Сітка-рукав від «Ескалібур-Плюс» на варті безпеки тендітних і м’яких вантажів

Все ще роздумуєте над тим, яку упаковку вибрати для транспортування і зберігання м’яких товарів або вантажів, що вимагають дбайливого ставлення? Багато хто обирає картонні коробки, які не гарантують безпеку вантажу, а також займають дуже багато місця і вимагають додаткових витрат на папір для заповнення вільного простору або додаткову поліетиленову плівку для обгортки. Компанія «Ескалібур-Плюс» з Кіровограда пропонує вам вирішити цю проблему за допомогою нашої сітки-рукав зі спіненого поліетилену.

Чому саме наша пакувальна сітка?

Компанія «Ескалібур-Плюс» виготовляє якісну, недорогу і практичну упаковку зі штучної сировини, але це не робить її менш екологічною і безпечною для транспортування харчових продуктів. Пакувальна сітка від виробника має багато переваг перед аналогами з натуральних матеріалів (картон і мішковина):

• Гранула поліетилену високого тиску – основний інгредієнт для виробництва нашої фірмової пакувальної сітки. Ми працюємо тільки з добірною, ретельно очищеною сировиною, яка має нейтральний запах і смак, не кришиться і не руйнується під впливом температури.

• Еластична і пластична текстура сітки зі спіненого поліетилену робить її ефективним пакувальним рішенням для самих різних товарів і виробів: від харчових продуктів до антикварних виробів. Наша сітка-рукав щільно обтягує товар, надаючи всьому периметру упаковки відмінну амортизацію. Матеріал відмінно тягнеться, але при цьому швидко повертається у вихідну форму. Його зручно одягати вручну або за допомогою автоматизованої лінії.

• Універсальність виробу проявляється в тому, що його зручно використовувати для індивідуальної упаковки або для групування декількох товарів на продаж. Сітка-рукав зі спіненого поліетилену дозволяє надійно упакувати предмети нестандартних розмірів і добре справляється з їх довгостроковим зберіганням. Найяскравішим прикладом використання такої пакувальної сітки є новорічні іграшки на ялинку: якщо ви вирішите купити іграшки в сітці-рукав зі спіненого поліетилену, після завершення свят вони відмінно впораються зі зберіганням до наступного року і залишаться неушкодженими.

• Зносостійкість пакувальної сітки-рукав підтверджена практикою і схвальними відгуками наших численних клієнтів не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Спінений поліетилен стабільний в самих різних погодних умовах, що не набухає від вологи, забезпечує відмінну вентиляцію вмісту упаковки і не рветься при серйозних навантаженнях.

• Екологічна безпека пакувальної сітки зі спіненого поліетилену проявляється в тому, що після завершення терміну експлуатації вона підлягає вторинній переробці. Утилізація перетворить використану сітку-рукав в гранули, з яких можна буде зробити нову партію якісної і не менш надійної упаковки.

• Невисока ціна пакувальної сітки зі спіненого поліетилену робить нашу фірмову пакувальну сітку не тільки ефективним, але й вигідним типом упаковки. Компанія «Ескалібур-Плюс» завжди йде назустріч своїм клієнтам і пропонує найбільш вигідні умови співпраці при об’ємних замовленнях або співпраці на довгостроковій основі.

• Прозора структура робить таку сітку не тільки практичною, але і неймовірно естетичною упаковкою. Осередки відкривають вид на товар, але не роблять його захист менш ефективним, тому сітка часто використовується для зберігання і перевезення тропічних фруктів, елітних алкогольних напоїв, мінеральної води в склі і не тільки.

Ідеальна упаковка для тендітних виробів

Пакувальна сітка-рукав зі спіненого поліетилену підходить для упаковки практично будь-яких товарів, але найкраще вона справляється з продуктами, які вимагають до себе дбайливого ставлення. При цьому така пакувальна продукція не займає зайвого місця в вантажному відсіку при транспортуванні. Структура полотна в міру щільна, що дозволяє йому брати на себе основні удари, поштовхи і інші фізичні навантаження.

Тропічні манго, папайя і навіть соковиті груші будуть не тільки презентабельно виглядати в такій індивідуальній упаковці, але також надовго збережуть свіжість і не будуть схильні до корозійних процесів. Фрукти не будуть стикатися між собою, тому не формуються сприятливі умови для розвитку хвороботворних або гнильних бактерій.

Хочете отримати більш детальні відповіді на питання про наші фірмові продукти або вам потрібна професійна консультація по підбору упаковки? Фахівці компанії «Ескалібур-Плюс» в Кропивницькому завжди до ваших послуг. Наш асортимент пакувальної продукції зі спіненого поліетилену і поліпропілену вас приємно здивує, а доступні ціни допоможуть придбати надійну упаковку з мінімальними витратами.