних технічних характеристик.

Спінений поліетилен – штучний матеріал, але відрізняється нульовою токсичністю і підлягає вторинній переробці. Для виготовлення такої упаковки не потрібно завдавати шкоди природі, а при правильній утилізації і забруднення навколишнього середовища виключено. Немає необхідності витрачати природні ресурси для упаковки, до того ж працювати з сіткою-рукавом зі спіненого поліетилену дуже зручно, як за допомогою спеціального обладнання, так і вручну.

Просто і універсально

Багато хто говорить про універсальність упаковки, але тільки пакувальна сітка зі спіненого поліетилену дійсно максимально точно відповідає цим параметром. У такій сітці досить органічно виглядають овочі, фрукти і прикраси для дому, вона підходить для упаковки дитячих іграшок і кришталевих виробів, скляної тари з алкогольними або прохолодними напоями. Цей список можна продовжувати нескінченно, він постійно буде поповнюватися новими цікавими пунктами, адже достоїнств у такого пакувального рішення дуже багато:

• Зручно і надійно. Не потрібно ніяких складних фіксаторів або додаткових елементів для використання пакувальної сітки зі спіненого поліетилену. Рукав просто надівається поверх товару, чітко повторює його контури і забезпечує ефективний захист. Вся справа в прекрасній амортизації щільного полотна. Важко повірити, але витончена напівпрозора упаковка в сіточку дійсно чудово компенсує удари, поштовхи і зіткнення. Саме тому така сітка часто використовується для індивідуальної упаковки скляної тари і тропічних фруктів, що доставляються на полиці вітчизняних магазинів з екзотичних країн.

• Доступно і ефективно. Невисока ціна – ще один вагомий аргумент на користь пакувальної сітки рукав зі спіненого поліетилену. Замовляючи сітку в компанії «Ескалібур-Плюс» оптом, ви завжди можете отримати максимально вигідну пропозицію від виробника. Ми завжди йдемо назустріч потенційним постійним клієнтам.

• Ергономічно і економно. Економія з сіткою рукавом зі спіненого поліетилену проявляється не тільки в невисокій вартості цього рішення, але і в раціональному використанні простору. Картонні коробки або пластикові контейнери самі по собі досить громіздкі і об’ємні, що далеко не завжди зручно і практично. Однак сітка-рукав відмінно поєднується з ящиками, що дозволяє економити на доставці і подбати про надійну транспортуванні без зайвих витрат.

Ми можемо ще багато розповісти вам про переваги та особливості роботи з пакувальної сіткою, але краще ви перевірите її в справі і самі переконаєтеся в усіх позитивних моментах. Із задоволенням попрацюємо з вами і створимо індивідуальну упаковку для ваших продуктів з будь-яких заданих параметрах.