Що можна перевозити і зберігати в мішках біг-бег?

Мішки біг-бег міцно увійшли в нашу повсякденність і точно не втратять актуальність в найближчі десятиліття. Чому? Просто не існує іншого такого ж доступного за ціною та багатофункціонального типу упаковки, який зміг би скласти м’яким контейнерам гідну конкуренцію. Мішки біг-бег виробництва «Ескалібур-Плюс» в Кіровограді протягом багатьох років користуються попитом, а ми продовжуємо виготовляти для вас якісну і надійну тару за доступною ціною, адаптуючись по сучасні потреби ринку.

Якщо вам уже доводилося працювати з м’якими контейнерами нашого виробництва особисто, ви точно не проміняєте їх на іншу упаковку. Насправді працювати з такою тарою дуже зручно, так як замовник може спочатку врахувати всі важливі моменти і отримати повністю готовий до використання м’який контейнер, який задовольняє ряд конкретних вимог щодо щільності полотна, міцності, зносостійкості, кількості строп, вантажопідйомності і не тільки. Не знаєте, який тип м’якого контейнера вам більше підійде? Тоді без професійної консультації від «Ескалібур-Плюс» не обійтися, а всю необхідну інформацію ви в зручний час можете отримати абсолютно безкоштовно.

З чим можна працювати?

Номенклатура речовин, які можна зберігати і перевозити в поліпропіленових мішках біг-бег, дуже велика. Їх можна використовувати для роботи з хімічними речовини і навіть рідинами, що вимагає внесення окремих змін до стандартної конфігурації контейнера. Типи вантажів, що перевозяться в м’яких контейнерах, можна розділити на кілька категорій:

•  Харчові продукти. Цукор і сіль, борошно і різні крупи, зернові культури для посівів і кормові типи, овочі і фрукти. Перевозити в м’яких контейнерах можна і багато інших харчові продукти, більш докладно про особливості таких мішків для якогось конкретного товару ви можете поговорити з нашими менеджерами.

• Будівельні суміші. Пісок, цемент, щебінь, гравій і не тільки відмінно буде зберігатися під поліпропіленовим полотном м’яких контейнерів виробництва «Ескалібур-Плюс», а й збереже всі свої властивості навіть під відкритим небом.

• Мінеральні добрива та комбіновані корми. Як і інші сипучі речовини, така продукція потребує містких м’яких контейнерах, поліпропіленове полотно відмінно справляється з серйозними навантаженнями. Випадкові пориви і втрата вантажу в найвідповідальніший момент виключені.

Переваги наших мішків біг-бег полягають в екологічності, так як вони мають нейтральним запахом і не залишають на поверхні товару ніяких дрібних частинок. Характеристики міцності такого матеріалу теж гідні найвищої похвали, як і вологостійкість, зносостійкість, довговічність і незалежність від температурних перепадів. М’які контейнери бережуть вміст від попадання пилу всередину і можуть бути оснащені внутрішньою вентиляцією.

У компанії «Ескалібур-Плюс» ви завжди можете замовити мішки біг-бег в стандартних типових розмірах або самостійно сформувати список параметрів, які необхідно врахувати: додаткові клапани і вентиляцію, вкладиші, ребра жорсткості або допоміжні стропи, можливо виконання мішків біг-бег без строп. Купити мішки біг-бег по ціні виробника завжди вигідно і надійно, так як ми цінуємо свою репутацію і гарантуємо якість кожного виробу.

Потрібна допомога в оформленні замовлення? Наші менеджери вже готові проконсультувати вас з будь-якого питання!