Що можна сказати про екологічність поліпропіленових мішків?

Якісні мішки з поліпропілену вже давно не розкіш, а банальна необхідність, хоча така тара з’явилася на ринку зовсім недавно, всього кілька десятиліть тому. Поліпропіленові мішки славляться відмінною міцністю, зносостійкість, практичністю і надійністю, якщо виробник дотримується сертифіковану технологію виготовлення м’якої тари. Компанія «Ескалібур-Плюс» з Кіровограда працює в цій сфері протягом багатьох років і славиться бездоганною репутацією далеко за межами України.

Ми працюємо з ретельно очищеною сировиною на професійному обладнанні з контролем якості на кожному етапі виробництва. Компанія «Ескалібур-Плюс» пропонує своїм клієнтам великий вибір мішків з поліпропілену в доступному ціновому діапазоні. У світлі останніх тенденцій турботи про екологію багатьох клієнтів цікавить не тільки характеристика міцності упаковки, але і її безпека для навколишнього середовища. На цій хвилі популярність паперових і тканинних аналогів продовжує рости, але чи дійсно поліпропіленові мішки поступаються їм?

Як поліпропіленова тара піклується про екологію?

На відміну від паперової упаковки мішки з поліпропілену розкладаються в дикій природі дуже довго, тому їх необхідно піддавати правильній утилізації. Однак це зовсім не означає, що сама по собі така упаковка негативно позначається на стані екосистеми. Швидше зовсім навпаки!

Поліпропіленові мішки виготовлені з гіпоалергенної сировини з нейтральним запахом і смаком, з відмінною зносостійкістю і незалежністю від кліматичних змін. На практиці випадково порвати або пошкодити іншим способом таку упаковку практично неможливо. На виробництві використовуються недорогі за собівартістю матеріали, які часто отримані за допомогою вторинної переробки раніше використаних полімерів, а це означає, що природні ресурси не використовуються – не потрібно рубати дерева і при виготовленні мішків з поліпропілену не утворюються небезпечні відходи.

Насправді, працюючи з мішками з поліпропілену виробництва «Ескалібур-Плюс», ви отримуєте повністю нешкідливу, універсальну тару з широкою сферою застосування (від харчових продуктів до будівельних сумішей). Наші мішки можна сміливо використовувати повторно, вони не вимагають особливих умов зберігання і коштують недорого, забезпечуючи при цьому високу надійність і практичність в експлуатації.

Як і де використовуються поліпропіленові мішки?

Відповідь на питання про те, навіщо потрібно купити мішки з поліпропілену саме вам, ви напевно знаєте самі, адже важче назвати сферу, в якій така упаковка не може бути використана, ніж навпаки. Клієнти «Ескалібур-Плюс» вважають за краще купувати поліпропіленові мішки по ціні виробника для цукру і борошна, сипучих будівельних сумішей, а також різних кормових культур і для упаковки комбінованих кормів, але вони також підходять для сільськогосподарської продукції, овочів і побутових відходів.

Замовляючи поліпропіленові мішки у нас, ви завжди можете змінити конфігурацію цієї м’якої упаковки, щоб вона максимально відповідала потребам вашої компанії: вантажопідйомність, щільність полотна, тип обробки краю, посилені шви, ламіноване покриття, друк на виробі і не тільки. Якщо вам потрібна допомога в підборі упаковки для тих чи інших типів продуктів, наші менеджери із задоволенням допоможуть з вирішенням цього питання. Звертайтеся в зручний для вас час!