Поліпропіленові мішки – екологічно, вигідно і практично

Сьогодні важко уявити повсякденний побут будівельних і сільськогосподарських підприємств без мішків з поліпропілену, за останні десятиліття вони стали просто незамінними. Компанія «Ескалібур-Плюс» в Кіровограді виробляє високоякісні поліпропіленові мішки для цукру і борошна, комбікорму, цементу та інших будівельних сумішей більше 12 років поспіль. За цей час нашу фірмову продукцію оцінили десятки клієнтів, які стали нашими постійними партнерами.

Ми завжди за чесне і взаємовигідне співробітництво, тому гарантуємо високу якість продукту за доступною ціною. Співпраця з нами безпосередньо звільняє вас від посередницьких внесків, тому ви отримуєте недорогу і якісну упаковку для своїх товарів. Компанія «Ескалібур-Плюс» з Кропивницького має великі виробничі потужності, тому ми швидко і з урахуванням всіх ваших індивідуальних переваг виконаємо навіть об’ємне замовлення.

Чим поліпропіленові мішки краща за іншу тари?

• Ударна міцність і зносостійкість поліпропіленових мішків дозволяє їм витримувати великі навантаження, навіть якщо вони схильні до цих навантажень систематично. Ніякі удари, поштовхи і розтягування в ході транспортування їм не страшні.

• При літній спеці і при сильних морозах взимку поліпропіленові мішки однаково ефективно впораються з поставленими завданнями, в повній мірі зберігши експлуатаційні якості. Така м’яка упаковка відрізняється універсальністю і невибагливістю, що особливо важливо при невисокій ціні.

• Поліпропіленові мішки виробництва «Ескалібур-Плюс» не бояться вигинів і вм’ятин, їх можна використовувати повторно необмежену кількість разів, тому такій упаковці завжди знаходиться застосування в побуті.

• Мішки з поліпропілену несприйнятливі до різних хвороботворних бактерій, органічних розчинників або хімічних речовин, ерозія і гниття їм теж не страшні.

• Легкість поліпропіленових мішків і невеликий об’єм теж має особливе значення, адже для зберігання такої тари не потрібно шукати багато місця. Їх зручно скручувати валиком або зберігати в компактних рулонах. Купити мішки з поліпропілену варто ще й через те, що вони зовсім не обтяжують впаковують товари – ніяких додаткових витрат при транспортуванні.

Що можна сказати про екологічність поліпропіленових мішків?

Якщо ви думаєте, що продукція з пластика просто не може бути екологічною, тоді з цим питанням варто розібратися більш детально. Викинутий в сміттєвий бак поліпропіленовий мішок може бути небезпечним для навколишнього середовища тільки в тому випадку, якщо не утилізувати його правильно. Такі мішки підлягають вторинній переробці, в результаті якої використаний матеріал знову перетвориться в гранули для виготовлення нової партії м’яких контейнерів. Досить забезпечити дотримання цього етапу утилізації, і поліпропіленові мішки ніколи не будуть причиною проблем з екологією.

Крім того, вони виготовлені повністю з штучних матеріалів, на виробництві не використовуються небезпечні речовини або токсини: виробник не вичерпує дорогоцінні природні ресурси і не забруднює природу.

Серед бажаючих купити поліпропіленові мішки від «Ескалібур-Плюс» чимало представників торгових мереж, продуктових оптових баз і сільськогосподарських підприємств. Вони вже давно на практиці оцінили всі переваги використання даного варіанту упаковки по достоїнству. Така тара повністю безпечна для харчових продуктів, так як має нейтральний запах і смак, не залишає на поверхні запакованих виробів або продуктів ніяких синтетичних або токсичних домішок.

Вигідний варіант упаковки для ваших продуктів

Чому поліпропіленові мішки економічно обгрунтований вигідний тип упаковки? Вся справа в ціні. Собівартість сировини для виробництва досить низька, щоб пропонувати клієнтам якісний продукт в демократичному ціновому діапазоні. Крім того, компанія «Ескалібур-Плюс» випускає ламіновані поліетиленові мішки, які можуть одночасно служити упаковкою і потужним рекламним інструментом для просування вашого бізнесу.

Ми пропонуємо послуги флексодруку для нанесення будь-якої необхідної інформації безпосередньо на упаковку без використання вкладишів. Це може бути інструкція із застосування або зберігання, коротка інформація про виробника, рекламний слоган або логотип. Уточнити будь-які деталі ви в зручний час можете, зв’язавшись з нашими консультантами. Ми із задоволенням допоможемо вам зробити правильний вибір.

Співпрацювати з нами вам обов’язково сподобається, адже наші майстри вміють робити якісні вироби для упаковки самих різних виробів. Ви завжди можете замовити виготовлення упаковки нестандартних розмірів або порадитися з нашими менеджерами в питаннях підбору найбільш відповідного варіанту упаковки для конкретного продукту. У великому асортименті пакувальної продукції «Ескалібур-Плюс» ви неодмінно знайдете відразу декілька відмінних рішень для надійної, практичної і безпечної упаковки.

Залишилися питання? Ми завжди готові на них відповісти!