Поліпропіленові мішки від «Ескалібур-Плюс» – універсальне і ефективне рішення для упаковки

Мішки з поліпропілену являють собою практичну м’яку тару з широкою сферою застосування. Найпопулярнішими варіантами є плоскі прямокутні вироби, що відрізняються мінімальною ціною, або коробчаті моделі, що відрізняються особливим комфортом при фасуванні, складуванні і транспортуванні. Поліпропіленові мішки від «Ескалібур-Плюс» можна купити для різних сипучих промислових або харчових продуктів. Такі мішки протягом багатьох років продовжують отримувати схвальні відгуки споживачів і активно використовуються для зберігання, транспортування і зручною фасування, їм знайшлося застосування і на виробництві, і в побутових цілях.

Які бувають мішки з поліпропілену?

Компанія «Ескалібур-Плюс» випускає великий вибір мішків з поліпропілену: м’які контейнери біг-бег, мішки для цукру і борошна, мішки для комбікорму, цементу і різних будівельних сумішей. Працювати з такою упаковкою зручно на автоматизованій лінії і вручну, наші консультанти допоможуть вам купити ідеальний варіант з урахуванням всіх ваших персональних переваг і технічних вимог наявного обладнання. За детальною безкоштовною консультацією ви завжди можете звернутися за допомогою до менеджерів компанії «Ескалібур-Плюс» з Кіровограду.

Поліпропіленові мішки бувають різної форми і конструкції, але вони також відрізняються по щільності тканини. Для роботи з фасувальною машиною в деяких випадках потрібні посилені засипні горловини, тому свої вироби ми, як правило, підшиваємо для надійності і практичності в експлуатації. Мішки з поліпропілену виготовлені переважно в білому кольорі, що забезпечує товарний вигляд упакованої продукції і відмінну видимість корисної інформації на поліпропілені. Компанія «Ескалібур-Плюс» надає послуги недорогого і якісного флексодруку до 4-х кольорів, тому вам не потрібні додаткові вкладиші для нанесення важливої ​​та корисної інформації.

Ми виготовляємо мішки з поліпропілену, розраховані на обсяг вантажу від 5 до 50 кг, а також більш місткі мішки біг-бег з посиленими стропами і міцним полотном. У нас ви завжди можете замовити пошиття поліпропіленової м’якої тари в будь-яких розмірах і обсягах, сучасна виробнича база дозволяє оперативно справлятися з масштабними замовленнями з гарантією якості. Беремося за будь-які обсяги, типи горловини, параметри щільності, розміри та інші характеристики. Не знаєте, які мішки з поліпропілену ідеально задовільнять вимоги і потреби вашого підприємства? Телефонуйте, пишіть, із задоволенням відповімо на всі ваші запитання.

Чому саме поліпропілен?

Досить один раз купити мішки з поліпропілену нашого виробництва, щоб у повній мірі оцінити всі особливості та переваги використання такої тари. Вони підходять не тільки для складських приміщень, де всі роботи ведуться з сипучими речовинами:

• У сільськогосподарській галузі. Відмінне рішення для зберігання, транспортування і сортування зернових культур, мінеральних добрив, комбінованих кормів. Висока щільність поліпропіленового полотна забезпечує надійне зберігання, так як навіть найдрібніші частинки не прокидаються через волокна. У такі мішки зручно засипати продукцію вручну або використовувати фасувальну лінію. При необхідності їх можна використовувати повторно для збору та вивезення сміття, відходів та інших непотрібних сипучих продуктів. До речі, в мішки з поліпропілену зручно складати зерно для видачі в якості паю: легко вантажити, транспортувати і можна використовувати для довгострокового зберігання.

• У торговельній сфері. Великі мішки для цукру і борошна по 50 кг з поліпропілену не зустрінеш в звичайному супермаркеті, але вони часто застосовуються на оптових ринках: продукція не псується, не потрапляє під вологу, якщо з певних обставин змушена довго стояти на складі. Добрива і комбікорми теж відмінно продаються в поліпропіленової тарі – флексопечать робить упаковку барвистою і інформативною, а різні обсяги фасування дбають про комфортне навантаження / розвантаження.

• У хімічній промисловості. Альтернатива поліпропіленового полотна, наприклад, мішковина, джут або картон, не справляюється з негативним впливом вологи, лужного середовища, гарячої або холодної води. Саме тому використовувати її для зберігання хімічних сипучих речовин небезпечно. З мішками з поліпропілену таких проблем у вас точно не буде, так як вони несприйнятливі до несприятливих факторів навколишнього середовища, не схильні до гниття або розвитку хвороботворних бактерій. Крім того, ціни на мішки з поліпропілену в компанії «Ескалібур-Плюс» в Кропивницькому доступні для клієнтів з будь-яким бюджетом.

• В будівництві. Невисока ціна, відмінна міцність і зносостійкість робить поліпропіленові мішки ідеальною упаковкою для цементу, піску, гіпсу, щебню та інших гранульованих або порошкоподібних будівельних матеріалів. Вони не вбирають вологу, не рвуться під великою вагою вантажу і мають зручну прямокутну формою. Крім того, самі мішки важать зовсім небагато, тому не обтяжують і без того об’ємний і важкий вантаж.

Давно хочете купити для своєї фірмової продукції надійну упаковку, в якій буде зручно перевозити, зберігати і складувати товари? Наші ціни не єдина причина, заради якої варто обрати вироби «Ескалібур-Плюс». Про це вам можуть розповісти наші постійні клієнти і партнери, з якими ми співпрацюємо довгі роки поспіль. Цінуємо своїх замовників і працюємо з дотриманням високих стандартів, тому співпраця з нами принесе вам тільки позитивні емоції і стане вигідним вкладенням.