Поліпропіленові мішки для цементу – вигідне і ефективне рішення для упаковки

Цемент і будівельні суміші відрізняються великою вагою, тому упаковка повинна бути міцною і зносостійкою, щоб цінний вміст не висипався з мішка при транспортуванні. Компанія «Ескалібур-Плюс» в Кіровограді рекомендує використовувати для таких цілей поліпропіленові мішки. Така м’яка тара для цементу допомагає вирішити відразу кілька актуальних проблем, що виникають перед виробниками та дистриб’юторами будівельних матеріалів:

• Складні погодні умови. Несприятливе зовнішнє середовище може швидко перетворити високоякісний товар у непридатну для роботи сировину, тому поліпропіленові мішки ідеальне рішення для упаковки цементу та інших сипучих матеріалів. Під тонким і легким білим полотном вони надійно захищені від підвищеної вологості або цвілі, а також від негативного впливу вуглекислого газу. Навіть в умовах тривалого зберігання фірмові мішки для цементу від «Ескалібур-Плюс» подбають про високу якість вашої продукції.

• Дорога упаковка. В умовах високо конкурентного ринку будівельних матеріалів багато виробників не можуть дозволити собі витрачати надто великі кошти на упаковку продукту, щоб пропонувати своїм клієнтам оптимальні цінові пропозиції. З «Ескалібур-Плюс» ви зможете якісно упакувати свої будівельні матеріали з мінімальними грошовими витратами. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте всі переваги роботи з виробником без посередників: демократична цінова політика, унікальні торгові пропозиції і не тільки.

Ефективність таких пакувальних матеріалів вже давно підтверджена на практиці, хоча поліпропіленові мішки для цементу і почали активно використовуватися зовсім недавно.

Хто першим упакував цемент в поліпропілен?

У 2008 році в компанії Diamur вирішили провести невеличкий експеримент і вперше в якості упаковки цементу стали використовувати поліпропіленові пакети. Ідея прийшла в голову директору після того як він побачив, що при транспортуванні будівельних сумішей в паперових пакетах багато будівельників і фахівці з надання транспортних послуг додатково обертають мішки в плівку. Такий захист працював, так чому б відразу не робити пакувальну тару більш захищеною? Експеримент закінчився блискучим успіхом, компанія і сьогодні залишається одним зі світових лідерів продажів.

Чим поліпропіленові мішки для цементу кращі за інші упаковки?

Виявляється, популярність поліпропіленової тари для цементу можна пояснити не тільки тим, що під таким покровом будівельний матеріал краще зберігає свої якісні характеристики:

• Висока міцність. Удари, поштовхи, розтягування, багаторазовий вигин і навіть перевантаження допустимої ваги. У такій упаковці цемент зручно складати на піддони, перевозити без додаткового укриття, а ризик випадкового розриву поліпропіленової тканини при транспортуванні практично нульовий. Як результат, вміст завжди буде в цілості.

• Невелика вага. Надійна і зносостійка упаковка сама по собі важить в кілька разів менше, ніж альтернативні варіанти мішків для цементу. Ось і виходить, що плюс до інших переваг поліпропіленове полотно знижує загальну вагу вантажу і вартість транспортування.

• Екологічність. Висока щільність поліпропіленових мішків для цементу помітно знижує викид цементного пилу в навколишнє середовище. Більше того, така м’яка тара безпечна для людей, які день у день працюють з будівельними матеріалами. Пил не осідає в складських приміщеннях, не забруднює інші типи продукції, якщо цемент зберігається в одному ангарі з іншими будматеріалами.

• Безпека. Поліпропіленові мішки для цементу підлягають вторинній переробці, що дозволить знову перетворити використані продукти в нову партію м’яких контейнерів. Такий підхід до упаковки позитивно позначається на екології і не призводить до зайвої трати дорогоцінних природних ресурсів.

• Багатофункціональність. Покупці цінують мішки з поліпропілену для цементу за можливість їх неодноразового повторного використання. Якщо паперові упаковки для будівельних сумішей можна тільки утилізувати після використання, то поліпропіленові товари стануть корисним помічником в побуті: в них складують дрібні деталі, будівельне сміття і не тільки.

У всьому світі все більше і більше виготовляють саме поліпропіленові мішки для цементу та інших будівельних сумішей, тільки на вітчизняному ринку їм досить велику конкуренцію складають джутові і паперові багатошарові мішки. Сучасні технології виготовлення такої упаковки роблять її непроникною для вологи і пара, але вміст продовжує дихати, що забезпечує тривале збереження продукту.

Компанія «Ескалібур-Плюс» з Кіровограда пропонує вам вигідно купити поліпропіленові мішки для цементу відмінної якості. Ми працюємо тільки з якісною виробничою сировиною на сучасній високотехнологічній технічній базі, тому навіть найбільші замовлення виконуємо швидко і без втрати якості.

Наші консультанти завжди допоможуть вам визначитися з вибором, а також врахують найменші побажання для створення ідеальної упаковки ваших фірмових продуктів. Вам також не доведеться думати про поліетиленові вкладиші, адже всі необхідні дані можна легко нанести безпосередньо на поверхню мішків з поліпропілену з використанням флексодруку: це не тільки зручно, але й неймовірно практично.