Як вибрати правильні мішки для комбікорму?

Серед виробників кормових добавок, концентратів і повнораціонних кормів особливою популярністю користуються поліпропіленові мішки, лише деякі компанії і раніше працюють з паперовими або тканинними упаковками. Аналоги з паперу та тканого полотна помітно здорожують упаковку товарів, хоча і абсолютно не впливають на якість продукту, тому компанія Ескалібур-Плюс в Кропивницькому пропонує своїм клієнтам зробити вибір на користь якісних поліпропіленових мішків для комбікорму. У нас ви завжди можете купити вироби в стандартних типових розмірах або зробити замовлення за індивідуальними параметрами.

Білі мішки з поліпропілену протягом багатьох років не втрачають своєї актуальності, їм знайшлося застосування не тільки в сільськогосподарській сфері, але також в харчовій промисловості і для транспортування будівельних матеріалів. Вся справа в універсальності матеріалу, його екологічної безпеки і невисокою ціною. Виробництво Ескалібур-Плюс оснащено потужним сучасним обладнанням, тому наші майстри оперативно виконують великі замовлення з урахуванням індивідуальних вимог клієнтів.

Якщо ви давно шукаєте якісну упаковку для свого комбікорму, або кормових добавок, асортимент наших фірмових мішків точно не залишить вас байдужим.

Які вимоги висувають до мішків для комбікорму?

Вибираючи між тканинними, паперовими і поліпропіленовими мішками для комбікорму досвідчені виробники не випадково віддають перевагу останнім:

  • Характеристики міцності. По міцності у мішків з поліпропілену просто немає рівних, так як особлива технологія переплетення нитки дозволяє їм витримувати великі навантаження без єдиної вади або пошкодження: чим більше мішок, тим міцніше його стінки. Паперові та товари з тканини бояться вологи, при попаданні під дощ або інші несприятливі умови вони не тільки втрачають товарний вигляд, а й ставлять під загрозу якість упаковуваної продукції. З поліпропіленовими мішками для комбікорму ніякі кліматичні умови вашого товару не загрожують.
  • Екологічність. У складі поліпропіленових ниток, з яких виготовлені мішки для комбікорму, немає токсичних і агресивних речовин, які могли б змішатися з вмістом або зіпсувати його якісні характеристики. Екологічна безпека матеріалу дозволяє вільно використовувати його і з іншими харчовими продуктами. Крім того, така тара не заважає вільній циркуляції повітря.
  • Ергономічна конструкція. Обсяги та конфігурації мішків для комбікорму з поліпропілену можуть бути дуже різними, а відкрита горловина дозволяє використовувати їх як для ручної, так і для автоматизованої фасування, що істотно розширює можливості клієнта і спрощує їх використання на практиці.
  • Невисока вартість. Така тара для комбінованих кормів і добавок вимагає мінімальних витрат, що зовсім не зменшує якісні характеристики виробів і стійкість до зношування.

Що пропонує Ескалібур-Плюс для упаковки комбікорму?

Спеціально для комбікорму та інших сипучих речовин в асортименті нашої компанії представлені ламіновані мішки з поліпропілену, виконані на основі технології AD * STAR. Такі продукти можна використовувати без поліетиленових вкладишів – купуючи наші мішки для комбікорму, ви отримуєте повністю самодостатній варіант упаковки для вашої фірмової продукції, але це не єдина їхня перевага:

  1. Забезпечення природного повітрообміну. Структура і переплетення поліпропіленових ниток не заважає повітрю вільно проникати у вміст, завдяки чому всередині мішків для комбікорму немає сприятливих умов для розвитку хвороботворних бактерій, цвілі і гниття.
  2. Висока міцність і якісне пошиття. Працюючи з мішками для комбікорму від Ескалібур-Плюс у Кропивницькому, ви можете не переживати про те, що продукція випадково висиплеться або зіпсується через пошкодження упаковки. Наші продукти не бояться навіть агресивного впливу окропу або лугу, відрізняються високою стійкістю до тертя і вигинів. Міцні шви і надійне поліпропіленове полотно подбає про ваш товар в процесі транспортування і при довгостроковому зберіганні.
  3. Зручний формат. Ми випускаємо мішки для комбікорму з поліпропілену по 5, 10, 20 і 25 кг зі стандартними параметрами. Такі паки зручно переносити, зберігати і транспортувати вручну або за допомогою спецтехніки. При необхідності ви завжди можете замовити виготовлення мішків для комбікорму в інших розмірах, для цього достатньо залишити заявку на сайті або зв’язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом для уточнення деталей.
  4. Ціна. Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам, тому пропонуємо найбільш вигідні цінові пропозиції, незалежно від обсягів замовлення. Вартість фірмових мішків від Ескалібур-Плюс вас приємно здивує.
  5. Можливість нанесення флексодруку до 4 кольорів. Якщо вам потрібно нанести на мішки додаткову інформацію про використання або зберіганні продукту, ми надрукуємо її прямо на поліпропіленовому полотні. Надійна упаковка миттєво перетвориться в рекламний продукт, що сприяє просуванню і впізнаваності вашого бізнесу.

Для роботи з комбікормами на сьогоднішній день не існує більш практичних і зручних варіантів упаковки, ніж поліпропіленові мішки з комбікорму, а компанія Ескалібур-Плюс робить такі якісні товари максимально доступними для вас. Якщо ви хочете купити нашу фірмову продукцію, наші консультанти із задоволенням дадуть відповіді на ваші питання і допоможуть зробити правильний вибір в будь-який зручний для вас час.