Що потрібно знати про технологію виробництва поліпропіленових мішків?

Компанія «Ескалібур-Плюс» з Кіровограда на протязі багатьох років випускає міцну і зносостійку м’яку тару з поліпропілену для самих різних сипучих вантажів. Наші мішки ідеальні для зберігання цукру і борошна, комбікорму, будівельних сумішей, піску, всіляких дрібних деталей, вони незамінні в побуті і відмінно справляються з різними завданнями.

Якісні поліпропіленові мішки не рвуться, стійко переносять численні вигини і серйозні перевантаження. Такий ефект досягається за рахунок використання добірної виробничої сировини і дотримання стандартів якості під час виготовлення таких пакувальних виробів. Компанія «Ескалібур-Плюс» в Кропивницькому має у розпорядженні сучасне високотехнологічне обладнання для виготовлення міцної і зносостійкої тари з поліпропілену, ми працюємо тільки з перевіреною сировиною і ручаємося за кожне своє творіння.

Деякі недобросовісні виробники використовують різні дешеві добавки, які негативно позначаються на мішках з поліпропілену. Якщо ви хочете купити таку м’яку тару за доступною ціною, завжди краще звернутися безпосередньо до виробника:

  • Найнижчі ціни від «Ескалібур-Плюс» пояснюються відсутністю оплати послуг посередника.
  • Професійне обладнання на нашому заводі дозволяє нашим майстрам оперативно виконувати навіть найскладніші і об’ємні замовлення.
  • Виготовляємо поліпропіленові мішки за індивідуальними параметрами, консультуємо з будь-яких питань і допомагаємо з підбором оптимального типу упаковки.

Чому саме «Ескалібур-Плюс»? Ми працюємо за стандартами і не відходимо від сертифікованої технології виробництва, що гарантує нашим мішкам з поліпропілену відмінні експлуатаційні властивості в будь-якій ситуації.

Як відбувається виробництво мішків з поліпропілену?

Ткані білі мішки з поліпропілену давно стали чи не найбільш затребуваною упаковкою для успішного транспортування і зберігання багатьох продуктів. Виготовлення поліпропіленових мішків включає кілька етапів, які, в свою чергу, залежать від особливостей лінії і типу використовуваного циклу. Повний цикл виробництва складається з таких пунктів:

  • Гранули поліпропілену ретельно сушаться, потім доповнюються спеціальними компонентами, тип і кількість яких безпосередньо залежить від випускаються мішків, а точніше від вимог, які пред’являються їм у ході експлуатації.
  • Підготовлена ​​суміш відправляється в екструдер, де нагрівається до температури плавлення, після чого розм’якшена маса пропускається через спеціальну насадку і на виході виходить найтонша плівка. Далі плівку нарізають на нитки за необхідними параметрами, їх необхідно загартувати, витягнути і намотати на стрижень, щоб сформувати котушку.
  • Далі в справу йде ткацький верстат, він використовується для плетіння полотна, з якого власне і будуть формуватися мішки з поліпропілену. Коли нитки заправлені, починається ткання рукавного полотна, яке також для зручності роботи намотується на велику котушку.
  • Тепер можна перейти до розкрою. Спеціальні гарячі ріжучі елементи дозволяють виконати його максимально точно, оперативно, а також створити кромку рівною або хвилеподібною форми.
  • На наступному етапі виготовлення ми пропонуємо нанесення корисної інформації для користувача або брендування продукції за допомогою флексодруку. Ламіновані мішки з поліпропілену ідеально підходять для такої обробки. Якщо ж вас більше цікавлять неламіновані вироби, їх можна доповнити спеціальним вкладишем.
  • Далі йде прошивка дна мішків з поліпропілену. Для цього нижній край мішка підвертається, а верхній залишається без додаткової обробки або піддається прошивці по периметру. Якщо потрібно додати поліетиленові вкладиші, маніпуляція виконується на даному етапі.
  • Поліпропіленові мішки готові! Тепер їх можна розподілити по пачках, перетягнути шпагатом і складувати.

Якщо ж виробник використовує неповний цикл виробництва поліпропіленових мішків, робота відразу починається з ткання м’якої тари, так як нитки для роботи вже готові. Наші мішки успішно проходять сертифікацію і ліцензування, тому користуються попитом по всій території України і далеко за її межами.

Хочете купити великий обсяг м’якої тари з поліпропілену? Із задоволенням допоможемо з вирішенням цього питання. Наші менеджери підберуть для вас оптимальне рішення для упаковки в будь-якому ціновому діапазоні, а також максимально врахують ваші додаткові переваги. Вам необов’язково дотримуватися типових розмірів, якщо ваша фірмова продукція потребує нестандартній упаковці

Завжди вигідні пропозиції від «Ескалібур-Плюс»

Наша компанія завжди зацікавлена ​​в тривалій плідній співпраці, тому ми серйозно підходимо до виконання всіх замовлень. Ми не зриваємо терміни доставки і не накручуємо ціну для разової наживи, наші ціни повністю обгрунтовані і доступні для широкого кола споживачів. Якщо ви хочете купити вигідну і якісну м’яку тару, продукція «Ескалібур-Плюс» вас точно не розчарує.

Тільки сертифікована якісна продукція, відповідальний підхід до роботи і врахування всіх переваг клієнта за помірну плату. Ми пишаємося своєю бездоганною репутацією і успішним досвідом роботи в сфері виготовлення упаковки з поліпропілену більше 10 років поспіль. Приходьте до нас в гості або телефонуйте за контактними номерами для консультації. Бажаєте оформити замовлення? Менеджер зв’яжеться з вами в зручний час!