Сітка-рукав – просте і ефективне рішення для упаковки

Упакувати продукт якісно не завжди означає витратити на це великі гроші. У світі стрімко зростаючої популярності eco-friendly тенденцій до пакувальних матеріалів пред’являється відразу кілька серйозних вимог: надійність, безпека, практичність, гнучкість, зносостійкість, зручність використання і зберігання. За всіма цими критеріями на сьогоднішньому ринку лідирує сітка-рукав зі спіненого поліетилену виробництва «Ескалібур-Плюс». Якщо ви ще погано знайомі з такими виробами для упаковки, поговоримо про них більш детально.

Чим особливі пакувальні сітки?

Компанія «Ескалібур-Плюс» з Кропивницького випускає великий асортимент пакувальних матеріалів з поліпропілену і спіненого поліетилену за доступною ціною. Ми керуємося тільки сертифікованими технологіями виробництва, добірною сировиною і суворо дотримуємося терміни виконання замовлень. Наша пакувальна сітка-рукав виконана на основі гранул поліетилену високого тиску: готові вироби відрізняються високою міцністю, надійністю, стійкістю до серйозних знижень або підвищень температури навколишнього середовища. Полотно не втрачає гнучкості та міцності під прямими сонячними променями.

Працювати з такими упаковками дуже зручно за допомогою автоматики або в ручному режимі, вони щільно прилягають до товарів, не займають багато місця, не вимагають особливих умов зберігання і навіть під відкритим небом забезпечують відмінну експлуатацію. Головне достоїнство сітки-рукав – амортизація. Всі удари, поштовхи, вм’ятини та інші фізичні впливи на себе беруть саме сітчасті упаковки, зберігаючи вміст в ідеальному стані.

Пакувальна сітка зі спіненого поліетилену від «Ескалібур-Плюс» – це ефективне рішення для індивідуальної упаковки або для угруповання по кілька одиниць товару. Упаковані фрукти і овочі можна перевозити в одному ящику, при цьому вони не будуть стикатися між собою: ніяких умов для розвитку хвороботворних бактерій, відмінна вентиляція і ефективний захист від ударів.

Фірмові пакувальні сітки від «Ескалібур-Плюс» не тільки дуже ефективні для транспортування і зберігання, але також доступні за ціною для всіх наших клієнтів. У нас також є вигідні пропозиції і додаткові бонуси для постійних замовників, так як ми цінуємо своїх партнерів і розраховуємо на плідну співпрацю. Звертайтеся за консультацією в зручний час.

Що можна упакувати в сітку зі спіненого поліетилену?

Сітка-рукав пакувальна – дійсно багатофункціональний продукт, якому знайшлося застосування в різних сферах:

• Для скляної тари. Благородні напої або мінеральна вода в склі потребує додаткового захисту при транспортуванні, а наша пакувальна сітка чудово справляється з поставленим завданням. Вона також служить декоративним доповненням, що виключає появу сколів, тріщин і псування етикетки.

• Для квітів. У флористиці цю сітку нерідко використовують як декоративний елемент, але вона також забезпечує збереження ніжних бутонів, які прибувають до нас з далеких держав.

• Для фруктів. Звичайно ж, манго, папайя, фейхоа, пітахайї та інші екзотичні фруктові екземпляри незмінно продаються на полицях магазинів саме в такій захисній упаковці, яка робить їх ще більш привабливими для покупців. Насправді пакувальна сітка-рукав зі спіненого поліетилену дозволяє працювати практично з будь-якими фруктами, істотно продовжуючи їх термін придатності (соковиті груші, айва, яблука).

• Для сувенірів і тендітних виробів. Новорічні іграшки, кераміка, скло, фарфор та інші матеріали, що вимагають дбайливого звернення теж краще упаковувати в такі сітки.

Вже готові зробити замовлення? Ми працюємо з різними типорозмірами, включаючи виготовлення упаковки за індивідуальними параметрами, а також пропонуємо різку рукава на елементи будь-якої довжини. За професійною консультацією звертайтеся до наших менеджерів по телефону або через соціальні мережі. Якість і вигідні ціни гарантуємо!