Що не можна перевозити в поліпропіленових мішках?

Підібрати упаковку для свого підприємства або торговельної мережі дуже легко, коли мова йде про вузький напрямок професійної діяльності, так як вимоги до пакувального рішення приблизно однакові, але в реальності товари і продукція може бути дуже різною. Тоді можна купити універсальну упаковку, яка підходить для всіх виробів або замовити кілька типів упаковки за доступною ціною у виробника. Одним з найбільш затребуваних товарів від «Ескалібур-Плюс» з міста Кропивницький протягом багатьох років є саме поліпропіленові мішки, виконані за технологією ADSTAR.

Така м’яка тара відрізняється універсальністю, практичністю і багатьма іншими гідними якостями, які пояснюють можливість її використання практично у всіх сферах професійної діяльності:

Дихаюча поверхню. Тісне переплетення ниток відмінно зберігає вміст всередині мішка, не даючи йому проникати через щілини, але при цьому повітря вільно проникає в упаковку, що позитивно позначається на стані харчових продуктів. У такій упаковці овочі і крупи довго зберігаються в ідеальному вигляді.

Захист від вологи. Іноді товар в поліпропіленових мішках потрапляє під дощ або змушений зберігатися під відкритим небом, тоді і особливо цінується вологостійкість ламінованого поліпропіленового полотна. Поліпропілен дійсно не боїться вологи і навіть тривалого перебування у воді, він не розмокає, набухає і не руйнується під її впливом.

Невелика вага і обсяг. Мішки з поліпропілену важать зовсім небагато, а зберігати їх зручно у вигляді рулону. Навіть партія з декількох тисяч таких мішків точно не принесе власникові клопоту з питанням зберігання тари перед використанням.

Екологічність і безпека. Поліпропіленові мішки виробництва «Ескалібур-Плюс» виконані із відбірної сировини, яке підлягає вторинній переробці. Вироби нешкідливі, екологічні і при правильній утилізації не роблять навколишньому середовищу ніякої шкоди. Сертифікати якості і суворе дотримання технології виробництва в компанії «Ескалібур-Плюс» з міста Кропивницький є гарантом відмінної експлуатації наших пакувальних рішень.

Невисока ціна. Собівартість мішків з поліпропілену невелика, так як для їх виготовлення не використовуються дорогі природні ресурси або дорогі матеріали, але на нашому виробництві ми використовуємо тільки сировину високої якості і дотримуємося технологію виробництва. Порушення можуть привести до того, що мішки будуть рватися при завантаженні або просто не витримають передбачуваного навантаження. Замовляючи мішки з поліпропілену за доступною ціною у нас, ви можете бути впевнені в якості продукту.

Розкид за розмірами і конструкції. Робимо поліпропіленові мішки в типових та індивідуальних розмірах, щоб максимально задовольнити ваші потреби.

Простота роботи з упаковкою. Працювати з нашими поліпропіленовими мішками дуже зручно без сторонніх пристосувань, але і з використанням автоматизованої лінії проблем не виникне.

Чи справді можна упакувати в такі мішки, що завгодно?

Насправді не існує таких виробів, товарів або вантажів, які не можна було б упакувати в мішки з поліпропілену. Вони міцні і надійні, але є ряд товарів, які просто недоцільно зберігати в подібній тарі. Йдеться про всіляке обладнання нестандартних розмірів, про тендітні порцелянові або скляні вази, декоративні фігурки, які більше потребують захисту від випадкових падінь і зіткнень, з чим пакувальна сітка зі спіненого поліетилену впорається куди краще поліпропіленових мішків.

Однак при зберіганні і транспортуванні сипучих вантажів або різних дрібних деталей, поліпропіленовим мішкам дійсно немає рівних. Вони також затребувані в сфері торгівлі фруктами, овочами, комбінованими кормами і будівельними сумішами. Потрібні якісні мішки з поліпропілену за доступною ціною? Тоді компанія «Ескалібур-Плюс» допоможе вам з вирішенням цього питання. Наші менеджери проконсультують вас з усіх питань максимально докладно, і ви легко визначитеся з вибором на максимально вигідних для вас умовах. Чекаємо ваших замовлень!