Сітка-рукав – базове рішення для індивідуальної упаковки ваших товарів

Базова упаковка потрібна всім товарам, щоб вони в первісному вигляді дісталися до одержувача. Деякі виробники намагаються заощадити на пакувальних рішеннях, що за підсумком веде до додаткових витрат у результаті або до проблем з вантажем при транспортуванні. Саме тому ми завжди рекомендуємо серйозно підходити до питання упаковки продукції і пропонуємо для цього все необхідне за доступною ціною. Дійсно, в компанії «Ескалібур-Плюс» ви завжди можете за вигідною вартістю купити відразу великий обсяг якісної упаковки зі спіненого поліетилену або поліпропілену.

Одним з найбільш популярних наших продуктів є пакувальна сітка-рукав зі спіненого поліетилену. Вона являє собою біле прозоре полотно помірної щільності з чудовими характеристиками розтягування. Виріб забезпечує максимальну щільність прилягання до продукту і відмінну амортизацію, що особливо важливо в разі падіння або зіткнення з іншими товарами. Чим же особлива саме ця продукція для упаковки?

Де використовується сітка рукав зі спіненого поліетилену?

Головна принадність нашої фірмової пакувальної сітки полягає в тому, що її можна використовувати практично у всіх сферах діяльності людини. Можливості її використання постійно вдосконалюються, а на практиці цей виріб завжди показує відмінні результати, адже ми виготовляємо всю упаковку з якісної сировини на професійному обладнанні з суворим дотриманням технології. Сітка-рукав – це відповідність міжнародним стандартам якості і завжди оптимальна ціна. У такому вбранні будь-який товар буде виглядати ефектно, дорого і цікаво, але з вашого боку витрати на упаковку будуть мінімальними.

З точки зору безпеки для екології до сіток-рукав зі спіненого поліетилену теж немає ніяких питань, адже цей продукт повністю підлягає вторинній переробці. Крім того, при виготовленні цієї упаковки не витрачаються дорогоцінні природні ресурси. Спочатку синтетичні аналоги натуральних продуктів виготовлялися саме з цією метою – зберегти природу, не витрачаючи її. Працювати з нашої сіткою рукав дуже зручно вручну або за допомогою автоматичної лінії, адже наші майстри виготовлять для вас пакувальну сітку будь-якої довжини і ширини за індивідуальними параметрами.

Використовувати такі сітки можна по-різному:

• Для тропічних і м’яких фруктів. Екзотична продукція, як манго, папайя, пітахайя, маракуйя та інші фрукти, які відрізняються делікатною текстурою і не ростуть в наших широтах, добираються до наших магазинів здебільшого саме завдяки пакувальної сітці зі спіненого поліетилену. У такій м’якій тарі їх зручно складувати і групувати в ящиках, коробках та інших контейнерах.

• Для скляної тари. Будь-які напої в склі автоматично знаходяться в небезпеці при транспортуванні, якщо не подбати про недорогий і надійної індивідуальній упаковці у вигляді пакувальної сітки зі спіненого поліетилену. Крім того, сітка білого кольору також служить відмінним доповненням декоративної упаковки алкогольних напоїв.

• Для квітів. Сітка-рукав допоможе без втрат якості і естетичності бутонів доставити зрізані квіти з будь-якої точки світу.

• Для тендітних порцелянових або керамічних фігур, антикварних товарів. Захисна функція такої упаковки робить її затребуваною у багатьох галузях: упаковка подарунків, меблева продукція, торгівля предметів інтер’єру і не тільки.

Хочете зробити замовлення?
Тоді зв’яжіться з нашими менеджерами в робочий час!